Zoekresultaten "8 504"
Verwarmd
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 350 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
3/4"-16, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | 3/4"-16 |
| Diameter 4 [mm] | 79 |
| Diameter 3 [mm] | 62 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 88 |
| Buitendiameter [mm] | 86 |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd, 03D906265A
| Brutogewicht [g] | 121 |
| Gewicht [g] | 91 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 03D906265A |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 235 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -34%
Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 164 |
| Gewicht [g] | 131 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 1367825 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 770 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -32%
Opschroeffilter, 3/4" 16 UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1,6 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 127 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" 16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 102 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Aantal | 1 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 71 |
- -44%
Monopomp
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Pomp soort | Monopomp |
- -52%
M14 x 1,25, 16 mm, Met flenszitting, Geen ontstoring
| Vonklengte [mm] | 5,2 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Geen ontstoring, 3-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -41%
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -52%
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -35%
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -26%
EN, B13
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 74 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 278 |
| Koudstartstroom EN (A) | 680 |
| Pooluitvoering | EN |
| Houderuitvoering | B13 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Aanvullende informatie | EXCELL ** |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Motorruimte midden, onder deksel waterreservoir, Carbon filter, CU 6724, FP 6724
| Inbouwtijd [min] | 10 |
| Inbouwplaats | Motorruimte midden, onder deksel waterreservoir |
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 660 |
| Breedte [mm] | 95 |
| Hoogte [mm] | 20 |
| Basisversie (art.nr.) | CU 6724 |
| Ultra efficiënte versie met actieve kool (art.nr.) | FP 6724 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -44%
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen, LS 11
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1,2 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 135 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 108 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | LS 11 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 71 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -26%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5, Met een terugloopbeveiligingskleppen, LS 7
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 89 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | LS 7 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 66 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 72 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -53%
Opschroeffilter, M 16x1,5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 154 |
| Schroefdraadmaat | M 16x1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 87 |
| Binnendiameter1 [mm] | 70 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 63 |
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Kunststofbehuizing, voor voertuigen zonder oliekoeler, Aluminium
| Gewicht [kg] | 3,76 |
| Behuizing | Kunststofbehuizing |
| Verwarming / Koeling | Voor voertuigen zonder oliekoeler |
| Netdiepte [mm] | 34 |
| Netlengte [mm] | 365 |
| Netbreedte [mm] | 600 |
| Materiaal | Aluminium |
- -19%
PAG 46, R 134a, 10S15C, DENSO
| Werkspanning (V) | 12 |
| Nettogewicht [kg] | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 119 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 200 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Aantal groeven | 7 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Fabrieksbeperking aircocompressor | 10S15C |
| Fabrikant | DENSO |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 58,73 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PAG 46, R 134a, 10S17C, DENSO
| Werkspanning (V) | 12 |
| Aansluitdiameter (drukzijde) [mm] | 15,5 |
| Aansluitdiameter (zuigzijde) [mm] | 18,4 |
| Nettogewicht [kg] | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 130 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 200 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Aantal groeven | 7 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Fabrieksbeperking aircocompressor | 10S17C |
| Fabrikant | DENSO |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 58,73 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PAG 46, R 134a, 10S20C, DENSO
| Werkspanning (V) | 12 |
| Nettogewicht [kg] | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 140 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 200 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Fabrieksbeperking aircocompressor | 10S20C |
| Fabrikant | DENSO |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 58,73 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H7, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -23%
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
H7, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -23%
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
L 42, NO, Draairichting tegen de klok in
| Gewicht [kg] | 3,734 |
| Positie / graad | L 42 |
| Aantal gaten | 3 |
| Aantal tanden 2 | 12 |
| Aantal tanden 1 | 10 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2 |
| Klem | NO |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
| Flensdiameter [mm] | 73 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 5,54 |
- -25%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
84.359A2, GENUINE, voor voertuigen met roetfilter, Ovaal
| Alternatief artikel | 84.359A2 |
| Druk tot [kPA] | 70 |
| Druk van [kPA] | 5 |
| Aantal leidingen | 2 |
| Aantal contacten | 3 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Uitvoering | Voor voertuigen met roetfilter |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Incl. spanrol
| Gewicht [kg] | 0,907 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 9,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 16,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 26,5 |
| Aggregaat/rol | Incl. spanrol |
- -26%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
- -49%
Opschroeffilter, M 20 x 1,5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 139 |
| Schroefdraadmaat | M 20 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 63 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 71 |
- -36%
Opschroeffilter, 1" 12 UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 177 |
| Schroefdraadmaat | 1" 12 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Aantal | 1 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 71 |
- -41%
Opschroeffilter, 3/4" 16 UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1,6 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 182 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" 16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 102 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Aantal | 1 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 71 |
- -42%
| Diameter 3 [mm] | 8 |
| Hoogte [mm] | 129 |
| Binnendiameter [mm] | 8 |
| Buitendiameter [mm] | 55 |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
3/4"-16, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | 3/4"-16 |
| Diameter 4 [mm] | 72 |
| Diameter 3 [mm] | 62 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 74 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
M22x1,5, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | M22x1,5 |
| Diameter 4 [mm] | 72 |
| Diameter 3 [mm] | 62 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 76 |
| Buitendiameter [mm] | 95 |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
