Zoekresultaten "8 201"
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
R 34, Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 3,03 |
| Positie / graad | R 34 |
| Aantal gaten | 3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,2 |
| Aantal tanden | 10 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 76 |
| Aantal draadboringen | 3 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 5,64 |
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Kunststofbehuizing, Koelribben gesoldeerd, voor voertuigen zonder oliekoeler, zonder thermostaat
| Gewicht [kg] | 4,99 |
| Behuizing | Kunststofbehuizing |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Verwarming / Koeling | Voor voertuigen zonder oliekoeler |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder thermostaat |
| Netdiepte [mm] | 32 |
| Netlengte [mm] | 600 |
| Netbreedte [mm] | 390 |
| Materiaal | Aluminium |
| Uitlaatdiameter [mm] | 39 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 39 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Gewicht [kg] | 0,4717 |
| Breedte [mm] | 41 |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Buitendiameter [mm] | 58 |
| Aantal groeven | 5 |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, Met sleutel, Met ontluchtingsklep
| Kleur | Zwart |
| Vergrendelingsysteem | Met sleutel |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ontluchtingsklep |
R 32, NO, Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 3,99 |
| Positie / graad | R 32 |
| Aantal gaten | 4 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,2 |
| Aantal tanden | 10 |
| Klem | NO |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Aantal draadboringen | 3 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 5,54 |
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
70114A2, Electrisch, Single point injection
| Alternatief artikel | 70114A2 |
| Bedrijfsdruk [bar] | 1,1 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Voor OE nummer | 145504 |
| Aantal [l/h] | 85 |
| Injectiesysteem | Single point injection |
| Kwaliteit | GENUINE |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
70966AS, 70966A2M, Electrisch, multi point Injectie
| Alternatief artikel | 70966AS, 70966A2M |
| Bedrijfsdruk [bar] | 3 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aantal [l/h] | 120 |
| Injectiesysteem | Multi point Injectie |
| Kwaliteit | GENUINE |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Titan, Verwarmd, M18, Ovaal
| Geleidingswaarde | 4 |
| Materiaal | Titan |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Schroefdraadmaat | M18 |
| Kabellengte [mm] | 710 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Kwaliteit | GENUINE |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Regelsonde, OE EQUIVALENT
| Geleidingswaarde | 2 |
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Voor OE nummer | 96335926 |
| Kabellengte [mm] | 270 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Regelsonde, Ovaal, OE EQUIVALENT
| Aantal belegde polen | 1 |
| Geleidingswaarde | 1 |
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Kabellengte [mm] | 210 |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
OE EQUIVALENT
| Geleidingswaarde | 1 |
| Kabellengte [mm] | 680 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
OE EQUIVALENT
| Geleidingswaarde | 1 |
| Kabellengte [mm] | 240 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Diagnosesonde, GENUINE
| Lambdasonde | Diagnosesonde |
| Kabellengte [mm] | 750 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | GENUINE |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Regelsonde, Uitlaatbocht, OE EQUIVALENT
| Geleidingswaarde | 1 |
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Inbouwplaats | Uitlaatbocht |
| Kabellengte [mm] | 210 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Regelsonde, Uitlaatbocht, GENUINE
| Geleidingswaarde | 1 |
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Inbouwplaats | Uitlaatbocht |
| Kabellengte [mm] | 320 |
| Kwaliteit | GENUINE |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
OE EQUIVALENT
| Geleidingswaarde | 1 |
| Kabellengte [mm] | 190 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Aantal riemen | 1 |
| Aantal looprollen | 1 |
| Aantal spanrollen | 1 |
- -13%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1/8 GAS
| Schroefdraadmaat | 1/8 GAS |
| Aantal contacten | 1 |
| Druk (bar) | 0,4 |
- -19%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 340 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 450 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 400 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 450 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Planarsonde, M18x1.5mm
| Lambdasonde | Planarsonde |
| Lengte [mm] | 430 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vingersonde, Onverwarmd, M18x1.5mm
| Lambdasonde | Vingersonde, Onverwarmd |
| Lengte [mm] | 200 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 1 |
- -22%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 250 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 450 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 600 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5mm
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 800 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 350 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
