Zoekresultaten "8 548"
Voor voertuigen met 12V boordspanning, L-DFM, M8 B+
| Nettogewicht [kg] | 5,97 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 9 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 98 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0129 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Klem | L-DFM, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 24,20 |
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf, COM-D PLUG 164
| Nettogewicht [kg] | 6,7 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0240 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Klem | COM-D PLUG 164, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -19%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
| Nettogewicht [kg] | 5,5 |
| Gatdiameter 2 [mm] | 10 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 9 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 87 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0129 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 18,15 |
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
CNG, Benzine/Autogas (LPG), M14x1,25, 21 mm
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 19 |
| Aantal contacten | 1 |
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Brandstoftype | CNG, Benzine/Autogas (LPG) |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,90 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Zilver-centrale elektrode |
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Aantal tanden 1 | 152 |
| Breedte 1 [mm] | 30 |
| Let op de serviceinformatie |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 304,8 |
| Breedte [mm] | 196 |
| Hoogte [mm] | 312 |
| Filter type | Filter insert |
| Buitendiameter [mm] | 155 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 195 |
| Binnendiameter1 [mm] | 87, 18 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter
| Uitgangsdiameter 2 [mm] | 6 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8 |
| Hoogte [mm] | 100 |
| Buitendiameter [mm] | 36 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Electrisch
| Werkwijze | Electrisch |
| Aantal contacten | 4 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder kabel, Ovaal
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
- -16%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Sprongsonde, Verwarmd
| Lambdasonde | Sprongsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 635 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -16%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Sprongsonde, Verwarmd
| Lambdasonde | Sprongsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 800 |
| Aantal leidingen | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd, voor katalysator
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Let op de serviceinformatie |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Let op de serviceinformatie |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd, Na katalysator, Uitlaatbocht
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Inbouwplaats | Na katalysator, Uitlaatbocht |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 425 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Let op de serviceinformatie |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1,25, Vooras rechts, Vooras links, Koppelstang
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1,25 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Diameter [mm] | 1 |
| Lengte [mm] | 90 |
| Materiaal | Staal |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met moeren, met rubberladers |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met tussenringen |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M22 x 1,5, Opschroeffilter
| Diameter o-ring [mm] | 72,4 |
| Maat van inwendige schroefdraad | M22 x 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 131 |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Let op de serviceinformatie |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, L-DFM, M8 B+
| Nettogewicht [kg] | 5,97 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 9 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 98 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0129 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Klem | L-DFM, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
| Nettogewicht [kg] | 5,5 |
| Gatdiameter 2 [mm] | 10 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 9 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 87 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0129 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 24,20 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -8%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met sensor, Met pakking, met oliefilter, met oliekoeler
| Versterkte uitvoering | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met sensor |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking, met oliefilter, met oliekoeler, met oliefiltterbehuizing |
| Behuizingsmateriaal | Aluminium |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PL72
| Laadstroom [A] | 98 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL72 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56,0 |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PL125
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL125 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 53,0 |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Binnendiameter [mm] | 17,00 |
| Buitendiameter [mm] | 47,0 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Binnendiameter [mm] | 17,00 |
| Buitendiameter [mm] | 35,0 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Binnendiameter [mm] | 17,00 |
| Buitendiameter [mm] | 47,0 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Diepte [mm] | 7,60 |
| Breedte [mm] | 38,2 |
| Buitendiameter [mm] | 55,7 |
| Aantal groeven | 6 |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
L-DFM, PL72
| Laadspanning [V] | 14,5 |
| Stekkeruitvoering-ID | L-DFM, PL72 |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Diepte [mm] | 27,50 |
| Breedte [mm] | 39,5 |
| Buitendiameter [mm] | 54,5 |
| Aantal groeven | 6 |
- -11%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
| Diepte [mm] | 14,40 |
| Breedte [mm] | 43,6 |
| Buitendiameter [mm] | 55,0 |
| Aantal groeven | 6 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Binnendiameter [mm] | 17,00 |
| Buitendiameter [mm] | 35,0 |
- -24%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
