Zoekresultaten "8 506"
Kunststof, Electrisch, rechthoekig, Male
| Spanning (Volt) | 12 |
| Materiaal | Kunststof |
| Werkwijze | Electrisch |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Uitlaatdiameter [mm] | 222 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 222 |
| Type stekker | Male |
| Vermogen [W] | 15,6 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 4 werkdagen bij u geleverd.
EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| Lengte [mm] | 1100 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 76 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 84 |
- -50%
Opschroeffilter, M20x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 72 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 68 |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Electrisch, Duelpomp
| Breedte [mm] | 61 |
| Lengte [mm] | 113 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Hoogte [mm] | 55 |
| Pomp soort | Duelpomp |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Met pakking, voor multiriemaandrijving
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Waterpompuitvoering | Voor multiriemaandrijving |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Met asdichtring krukas, Met pakking voor regelmodule
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met asdichtring krukas |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met pakking voor regelmodule |
- -16%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -7%
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 450 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 300 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 400 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5mm
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 800 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 350 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 400 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Vingersonde, Onverwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Vingersonde, Onverwarmd |
| Lengte [mm] | 400 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5mm
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 490 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 600 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 350 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 450 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Vingersonde, Onverwarmd, M18x1.5mm
| Lambdasonde | Vingersonde, Onverwarmd |
| Lengte [mm] | 330 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
DM21208B, blauw
| Voor OE nummer | DM21208B |
| Kleur | Blauw |
| Aantal contacten | 2 |
- -17%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
1K6955651, Duelpomp
| Voor OE nummer | 1K6955651 |
| Pomp soort | Duelpomp |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Pijpfilter
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,20 |
| Verpakkingslengte [cm] | 6,2 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 16,20 |
| Nettogewicht [g] | 145 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Diameter [mm] | 54,4 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 7,9 |
| Hoogte [mm] | 160,5 |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Overstroomklep, Opschroeffilter, M20x1,5, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Verpakkingshoogte [cm] | 7,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,0 |
| Nettogewicht [g] | 194 |
| Ventieltype | Overstroomklep |
| Draaimoment [Nm] | 16 |
| Diameter o-ring [mm] | 54,5 |
| Diameter 2 [mm] | 62,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 65,2 |
| Hoogte [mm] | 65,6 |
| Schroefdraadmaat | M20x1,5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | OCS 4 |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Overstroomklep, Opschroeffilter, 3/4"-16UNF-2B, Met twee terugloopbeveiligingskleppen
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,80 |
| Nettogewicht [g] | 520 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,8 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 14,40 |
| Ventieltype | Overstroomklep |
| Draaimoment [Nm] | 20 |
| Diameter o-ring [mm] | 62,0 |
| Diameter 2 [mm] | 72,0 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 93,2 |
| Hoogte [mm] | 141,0 |
| Schroefdraadmaat | 3/4"-16UNF-2B |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met twee terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | OCS 2 |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Filter insert, Met pakking
| Nettogewicht [g] | 91 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 9,50 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,5 |
| Binnendiameter 3 [mm] | 32,8 |
| Filter type | Filter insert |
| Diameter [mm] | 90,5 |
| Hoogte [mm] | 91,5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Binnendiameter 2 [mm] | 33 |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Voor, Duelpomp
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Inbouwplaats | Voor |
| Pomp soort | Duelpomp |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 470 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Let op de serviceinformatie |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter, Plaatstaal
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 139 |
| Buitendiameter [mm] | 95 |
| Behuizingsmateriaal | Plaatstaal |
| Let op de serviceinformatie |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
