Zoekresultaten "8 210"
Met deksel
| Ribbenaantal | 6 |
| Breedte [mm] | 41 |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met deksel |
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Overstroomklep, Opschroeffilter, 3/4"-16UNF-2B, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 8,50 |
| Nettogewicht [g] | 382 |
| Ventieltype | Overstroomklep |
| Draaimoment [Nm] | 20 |
| Diameter o-ring [mm] | 62,0 |
| Diameter 2 [mm] | 71,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 93,2 |
| Hoogte [mm] | 80,0 |
| Schroefdraadmaat | 3/4"-16UNF-2B |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 65 |
| Hoogte [mm] | 85 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, Monopomp
| Uitgangsdiameter [mm] | 7 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal contacten | 2 |
| Pomp soort | Monopomp |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, voor voertuigen met achterruitwisser, Monopomp
| Uitgangsdiameter [mm] | 3,4 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met achterruitwisser |
| Aantal contacten | 2 |
| Pomp soort | Monopomp |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 76 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 84 |
- -50%
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Capaciteitssensor
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 320 |
| Sensortype | Capaciteitssensor |
- -32%
Met afgerond tandprofiel, PTFE (Polytetrafluorethylen), Met pakkingen, VKN 1005
| Riem, snaar | Met afgerond tandprofiel |
| Riemenmateriaal | PTFE (Polytetrafluorethylen) |
| Riembreedte [mm] | 25 |
| Aantal tanden | 137 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | VKN 1005 |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Kunststof |
| Aantal schroeven | 1 |
- -22%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 128 |
| Gewicht [g] | 95 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 1088851 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 450 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -33%
Met pakking, Kunststof, Papier, Gegoten aluminium
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal vleugels/lepels | 9 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Kunststof |
| Materiaal pakking | Papier |
| Behuizingsmateriaal | Gegoten aluminium |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
A-vormig, Koper
| Vorm | A-vormig |
| DIN / ISO | 7603 |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 17 |
| Materiaal | Koper |
| Dikte [mm] | 2 |
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch
| Stroomsterkte tot [A] | 6,8 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Diameter [mm] | 52 |
| Lengte [mm] | 183 |
| Druk (bar) | 3 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Aantal [l/h] | 155 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Met pakkingen
| Verpakkingsbreedte [cm] | 5,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 5,5 |
| Nettogewicht [g] | 43 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 16,00 |
| Dikte [mm] | 3,5 |
| Diameter o-ring [mm] | 59 |
| Filter type | Filter insert |
| Diameter [mm] | 53,0 |
| Hoogte [mm] | 125,1 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Binnendiameter 2 [mm] | 22 |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Zwart, Polychloropren (Neopren), Polyester
| Buiten lengte [mm] | 1023 |
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | Polychloropren (Neopren) |
| Trekkoordmateriaal | Polyester |
| Lengte [mm] | 1013 |
| Breedte [mm] | 10 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Zwart, Polychloropren (Neopren), Polyester
| Buiten lengte [mm] | 1040 |
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | Polychloropren (Neopren) |
| Trekkoordmateriaal | Polyester |
| Lengte [mm] | 1025 |
| Breedte [mm] | 13 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd, Na katalysator
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 370 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Let op de serviceinformatie |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, Polychloropren (Neopren), Polyester
| Buiten lengte [mm] | 1340 |
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | Polychloropren (Neopren) |
| Trekkoordmateriaal | Polyester |
| Lengte [mm] | 1325 |
| Breedte [mm] | 13 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 470 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Let op de serviceinformatie |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd, 1618.Z6
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Voor OE nummer | 1618.Z6 |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 570 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Set met minder montagetoebehoren, Foto komt overeen met de leveringsomvang
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Set met minder montagetoebehoren, Foto komt overeen met de leveringsomvang |
| Breedte 1 [mm] | 17,5 |
| Breedte 2 [mm] | 18,3 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 50 |
| Buitendraad 2 [mm] | 65,1 |
| Binnendiameter1 [mm] | 21,4 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 34,9 |
- -23%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M20x1,5, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | M20x1,5 |
| Diameter 4 [mm] | 72 |
| Diameter 3 [mm] | 62 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 89 |
| Buitendiameter [mm] | 86 |
- -37%
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 83 |
| Buitendiameter [mm] | 69 |
| Let op de serviceinformatie |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmd
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 350 |
| Aantal contacten | 4 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter, Benzine-injectie, M 14 x 1,5
| Filter type | Pijpfilter |
| Diameter [mm] | 55 |
| Hoogte [mm] | 115 |
| Brandstoftoevoer | Benzine-injectie |
| Binnendiameter1 [mm] | 55,5 |
| Schroefdraad ingang | M 14 x 1,5 |
| Schroefdraad uitgang | M 14 x 1,5 |
- -42%
Filter insert
| Hoogte [mm] | 62 |
| Filter type | Filter insert |
| Binnendiameter [mm] | 185 |
| Buitendiameter [mm] | 245 |
- -47%
Electrisch, Brandstofleiding, Universeel
| Werkwijze | Electrisch |
| Inbouwplaats | Brandstofleiding |
| Pasvorm | Universeel |
- -30%
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 300 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
F00HL00351
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 750 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | F00HL00351 |
- -26%
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | Iridium IX |
- -35%
