Zoekresultaten "8 250"
DIN - Screw in, voor voertuigen met stroomverdeler
| Aansluittechniek | DIN - Screw in |
| Aantal in/uitgangen | 1 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met stroomverdeler |
| Aantal contacten | 2 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met stroomverdeler, voor voorweerstand, Aansluituitvoering conform DIN
| Aantal in/uitgangen | 1 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met stroomverdeler |
| Aantal contacten | 2 |
| Ontstekingspoel | Voor voorweerstand, Aansluituitvoering conform DIN |
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Voor voertuigen met stroomverdeler, voor voorweerstand, Aansluituitvoering M4
| Aantal in/uitgangen | 1 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met stroomverdeler |
| Aantal contacten | 2 |
| Ontstekingspoel | Voor voorweerstand, Aansluituitvoering M4 |
- -16%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Zwart
| Aantal in/uitgangen | 1 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Aantal contacten | 3 |
| Behuizingskleur | Zwart |
- -15%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Aansluituitvoering SAE, zwart
| Aantal in/uitgangen | 1 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Aantal contacten | 3 |
| Ontstekingspoel | Aansluituitvoering SAE |
| Behuizingskleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Geen ontstoring
| Vonklengte [mm] | 1,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12,7 |
- -42%
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| Spoed [mm] | 1,25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Platium-middelelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1,25, M4 / 0,8-1,5 Nm, 12 mm, Metalen gloeibougie
| Draaimoment [Nm] | 17 |
| Weerstand [Ohm] | 1,4 |
| Spanning (Volt) | 10,5 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M4 / 0,8-1,5 Nm |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 6,5 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 25,0 |
| Totale lengte [mm] | 91,5 |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
EN, B13
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 62 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 242 |
| Koudstartstroom EN (A) | 540 |
| Pooluitvoering | EN |
| Houderuitvoering | B13 |
| Poolvolgorde | 1 |
| Aanvullende informatie | EXCELL ** |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
- -30%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
EN, EFB batterij, B00
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 75 |
| Hoogte [mm] | 222 |
| Breedte [mm] | 173 |
| Lengte [mm] | 260 |
| Koudstartstroom EN (A) | 750 |
| Pooluitvoering | EN |
| Batterij/accu | EFB batterij |
| Houderuitvoering | B00 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Aanvullende informatie | EFB |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
E1 90R-02A0498/0456, Excl. slijtage waarschuwingscontact, voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Bosch
| Dikte [mm] | 17,4 |
| Controleteken | E1 90R-02A0498/0456 |
| Hoogte 1 [mm] | 56,7 |
| Hoogte 2 [mm] | 58,5 |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact, voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | Bosch |
| Breedte 1 [mm] | 123,0 |
| Breedte 2 [mm] | 123,7 |
| MAPP code beschikbaar |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Hoogte [mm] | 48 |
| Filter type | Filter insert |
| Binnendiameter [mm] | 175 |
| Buitendiameter [mm] | 243 |
| Binnendiameter1 [mm] | 175 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Lengte [mm] | 247 |
| Breedte [mm] | 211 |
| Hoogte [mm] | 41 |
| Filter type | Filter insert |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -26%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Lengte [mm] | 254 |
| Breedte [mm] | 212 |
| Hoogte [mm] | 57 |
| Filter type | Filter insert |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -44%
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Lengte [mm] | 286 |
| Breedte [mm] | 168 |
| Hoogte [mm] | 33 |
| Filter type | Filter insert |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -46%
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Lengte [mm] | 285 |
| Breedte [mm] | 166 |
| Hoogte [mm] | 34 |
| Filter type | Filter insert |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Lengte [mm] | 285 |
| Breedte [mm] | 184 |
| Hoogte [mm] | 41 |
| Filter type | Filter insert |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -40%
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Lengte [mm] | 306 |
| Breedte [mm] | 228 |
| Hoogte [mm] | 25 |
| Filter type | Filter insert |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -43%
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Lengte [mm] | 309 |
| Breedte [mm] | 230 |
| Hoogte [mm] | 25 |
| Filter type | Filter insert |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Lengte [mm] | 381 |
| Breedte [mm] | 115 |
| Hoogte [mm] | 58 |
| Filter type | Filter insert |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Filter insert, Met pakking, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 53 |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Binnendiameter1 [mm] | 14 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -37%
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1,0 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 74 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 82 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 57 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 65 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -35%
Opschroeffilter, M20x1.5, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1,0 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 86 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 81 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 54 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 64 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen, LS 9
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1,2 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 95 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | LS 9 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 71 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -28%
Pijpfilter, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Pijpfilter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 6 |
| Hoogte [mm] | 105 |
| Buitendiameter [mm] | 30 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 35 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Voorfilter, Pijpfilter, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Voorfilter, Pijpfilter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 6 |
| Hoogte [mm] | 105 |
| Buitendiameter [mm] | 30 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 35 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Pijpfilter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8 |
| Hoogte [mm] | 140 |
| Buitendiameter [mm] | 55 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M26x1.5, Met een terugloopbeveiligingskleppen, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1,0 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 121 |
| Schroefdraadmaat | M26x1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 80 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 88 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -47%
Electrisch, Met pakking, Magneetklep
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Ventieltype | Magneetklep |
- -10%
Verwarmd
| Geleidingswaarde | 4 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kabellengte [mm] | 570 |
| Aantal contacten | 4 |
- -8%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Buitenspiegel rechts, Bol-vormig, Verwarmd
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Verwarmd |
| Artikelnummer paar | 1636066 |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Buitenspiegel links, Bol-vormig, Verwarmd
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Verwarmd |
| Artikelnummer paar | 1636065 |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
