Zoekresultaten "7995"
Box, Achteras rechts, Achteras links, Koppelstang
| Verpakkingshoogte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 34,5 |
| Voor voertuigen met totaal gewicht meer als [kg] | 4000 |
| Bundeltype | Box |
| Diameter 3 [mm] | 14 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Lengte [mm] | 302 |
| Diameter 1 [mm] | 12 |
| Schroefdraadmaat 2 | 12 |
- -33%
Achteras rechts, Plaatstaal
| Inbouwplaats | Achteras rechts |
| Materiaal | Plaatstaal |
- -23%
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 86 |
| Buitendiameter [mm] | 78 |
- -36%
Opschroeffilter, 3/4" 16 UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 2,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 123 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" 16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Aantal | 1 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 71 |
- -26%
Opschroeffilter, 3/4" 16 UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 124 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" 16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Binnendiameter1 [mm] | 62,5 |
| Aantal | 1 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 71 |
- -34%
3/4"-16, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | 3/4"-16 |
| Diameter 4 [mm] | 72 |
| Diameter 3 [mm] | 62 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 119 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
- -16%
3/4" 16UNF, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | 3/4" 16UNF |
| Diameter 2 [mm] | 69 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 85 |
| Buitendiameter [mm] | 74 |
- -38%
Filter insert
| Hoogte [mm] | 282 |
| Filter type | Filter insert |
| Binnendiameter [mm] | 66 |
| Buitendiameter [mm] | 135 |
- -39%
M16 x 1,5, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | M16 x 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 131 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Diameter o-ring [mm] | 70,5 |
| Let op de serviceinformatie |
- -59%
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1,2 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 94 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 63 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 72 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -23%
Filter insert, Met voorfilter
| Lengte [mm] | 253 |
| Breedte [mm] | 213 |
| Hoogte [mm] | 55 |
| Filter type | Filter insert |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met voorfilter |
- -27%
Opschroeffilter, UNF 3/4" -16
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 2,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 123 |
| Schroefdraadmaat | UNF 3/4" -16 |
| Buitendiameter [mm] | 79 |
| Binnendiameter1 [mm] | 71 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 62 |
- -27%
Filter insert, Met afdichtring
| Diameter o-ring [mm] | 59 |
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 112 |
| Binnendiameter [mm] | 24 |
| Buitendiameter [mm] | 53 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -36%
3/4" 16UNF, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | 3/4" 16UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 75 |
| Buitendiameter [mm] | 78 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 76 |
- -38%
Filter insert, Met afdichtring
| Gewicht [kg] | 0,04 |
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 112 |
| Binnendiameter [mm] | 24 |
| Buitendiameter [mm] | 53 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Diameter o-ring [mm] | 59 |
- -30%
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Hoogte [mm] | 50 |
| Filter type | Filter insert |
| Binnendiameter [mm] | 156 |
| Buitendiameter [mm] | 203 |
| Binnendiameter1 [mm] | 156 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -36%
Filter insert, Met pakking, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 105 |
| Binnendiameter [mm] | 31 |
| Buitendiameter [mm] | 64 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Binnendiameter1 [mm] | 31 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -25%
- -28%
Opschroeffilter, 3/4-16UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 117,8 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16UNF |
| Buitendiameter [mm] | 78,5 |
- -52%
Filter insert
| Nettogewicht [g] | 64 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 29,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 16,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16,0 |
| Diameter 3 [mm] | 16,5 |
| Diameter 4 [mm] | 100,0 |
| Hoogte [mm] | 288,0 |
| Filter type | Filter insert |
| Buitendiameter [mm] | 160,0 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 133 |
| Binnendiameter1 [mm] | 66 |
- -43%
Met filterverwarming, met aansluiting voor watersensor, Pijpfilter
| Filter type | Met filterverwarming, met aansluiting voor watersensor, Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 124 |
| Buitendiameter [mm] | 92 |
| Aantal aansluitingen | 5 |
| Let op de serviceinformatie |
- -35%
Opschroeffilter, UNF 3/4" -16
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 2,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 123 |
| Schroefdraadmaat | UNF 3/4" -16 |
| Buitendiameter [mm] | 79 |
| Binnendiameter1 [mm] | 69 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 62 |
- -27%
Carbon filter
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 340 |
| Breedte [mm] | 198 |
| Hoogte [mm] | 25 |
| Aantal | 1 |
- -31%
Filter insert
| Hoogte [mm] | 285 |
| Filter type | Filter insert |
| Buitendiameter 1 [mm] | 132 |
| Buitendraad 2 [mm] | 158 |
| Binnendiameter1 [mm] | 18 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 71 |
- -24%
Filter insert
| Lengte [mm] | 254 |
| Breedte [mm] | 213 |
| Hoogte [mm] | 58 |
| Filter type | Filter insert |
- -23%
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 106 |
| Binnendiameter [mm] | 31 |
| Buitendiameter [mm] | 64 |
| Binnendiameter1 [mm] | 31 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -23%
Fijnfilter
| Diameter [mm] | 161 |
| Hoogte [mm] | 290 |
| Filter type | Fijnfilter |
| Buitendiameter [mm] | 133 |
| Binnendiameter1 [mm] | 72 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 17 |
- -60%
Fijnfilter
| Hoogte [mm] | 230 |
| Filter type | Fijnfilter |
| Buitendiameter [mm] | 264 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 264 |
| Binnendiameter1 [mm] | 154 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 14 |
- -60%
Fijnfilter
| Hoogte [mm] | 344 |
| Filter type | Fijnfilter |
| Buitendiameter [mm] | 233 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 234 |
| Binnendiameter1 [mm] | 123 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 17 |
- -59%
Fijnfilter
| Lengte [mm] | 344 |
| Hoogte [mm] | 343 |
| Filter type | Fijnfilter |
| Buitendiameter [mm] | 234 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 234 |
| Binnendiameter1 [mm] | 123 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 17 |
- -59%
Fijnfilter
| Lengte [mm] | 15 |
| Hoogte [mm] | 391 |
| Filter type | Fijnfilter |
| Buitendiameter [mm] | 117 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 117 |
| Binnendiameter1 [mm] | 89 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 17 |
- -57%
Fijnfilter
| Lengte [mm] | 285 |
| Filter type | Fijnfilter |
| Buitendiameter [mm] | 132 |
| Binnendiameter1 [mm] | 106 |
- -60%
