Zoekresultaten "8 164"
Pijpfilter, Metaal
| Filter type | Pijpfilter |
| Diameter [mm] | 58,8 |
| Hoogte [mm] | 139 |
| Behuizingsmateriaal | Metaal |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20 P1.5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 75 |
| Schroefdraadmaat | M20 P1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 83 |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 68 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 83 |
- -50%
Opschroeffilter, 3/4 - 16
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 101 |
| Schroefdraadmaat | 3/4 - 16 |
| Buitendiameter [mm] | 84 |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 138 |
| Buitendiameter [mm] | 55 |
| Binnendiameter1 [mm] | 8 |
- -50%
Opschroeffilter, 3/4 - 16
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 103 |
| Schroefdraadmaat | 3/4 - 16 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
- -50%
Opschroeffilter, 3/4 - 16
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 92 |
| Schroefdraadmaat | 3/4 - 16 |
| Buitendiameter [mm] | 81 |
- -50%
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 56 |
| Buitendiameter [mm] | 75 |
| Binnendiameter1 [mm] | 15 |
- -50%
Opschroeffilter, M22 P1.5-6H, M20 P1.5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 124 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
| Binnendiameter1 [mm] | 63 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 55 |
| Schroefdraad ingang | M22 P1.5-6H |
| Schroefdraad uitgang | M20 P1.5 |
- -50%
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 89 |
| Buitendiameter [mm] | 55 |
| Binnendiameter1 [mm] | 5 |
- -50%
Opschroeffilter, M22x1.5mm, M20x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 124 |
| Buitendiameter [mm] | 84 |
| Schroefdraad ingang | M22x1.5mm |
| Schroefdraad uitgang | M20x1.5mm |
- -50%
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 96 |
| Buitendiameter [mm] | 70 |
| Binnendiameter1 [mm] | 20 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 20 |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 114 |
| Buitendiameter [mm] | 48 |
| Binnendiameter1 [mm] | 8 |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M36x1.5mm, M20 P1.5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 141 |
| Buitendiameter [mm] | 96 |
| Schroefdraad ingang | M36x1.5mm |
| Schroefdraad uitgang | M20 P1.5 |
- -50%
Opschroeffilter, M20x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 96 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 95 |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Hoogte [mm] | 60 |
| Filter type | Filter insert |
| Buitendiameter [mm] | 254 |
| Binnendiameter1 [mm] | 200 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 200 |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 80 |
| Buitendiameter [mm] | 49 |
- -51%
Opschroeffilter, 3/4-16UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 90 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16UNF |
| Buitendiameter [mm] | 82 |
- -50%
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 123 |
| Buitendiameter [mm] | 79 |
| Binnendiameter1 [mm] | 8 |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 131 |
| Buitendiameter [mm] | 87 |
| Binnendiameter1 [mm] | 42 |
- -51%
Opschroeffilter, 3/4 - 16
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 123 |
| Schroefdraadmaat | 3/4 - 16 |
| Buitendiameter [mm] | 84 |
| Binnendiameter1 [mm] | 62 |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 123 |
| Buitendiameter [mm] | 70 |
| Binnendiameter1 [mm] | 20 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 20 |
- -50%
Filter insert
| Hoogte [mm] | 61 |
| Filter type | Filter insert |
| Binnendiameter [mm] | 270 |
| Binnendiameter1 [mm] | 202 |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4 - 16
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 100 |
| Schroefdraadmaat | 3/4 - 16 |
| Buitendiameter [mm] | 84 |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4 - 16
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 94 |
| Schroefdraadmaat | 3/4 - 16 |
| Buitendiameter [mm] | 83 |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
G53HP, G53HR, Gesloten ketting, Simplex
| Kettingverdeling [mm] | 8 |
| Distributiekettingdimensie | G53HP, G53HR |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
| Aantal schakels | 52 |
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk), Van verwarmingskoeler naar verwarmingsventiel
| Slanglengte [mm] | 320 |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Koelleiding | Van verwarmingskoeler naar verwarmingsventiel |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Met deksel
| Ribbenaantal | 6 |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Buitendiameter [mm] | 55 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met deksel |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| Lengte [mm] | 750 |
| Breedte [mm] | 13 |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| Lengte [mm] | 875 |
| Breedte [mm] | 13 |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -20%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| Lengte [mm] | 925 |
| Breedte [mm] | 13 |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| Lengte [mm] | 950 |
| Breedte [mm] | 13 |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
