Zoekresultaten "8 540"
Met trillingsdemper
| Breedte [mm] | 77 |
| Buitendiameter [mm] | 168 |
| Trilling | Met trillingsdemper |
| Aantal groeven | 6 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met trillingsdemper
| Breedte [mm] | 75 |
| Buitendiameter [mm] | 153 |
| Trilling | Met trillingsdemper |
| Aantal groeven | 6 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20 x 1.5
| Lengte [mm] | 86 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Schroefdraadmaat | M20 x 1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 81 |
| Binnendiameter1 [mm] | 54 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 64 |
- -29%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Draairichting met de klok mee, STANDARD LINE
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 0,9 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Voor OE nummer | 0001106405 |
| Aantal tanden | 10 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M 20 x 1,5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 75 |
| Schroefdraadmaat | M 20 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 66 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 54 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
- -37%
M18 x 1,5, Verwarmd, 1618.Z6
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Voor OE nummer | 1618.Z6 |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 570 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -41%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4" 16 UNF-2B, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 138 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" 16 UNF-2B |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Aantal | 1 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 63 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 72 |
- -36%
Breedband-lambdasonde
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Lengte [mm] | 700 |
| Aantal leidingen | 5 |
- -30%
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 560 |
| Aantal leidingen | 4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M20x1,5, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | M20x1,5 |
| Diameter 4 [mm] | 63 |
| Diameter 3 [mm] | 57 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 86 |
| Buitendiameter [mm] | 66 |
- -40%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M18 x 1,5, Regelsonde, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Regelsonde, Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 964 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 128 |
| Gewicht [g] | 95 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 1088851 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 450 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -33%
M20x1,5, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | M20x1,5 |
| Diameter 4 [mm] | 72 |
| Diameter 3 [mm] | 62 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 89 |
| Buitendiameter [mm] | 86 |
- -37%
M18 x 1,5, Verwarmd, Na katalysator
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Kabellengte [mm] | 200 |
- -40%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 194 |
| Buitendiameter [mm] | 96 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Groen, ZF Lifeguard 9, ZF Lifeguard 8, Jeep ATF LGF8
| Kleur bedijfsvloeistof | Groen |
| Specificatie | ZF Lifeguard 9, ZF Lifeguard 8, Jeep ATF LGF8, ATF 3+ |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Let op de serviceinformatie |
- -36%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Breedband-lambdasonde, Verwarmd
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 700 |
| Aantal leidingen | 5 |
- -26%
F00HL00351
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 750 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | F00HL00351 |
- -26%
Filter insert
| Diameter 3 [mm] | 26 |
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 105 |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Buitendiameter [mm] | 66 |
- -41%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 300 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -40%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 572 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M20 x 1,5, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | M20 x 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 80 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 230 |
| Aantal leidingen | 4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 350 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | Iridium IX |
- -34%
M18 x 1,5, Regelsonde, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Regelsonde, Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 800 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 321 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M20X1.5, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | M20X1.5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 85 |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Verwarmd
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 350 |
| Aantal contacten | 4 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
F00HL00351
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 865 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | F00HL00351 |
- -30%
Met asdichtring krukas, Zonder oliekuipafdichting
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met asdichtring krukas |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder oliekuipafdichting |
- -19%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 20,8 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 4,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -14%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
