Zoekresultaten "8 042"
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 102 |
| Buitendiameter [mm] | 85 |
| Let op de serviceinformatie |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met filter, met aansluiting voor watersensor
| Let op de serviceinformatie | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met filter |
| Buitendiameter [mm] | 114 |
| Dikte [mm] | 224 |
| Filter type | Met aansluiting voor watersensor |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 75 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
| Let op de serviceinformatie |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder waterafscheider, Opschroeffilter
| Filter type | Zonder waterafscheider, Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 90 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
| Let op de serviceinformatie |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achter
| Inbouwplaats | Achter |
| Lengte [mm] | 96 |
| Buitendiameter [mm] | 29 |
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Vooras, ECE R90 Approved, Excl. slijtage waarschuwingscontact
| Lengte [mm] | 206 |
| Inbouwplaats | Achteras, Vooras |
| Breedte [mm] | 80 |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact |
| Dikte 1 [mm] | 20 |
| Let op de serviceinformatie |
- -71%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ECE R90 Approved, Met akoestische slijtagewaarschuwing
| Lengte [mm] | 206 |
| Breedte [mm] | 75 |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Dikte 1 [mm] | 20 |
| Let op de serviceinformatie |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Binnen, Vooras rechts, Vooras links, Met afdichtring
| Inbouwplaats | Binnen, Vooras rechts, Vooras links |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Breedte [mm] | 20, 19 |
| Binnendiameter [mm] | 45, 40 |
| Buitendiameter [mm] | 75, 68 |
| Lageruitvoering | Kegellager |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, Kegellager
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Breedte [mm] | 20 |
| Binnendiameter [mm] | 45, 40 |
| Buitendiameter [mm] | 75, 68 |
| Lageruitvoering | Kegellager |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 297 |
| Breedte [mm] | 235 |
| Hoogte [mm] | 42 |
| Filter type | Filter insert |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Met pakking
| Diameter 1 [mm] | 24,5 |
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 100,5 |
| Buitendiameter [mm] | 68 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
53RING, G53HR, G53HP, 0816.H9 S1
| Distributiekettingdimensie | 53RING, G53HR, G53HP |
| Voor OE nummer | 0816.H9 S1 |
| Aantal schakels | 144 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
| Let op de serviceinformatie | |
| Kettingverdeling [mm] | 8 |
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Lengte [mm] | 102 |
| Voor OE nummer | 71746975 |
| Binnendiameter [mm] | 25 |
| Buitendiameter [mm] | 67 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3/4 - 16 UNF, Opschroeffilter
| Binnendraad [mm] | 3/4 - 16 UNF |
| Inbouwdiameter [mm] | 63 |
| Lengte [mm] | 77 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Voor OE nummer | 1560173001 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Nokkenas, Simplex
| Aangedreven aggregaten | Nokkenas |
| Aantal schakels | 132 |
| Kettingtype | Simplex |
| Aantal kettingen | 1 |
| Aantal onderdelen (-delig) | 10 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M20x1.5
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
| Buitenvertanding wiel zijde | 23 |
| Binnenvertanding, wielzijde | 25 |
| Diameter o-ring [mm] | 56 |
| Buitendiameter [mm] | 90 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Generatorvrijloop controleren en indien nodig vervangen
| Ribbenaantal | 6 |
| Lengte 1 [mm] | 1390 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Generatorvrijloop controleren en indien nodig vervangen |
| Lees de montagehandleiding |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Aantal tanden 1 | 137 |
| Breedte 1 [mm] | 25,4 |
| Let op de serviceinformatie |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4" 16 UNF-2B
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 139 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" 16 UNF-2B |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 72 |
- -39%
DENSO-EQUIVALENT, OE-EQUIVALENT, V-riemschijf, Met afdichtring
| Voor fabrikant | DENSO-EQUIVALENT |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kwaliteit | OE-EQUIVALENT |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring, Met PAG compressorolie |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Olie hoeveelheid (ml) | 140 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | 7SBH17C |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
GENUINE DOOWON, V-riemschijf, PAG 46, DV9
| Voor fabrikant | GENUINE DOOWON |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 118 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | DV9 |
| Aantal groeven | 5 |
- -29%
GENUINE DENSO, V-riemschijf, Met magneetkoppeling, 10S17C
| Voor fabrikant | GENUINE DENSO |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 130 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met magneetkoppeling |
| Uitlaatdiameter [mm] | 18,3 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 15,5 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 180 |
| Compressor ID | 10S17C |
| Aantal groeven | 1 |
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
GENUINE DENSO, V-riemschijf, Met magneetkoppeling, 10S17C
| Voor fabrikant | GENUINE DENSO |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 130 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met magneetkoppeling |
| Olie hoeveelheid (ml) | 120 |
| Compressor ID | 10S17C |
| Aantal groeven | 1 |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
DENSO-EQUIVALENT, OE-EQUIVALENT, Met afdichtring, Met PAG compressorolie
| Voor fabrikant | DENSO-EQUIVALENT |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kwaliteit | OE-EQUIVALENT |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring, Met PAG compressorolie |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Olie hoeveelheid (ml) | 200 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | 10PA17C |
| Aantal groeven | 5 |
| Koelmiddel | R 134a |
- -28%
DENSO-EQUIVALENT, OE-EQUIVALENT, Met afdichtring, Met PAG compressorolie
| Voor fabrikant | DENSO-EQUIVALENT |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kwaliteit | OE-EQUIVALENT |
| Riemschijf-Ø [mm] | 119 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring, Met PAG compressorolie |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Uitlaatdiameter [mm] | 28,4 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 250 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | 7SBU16C |
| Aantal groeven | 6 |
- -30%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
DENSO-EQUIVALENT, OE-EQUIVALENT, Met PAG compressorolie, rechthoekig
| Voor fabrikant | DENSO-EQUIVALENT |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kwaliteit | OE-EQUIVALENT |
| Riemschijf-Ø [mm] | 129 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met PAG compressorolie |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Olie hoeveelheid (ml) | 180 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | 10PA17C |
| Aantal groeven | 6 |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
DENSO-EQUIVALENT, OE-EQUIVALENT, Met afdichtring, Met PAG compressorolie
| Voor fabrikant | DENSO-EQUIVALENT |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kwaliteit | OE-EQUIVALENT |
| Riemschijf-Ø [mm] | 119 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring, Met PAG compressorolie |
| Uitlaatdiameter [mm] | 28,4 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 250 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | 7SBU16C |
| Aantal groeven | 6 |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
CALSONIC-EQUIVALENT, DENSO-EQUIVALENT, OE-EQUIVALENT, V-riemschijf
| Voor fabrikant | CALSONIC-EQUIVALENT, DENSO-EQUIVALENT |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kwaliteit | OE-EQUIVALENT |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring, Met PAG compressorolie |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Uitlaatdiameter [mm] | 28,4 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 15,2 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 160 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | 7SBU16C |
| Aantal groeven | 5 |
- -24%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
DENSO-EQUIVALENT, OE-EQUIVALENT, Met afdichtring, Met PAG compressorolie
| Voor fabrikant | DENSO-EQUIVALENT |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kwaliteit | OE-EQUIVALENT |
| Riemschijf-Ø [mm] | 120 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring, Met PAG compressorolie |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Uitlaatdiameter [mm] | 28,4 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 13 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 275 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | 7SBU16C |
| Aantal groeven | 4 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
DENSO-EQUIVALENT, DOOWON-EQUIVALENT, OE-EQUIVALENT, Met riemschijf
| Voor fabrikant | DENSO-EQUIVALENT, DOOWON-EQUIVALENT |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Kwaliteit | OE-EQUIVALENT |
| Riemschijf-Ø [mm] | 150 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring, Met PAG compressorolie |
| Olie hoeveelheid (ml) | 180 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | 10PA15C |
| Aantal groeven | 1 |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
DENSO-EQUIVALENT, OE-EQUIVALENT, Met afdichtring, Met PAG compressorolie
| Voor fabrikant | DENSO-EQUIVALENT |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kwaliteit | OE-EQUIVALENT |
| Riemschijf-Ø [mm] | 125 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring, Met PAG compressorolie |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Olie hoeveelheid (ml) | 150 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | 10PA17C |
| Aantal groeven | 7 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
DENSO-EQUIVALENT, OE-EQUIVALENT, V-riemschijf, Met afdichtring
| Voor fabrikant | DENSO-EQUIVALENT |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Kwaliteit | OE-EQUIVALENT |
| Riemschijf-Ø [mm] | 129 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring, Met PAG compressorolie |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Uitlaatdiameter [mm] | 28,4 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 175 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | 7SBU16 |
| Aantal groeven | 9 |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
