Zoekresultaten "7905"
Vooras, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Let op technische data | |
| Aantal per as | 1 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Gasdruk, Veerpoot, Oog onderaan
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Let op technische data | |
| Aantal per as | 1 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met afdichtring
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Lengte [mm] | 570 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met afdichtring
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Lengte [mm] | 660 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 430 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 650 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 900 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 1200 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Diagnosesonde, Verwarmd, rechts
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Diagnosesonde, Verwarmd |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 2320 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Met pakking, Metaal
| Filter type | Filter insert |
| Diameter [mm] | 84 |
| Hoogte [mm] | 71,3 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Behuizingsmateriaal | Metaal |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -45%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Inductie sensor, Met afdichtring
| Kabellengte [mm] | 236 |
| Sensortype | Inductie sensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -8%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
4x 6,3 mm, Claxon, Ventilator, motorkoeler, Mistlamp
| Aansluittechniek | 4x 6,3 mm |
| Nominale stroom [A] | 40 |
| Werkspanning (V) | 12 |
| Relaisfunctie | Claxon, Ventilator, motorkoeler, Mistlamp, Starter, Raamopener, Alarmsysteem, Radiator ventilator naloop, Brandstof koeling, Magnetische koppeling, Waarschuwingslicht, Werkkontakt, Wisselstroomdynamo, Daglicht, ESP, Pomp, automaat, Brandstofpomp, Secundaire luchtsysteem, Motorbesturingseenheid, Airconditioning, Stoelverwarming, Mistachterlamp, Sigarettenaansteker, Reinigingsvloeistofpomp, koplampreiniging, Verwarmd achterruit |
| Lengte [mm] | 28 |
| Breedte [mm] | 28 |
| Hoogte [mm] | 25 |
| Aantal contacten | 4 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Inductie sensor, Met afdichtring
| Kabellengte [mm] | 532 |
| Sensortype | Inductie sensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Groen, 2 x 6,3 mm, 2 x 9,5 mm, Verwarmd achterruit
| Kleur | Groen |
| Aansluittechniek | 2 x 6,3 mm, 2 x 9,5 mm |
| Nominale stroom [A] | 70 |
| Werkspanning (V) | 12 |
| Relaisfunctie | Verwarmd achterruit, Accu hoofdschakelaar, Elektrische voorverwarmer, Interieurventilator, Koplampsysteem, Waterpomp tandwielspeling, Extra waterpomp, Klem 30, Werkkontakt, Stoelverwarming, Klem 15, Beveiliging X-contact, Verwarmde voorruit |
| Lengte [mm] | 27,8 |
| Breedte [mm] | 27,8 |
| Hoogte [mm] | 25 |
| Weerstand [Ohm] | 560 |
| Aantal contacten | 4 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 85 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Inductie sensor, Met beschermingsslang, Met afdichtring
| Kabellengte [mm] | 711 |
| Sensortype | Inductie sensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met beschermingsslang, Met afdichtring |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -22%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, Onder
| Paarsgewijze vervanging is raadzaam | |
| Buitendiameter [mm] | 43 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links, Onder |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Conusafmeting [mm] | 24 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Gasdruk, Veerdragende schokdemper, Oog onderaan
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerdragende schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Per twee vervangen | |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 314 741 0000, 314 740 0012 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driedelig, Met koppelingdrukplaat, Met druklager, Met koppelingsplaat
| Diameter [mm] | 200 |
| Meerdelig | Driedelig |
| Aantal tanden | 19 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met koppelingdrukplaat |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met druklager, Met koppelingsplaat |
- -4%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,5, blauw, Met afdichtring
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,5 |
| Schakelpunt tot [bar] | 0,35 |
| Schakelpunt van [bar] | 0,15 |
| Kleur | Blauw |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gegalvaniseerd, M12 x 1,5, Met afdichtring
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,5 |
| Schakelpunt tot [bar] | 0,5 |
| Schakelpunt van [bar] | 0,2 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Lengte [mm] | 46,7 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
6PK, Met afstandsbus, Met schroef
| Ribbenaantal | 5 |
| Breedte [mm] | 37,5 |
| Type | 6PK |
| Binnendiameter [mm] | 18 |
| Buitendiameter [mm] | 192,5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afstandsbus, Met schroef |
| Let op de serviceinformatie |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Versnellingsbak zijde, FPM (Fluor-Kautschuk)
| Inbouwplaats | Versnellingsbak zijde |
| Binnendiameter [mm] | 85 |
| Buitendiameter [mm] | 105 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Dikte [mm] | 11 |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Platte stekkeraansluiting, 1 x 6,3 mm, Opener, 0,20 - 0,5
| Monteerwijze | Platte stekkeraansluiting |
| Aansluittechniek | 1 x 6,3 mm |
| Combi-schakelfunctie | Opener |
| Controlebereik [bar] | 0,20 - 0,5 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,5 |
| Kleur | Bruin |
| Sleutelwijdte | 24 |
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
4 x 6,3 mm, Met verbindingsplaat, Platte stekker, Sluiter
| Diepte [mm] | 27,8 |
| Aansluittechniek | 4 x 6,3 mm |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Breedte [mm] | 27,8 |
| Hoogte [mm] | 25,7 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Aantal contacten | 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verbindingsplaat |
| Type stekker | Platte stekker |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | +85 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M16 x 1,5
| Schakelpunt [°C] | 150 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 7 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M16 x 1,5 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Lengte [mm] | 66 |
| Sleutelwijdte | 22 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met afdichtring
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Lengte [mm] | 255 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras
| Afmetingen in acht nemen | |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Binnendiameter [mm] | 120 |
| Buitendiameter [mm] | 160 |
| Dikte [mm] | 15 |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Aantal aansluitingen | 5 |
| Dikte [mm] | 24 |
| Lengte [mm] | 27 |
| Breedte [mm] | 27 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Werkkontakt
| Aantal aansluitingen | 5 |
| Dikte [mm] | 21 |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Lengte [mm] | 27 |
| Breedte [mm] | 27 |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Onder, Vooras links, voor driehoeksdraagarm
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Onder, Vooras links |
| Conusafmeting [mm] | 24 |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroef, Met moer |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aanvullende informatie | ProKit |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M22 x 1,5
| Afmetingen in acht nemen | |
| Aantal aansluitingen | 5 |
| Maat van inwendige schroefdraad | M22 x 1,5 |
- -81%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
