Zoekresultaten "8 577"
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 628 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, Koppelstang, met rubberladers
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met rubberladers |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met moer, Met tussenringen |
| Let op de serviceinformatie |
- -53%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rubber, Vooras
| Materiaal | Rubber |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 19 |
| Binnendiameter [mm] | 8,5 |
| Buitendiameter [mm] | 30 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gegalvaniseerd, M8 x 1,25
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
| DIN / ISO | 985 |
| Sleutelwijdte | 13 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M8 x 1,25, M10 x 1,5 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Lengte [mm] | 180 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met rubberladers, met moeren |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met tussenringen |
| Let op de serviceinformatie |
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1,5, M8 x 1,25, Achteras rechts, Achteras links
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1,5, M8 x 1,25 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Lengte [mm] | 117 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met rubberladers, met moeren |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met tussenringen |
| Let op de serviceinformatie |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rubber
| Materiaal | Rubber |
| Dikte [mm] | 16 |
| Binnendiameter [mm] | 10 |
| Buitendiameter [mm] | 25,5 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -68%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, 7H0 965 561, Zonder houder
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 7H0 965 561 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder houder |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Mechanisch, Thermostaat in waterpomp, Met thermostaat, Met pakkingen
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Thermostaat in waterpomp, Met thermostaat |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
- -50%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Mechanisch, Met pakking, Metaal
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal vleugels/lepels | 5 |
| Schoepenraddiameter [mm] | 62 |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Metaal |
- -52%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Mechanisch, Behuizing met aluminium deksel, Met pakkingen
| Werkwijze | Mechanisch |
| Behuizing | Behuizing met aluminium deksel |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Mechanisch, Zonder thermostaat, Zonder behuizing, Met pakking
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder thermostaat |
| Behuizing | Zonder behuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal vleugels/lepels | 6 |
| Riemschijfdiameter waterpomp [mm] | 91 |
| Schoepenraddiameter [mm] | 63 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20 P1.5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 99 |
| Schroefdraadmaat | M20 P1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
- -42%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Filter insert
| Hoogte [mm] | 338 |
| Filter type | Filter insert |
| Buitendiameter [mm] | 150 |
| Binnendiameter1 [mm] | 10 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 73 |
- -51%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 86 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 70 |
- -50%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Afvoerzijde, Met schroef
| Hoogte [mm] | 36,8 |
| Inbouwplaats | Afvoerzijde |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroef |
| Aantal tanden | 40 |
- -39%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aanvoerzijde, Met schroef
| Hoogte [mm] | 36,5 |
| Inbouwplaats | Aanvoerzijde |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroef |
| Aantal tanden | 40 |
- -39%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
G53HP, G53HR, Gesloten ketting, Simplex
| Kettingverdeling [mm] | 8 |
| Distributiekettingdimensie | G53HP, G53HR |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
| Aantal schakels | 52 |
- -27%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
G53HR, 11 31 8 618 318 S8, Gesloten ketting, Simplex
| Distributiekettingdimensie | G53HR |
| Voor OE nummer | 11 31 8 618 318 S8 |
| Aantal schakels | 138 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
| Let op de serviceinformatie | |
| Kettingverdeling [mm] | 8 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voorkant, PTFE (Polytetrafluorethylen), ACM (Polyacryl-Rubber), bruin
| Breedte [mm] | 8 |
| Inbouwplaats | Voorkant |
| Binnendiameter [mm] | 61 |
| Buitendiameter [mm] | 75 |
| Materiaal | PTFE (Polytetrafluorethylen), ACM (Polyacryl-Rubber) |
| Kleur | Bruin |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagehuls |
| Let op de serviceinformatie |
- -40%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
G53HR, Gesloten ketting, Simplex
| Distributiekettingdimensie | G53HR |
| Aantal schakels | 138 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
| Let op de serviceinformatie | |
| Kettingverdeling [mm] | 8 |
- -25%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
G53HR, Links, Gesloten ketting, Simplex
| Distributiekettingdimensie | G53HR |
| Inbouwplaats | Links |
| Aantal schakels | 138 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 20 94 8642 |
| Kettingverdeling [mm] | 8 |
- -28%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
G53HR, rechts, Gesloten ketting, Simplex
| Distributiekettingdimensie | G53HR |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Aantal schakels | 138 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 20 94 8638 |
| Kettingverdeling [mm] | 8 |
- -26%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gecoat, G53HS-7, 11 31 8 570 649 S1, Bovenaan
| Oppervlakte | Gecoat |
| Distributiekettingdimensie | G53HS-7 |
| Voor OE nummer | 11 31 8 570 649 S1 |
| Inbouwplaats | Bovenaan |
| Aantal schakels | 86 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
| Let op de serviceinformatie | |
| Kettingverdeling [mm] | 8 |
- -26%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 645 |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 740 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -39%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met afdichtring, Met riemschijf, Metaal, Rubber
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Aantal vleugels/lepels | 6 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Metaal |
| Materiaal pakking | Rubber |
| Behuizingsmateriaal | Gegoten aluminium |
- -51%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
G53HR, Met kettingslot, Simplex
| Distributiekettingdimensie | G53HR |
| Aantal schakels | 138 |
| Kettingtype | Met kettingslot, Simplex |
| Let op de serviceinformatie | |
| Kettingverdeling [mm] | 8 |
| Aanvullende informatie | Basic Short Kit |
- -30%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 740 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -39%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 520 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -49%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pin "50" M6, Pin "30" M8 B+, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 3,8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,2 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 11 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0274 |
| Klem | Pin "50" M6, Pin "30" M8 B+ |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 69 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 48,64 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pin "50" M6, Pin "30" M8 B+, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 4,1 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,5 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 11 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0274 |
| Klem | Pin "50" M6, Pin "30" M8 B+ |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 69 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,80 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pin "50" M6, Pin "30" M8 B+, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 3,44 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,7 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 13 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0274 |
| Klem | Pin "50" M6, Pin "30" M8 B+ |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 68 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 48,64 |
- -73%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
