Zoekresultaten "8 167"
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5mm
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 490 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 600 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 450 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vingersonde, Onverwarmd, M18x1.5mm
| Lambdasonde | Vingersonde, Onverwarmd |
| Lengte [mm] | 330 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met deksel
| Ribbenaantal | 6 |
| Breedte [mm] | 41 |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met deksel |
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aluminium, Met pakkingen, zonder oliefilterbehuizing, Watergekoeld
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen, zonder oliefilterbehuizing |
| Type koeling | Watergekoeld |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder filter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 16 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 16 |
| Netlengte [mm] | 206 |
| Netbreedte [mm] | 148 |
| Netdiepte [mm] | 67 |
| Ribbenaantal | 20 |
| Aanvullende informatie | ** FIRST FIT ** |
- -32%
Schuim/hardschuim, Filter insert
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,00 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 24,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 21,5 |
| Materiaal pakking | Schuim/hardschuim |
| Lengte [mm] | 212,5 |
| Breedte [mm] | 201 |
| Hoogte [mm] | 60,3 |
| Filter type | Filter insert |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Schuim/hardschuim, Filter insert
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,00 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 24,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 24,1 |
| Nettogewicht [g] | 224 |
| Materiaal pakking | Schuim/hardschuim |
| Lengte [mm] | 213 |
| Breedte [mm] | 204 |
| Hoogte [mm] | 59 |
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte 1 [mm] | 57 |
| Lengte 1 [mm] | 212,5 |
| Breedte 1 [mm] | 201,0 |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Overstroomklep, Opschroeffilter, 3/4"-16UNF-1B, Met twee terugloopbeveiligingskleppen
| Verpakkingshoogte [cm] | 8,20 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,0 |
| Nettogewicht [g] | 338 |
| Ventieltype | Overstroomklep |
| Draaimoment [Nm] | 10 |
| Diameter o-ring [mm] | 62,5 |
| Diameter 2 [mm] | 71,6 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 76,0 |
| Hoogte [mm] | 79,0 |
| Schroefdraadmaat | 3/4"-16UNF-1B |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met twee terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | OCS 1 |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Filter insert, Met pakking
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,0 |
| Nettogewicht [g] | 69 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 11,00 |
| Dikte [mm] | 3,5 |
| Diameter o-ring [mm] | 73,5 |
| Binnendiameter 3 [mm] | 45,2 |
| Filter type | Filter insert |
| Diameter [mm] | 65,0 |
| Hoogte [mm] | 104,5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Binnendiameter 2 [mm] | 21 |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Filter insert, Met pakking
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,0 |
| Nettogewicht [g] | 62 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 11,00 |
| Dikte [mm] | 3,5 |
| Diameter o-ring [mm] | 73,5 |
| Binnendiameter 3 [mm] | 45,2 |
| Filter type | Filter insert |
| Diameter [mm] | 65,0 |
| Hoogte [mm] | 104,5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Binnendiameter 2 [mm] | 21 |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
| Lengte 288mm | |
| Huis diam.19mm | |
| Slag 104mm | |
| Zuigerstangdiam. | 8mm |
| Uitwerpkracht 640N |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 213 |
| Breedte [mm] | 203 |
| Hoogte [mm] | 57 |
| Filter type | Filter insert |
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 20,8 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -38%
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | Iridium IX |
- -34%
| Aantal tanden | 137 |
| Lengte [mm] | 1305 |
| Breedte [mm] | 25 |
| Aantal looprollen | 2 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
| Tandsteek [mm] | 9,525 |
| Aantal tanden | 137 |
| Lengte [mm] | 1305 |
| Breedte [mm] | 25 |
| Aantal rollen | 2 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -38%
Capaciteitssensor
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 320 |
| Sensortype | Capaciteitssensor |
- -33%
F00HL00351
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 865 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | F00HL00351 |
- -30%
F00HL00351
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 750 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | F00HL00351 |
- -27%
- -36%
Verwarmd
| Geleidingswaarde | 4 |
| Weerstand [Ohm] | 4,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 550 |
| Kabellengte [mm] | 550 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmd
| Geleidingswaarde | 4 |
| Weerstand [Ohm] | 4,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 300 |
| Kabellengte [mm] | 300 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -55%
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 90 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,2 |
| Aantal tanden | 10 |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 525 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 3-massa elektrode
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,25 |
| Bevat artikelnummer | 13507 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Bougie | 3-massa elektrode, Met flenszitting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Extra |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd, Na katalysator
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Kabellengte [mm] | 200 |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Diagnosesonde, Verwarmd, Na katalysator
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Diagnosesonde, Verwarmd |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Kabellengte [mm] | 275 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk, Gesloten ketting, Simplex, 53RING
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk |
| Aantal schakels | 144 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
| Let op de serviceinformatie | |
| Oude uitvoering | |
| Kettingverdeling [mm] | 8 |
| Distributiekettingdimensie | 53RING, G53HP, G53HR |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
