Zoekresultaten "8 542"
Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 350 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 400 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vingersonde, Onverwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Vingersonde, Onverwarmd |
| Lengte [mm] | 400 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5mm
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 490 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 600 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 350 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 450 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vingersonde, Onverwarmd, M18x1.5mm
| Lambdasonde | Vingersonde, Onverwarmd |
| Lengte [mm] | 330 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte 1 [mm] | 20,6 |
| Breedte 2 [mm] | 19,3 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 75 |
| Buitendraad 2 [mm] | 68 |
| Binnendiameter1 [mm] | 45 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 40 |
- -44%
| Breedte [mm] | 32 |
| Buitendiameter [mm] | 59 |
| Let op de serviceinformatie |
- -30%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Motorruimte, Klem 87, Klem 30
| Inbouwplaats | Motorruimte |
| Nominale stroom [A] | 40 |
| Relaisfunctie | Klem 87, Klem 30 |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Beige, Ultrasone sensor, Voor, Achter
| Bekijk de stuklijst voor artikelen die nog worden benodigd | |
| Behuizingskleur | Beige |
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Hoogte [mm] | 27 |
| Breedte [mm] | 45 |
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Voor, Achter |
| Lengte [mm] | 46 |
| Kleur | Zwart |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | V99-72-0001 |
| Vorm | Haaks |
| Chemische eigenschappen | Over te lakken |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Zwart, Ultrasone sensor, Met grondlaag, V99-72-0002
| Bekijk de stuklijst voor artikelen die nog worden benodigd | |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | V99-72-0002 |
| Vorm | Haaks |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Lage toon
| Signaaltoon | Lage toon |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Frequentiebereik [Hz] | 420 |
| Stroomverbruik [W] | 41 |
- -6%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Koelribben gesoldeerd, Aluminium
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Netdiepte [mm] | 32 |
| Netlengte [mm] | 600 |
| Netbreedte [mm] | 353 |
| Materiaal | Aluminium |
- -24%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geschroefd, M12x1.5
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Voor OE nummer | 55199579 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Achter de as, Vooras links, Remzadel (1 zuigers), Zwevend remzadel
| Nettogewicht [kg] | 3,43 |
| Inbouwplaats | Achter de as, Vooras links |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers), Zwevend remzadel |
| Voor fabrikant | AKEBONO |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Materiaal | Gietijzer |
| Voor remschijfdikte [mm] | 26 |
| Voor remschijfdiameter [mm] | 280 |
| Artikelnummer paar | 83-0829 |
| Zuigerdiameter [mm] | 60 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 29,28 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geel/zwart, Ultrasone sensor, Voor, Achter
| Behuizingskleur | Geel/zwart |
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Voor, Achter |
| Kleur | Zwart |
| Aantal contacten | 3 |
| Vorm | Haaks |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Zwart, Ultrasone sensor, Voor
| Behuizingskleur | Zwart |
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Voor |
| Kleur | Zwart |
| Aantal contacten | 3 |
| Vorm | Haaks |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rechthoekig
| Voor OE nummer | 594551 |
| Aantal contacten | 7 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met zuiger, ATE
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met zuiger |
| Remsysteem | ATE |
| Voor zuigerdiameter [mm] | 38 |
- -24%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -49%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd, Na katalysator
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Kabellengte [mm] | 200 |
| Let op de serviceinformatie |
- -40%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -45%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Regelsonde, Verwarmd, voor katalysator
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Regelsonde, Verwarmd |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 420 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Let op de serviceinformatie |
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 410 |
| Aantal leidingen | 1 |
| Let op de serviceinformatie |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 470 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Let op de serviceinformatie |
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Drukactivering, Kunststof, Electrisch, zwart
| Besturingstype | Drukactivering |
| Materiaal | Kunststof |
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Dikte [mm] | 16 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Lengte [mm] | 73, 63 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Let op de serviceinformatie | |
| Breedte [mm] | 32 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3/4 " 16 UNF, Opschroeffilter
| Diameter o-ring [mm] | 70,36 |
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4 " 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 116 |
| Binnendiameter [mm] | 62 |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Let op de serviceinformatie |
- -67%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Met afdichtring
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 101 |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 68 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Diameter o-ring [mm] | 85 |
| Let op de serviceinformatie |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Met voorfilter
| Lengte [mm] | 375 |
| Breedte [mm] | 145 |
| Hoogte [mm] | 52 |
| Filter type | Filter insert |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met voorfilter |
| Let op de serviceinformatie |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
