Zoekresultaten "8 578"
| Aantal tanden 1 | 129 |
| Breedte 1 [mm] | 25,4 |
| Let op de serviceinformatie |
- -13%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met pakking, voor multiriemaandrijving
| Aantal draadboringen | 3 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Waterpompuitvoering | Voor multiriemaandrijving |
- -37%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -25%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met klemmen, Koude zijde
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met klemmen |
| Turboladerleiding | Koude zijde |
- -36%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
V-riem/Poly V-riem, Dubbele zwaaiarm, Met vrijlooppully
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 58 |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 180 |
| Stekkeruitvoering-ID | 125 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Dynamo-uitvoering | Excl. vacuumpomp |
| Aantal groeven | 6 |
| Klem | B+(M8) |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 189 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
- -21%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
EN, B13
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 80 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 315 |
| Koudstartstroom EN (A) | 640 |
| Pooluitvoering | EN |
| Houderuitvoering | B13 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Aanvullende informatie | EXCELL ** |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
- -28%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
-, NDVW22, Crimped SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | |
| Brutogewicht [g] | 59 |
| Gewicht [g] | 56 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | NDVW22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | Crimped SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, 1-massa elektrode, Met weerstand |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium Tough |
- -29%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,5
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Kabellengte [mm] | 235 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geschroefd, M10x1
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Voor OE nummer | 026906161 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Wit |
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geschroefd, met bevestigingsklemmen aan de kabel
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Kabellengte [mm] | 1320 |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met bevestigingsklemmen aan de kabel |
- -5%
Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd, 226909F601
| Brutogewicht [g] | 122 |
| Gewicht [g] | 92 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 226909F601 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 390 |
| Aantal contacten | 3 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -21%
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 1500 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geschroefd, M12x1.5
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Voor OE nummer | 195321101000 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
- -25%
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Lengte [mm] | 275 |
| Breedte [mm] | 234 |
| Hoogte [mm] | 68 |
| Filter type | Filter insert |
| Breedte 1 [mm] | 103 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Lengte [mm] | 275 |
| Breedte [mm] | 233 |
| Hoogte [mm] | 67 |
| Filter type | Filter insert |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -51%
EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk), Generatorvrijloop controleren en indien nodig vervangen
| Riemenmateriaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Lengte [mm] | 1697 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Breedte [mm] | 21,36 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Generatorvrijloop controleren en indien nodig vervangen |
- -12%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 16 mm, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm
| Vonklengte [mm] | 5,2 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 3-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -31%
Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 156 |
| Gewicht [g] | 123 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 36532-P7A-G01 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 840 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 128 |
| Gewicht [g] | 95 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 3921002900 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 400 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -19%
M12x1.5, bruin
| Diameter [mm] | 24 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Sleutelwijdte | 24.0 |
| Aantal contacten | 1 |
| Behuizingskleur | Bruin |
| Druk (bar) | 5 |
- -23%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, zwart, Met pakking
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 720 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
G53HS-7, Bovenaan, Met kettingslot, Simplex
| Distributiekettingdimensie | G53HS-7 |
| Inbouwplaats | Bovenaan |
| Aantal schakels | 86 |
| Kettingtype | Met kettingslot, Simplex |
| Let op de serviceinformatie | |
| Kettingverdeling [mm] | 8 |
- -25%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Met voorfilter
| Lengte [mm] | 274 |
| Breedte [mm] | 233 |
| Hoogte [mm] | 69 |
| Filter type | Filter insert |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met voorfilter |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 274 |
| Breedte [mm] | 232 |
| Hoogte [mm] | 69 |
| Filter type | Filter insert |
- -42%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M18 x 1,5, Regelsonde, Verwarmd, voor katalysator
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Regelsonde, Verwarmd |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 760 |
| Aantal leidingen | 3 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Platium-middelelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, Met pakkingen, Ovaal
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
- -18%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -29%
Electrisch, Met pakkingen, Ovaal
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal contacten | 5 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
- -22%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14x1.5, met synthetisch vet, Ovaal
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 1443 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiepte [mm] | 50 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
- -13%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
