Zoekresultaten "7-527"
Breedband-lambdasonde
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Lengte [mm] | 600 |
| Aantal leidingen | 5 |
- -27%
| Breedte [mm] | 25,8 |
| Diameter [mm] | 10 |
| Binnendiameter [mm] | 10 |
| Buitendiameter [mm] | 70 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met pakking
| Openingstemperatuur | 91 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Let op de serviceinformatie |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Draairichting met de klok mee, STANDARD LINE
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,2 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Voor OE nummer | 0001107423 |
| Aantal tanden | 9 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
428000-4490, Draairichting met de klok mee, STANDARD LINE
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,2 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Voor OE nummer | 428000-4490 |
| Aantal tanden | 9 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 103 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 73 |
| Buitendraad 2 [mm] | 77 |
| Binnendiameter1 [mm] | 14 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 30 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pin "50" Plug, Pin "30" M8 B+, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 2,7 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,2 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 9 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0076 |
| Klem | Pin "50" Plug, Pin "30" M8 B+ |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 76 |
| Aantal draadboringen | 1 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 4,86 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Askoppelingsschijf, Achteras
| Type askoppeling | Askoppelingsschijf |
| Voor OE nummer | 26117527392 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Aantal gaten voor montage | 6 |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 96 |
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 10 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12X1,5, Ovaal
| Voor OE nummer | 71739582 |
| Schroefdraadmaat | M12X1,5 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
- -13%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Breedband-lambdasonde, 06F906262R, D-vorm
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Voor OE nummer | 06F906262R |
| Kabellengte [mm] | 440 |
| Aantal contacten | 5 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Breedband-lambdasonde, 06F906262AC, D-vorm, OE EQUIVALENT
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Voor OE nummer | 06F906262AC |
| Kabellengte [mm] | 440 |
| Aantal contacten | 5 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Breedband-lambdasonde
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Voor OE nummer | 11787569930 |
| Kabellengte [mm] | 720 |
| Aantal contacten | 5 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Diagnosesonde, 1618HG, OE EQUIVALENT
| Lambdasonde | Diagnosesonde |
| Voor OE nummer | 1618HG |
| Kabellengte [mm] | 570 |
| Aantal contacten | 5 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Askoppelingsschijf, 26 11 7 511 454
| Type askoppeling | Askoppelingsschijf |
| Voor OE nummer | 26 11 7 511 454 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met pakking
| Hoogte 1 [mm] | 24,0 |
| Openingstemperatuur | 91 |
| Diameter 1 [mm] | 46 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -71%
Volvo 97308, Toyota, Special Honda MTF-II, Peugeot Citroen (PSA
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, 11 53 2 247 019, Met behuizing, Met pakking
| Verpakkingshoogte [cm] | 12 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12 |
| Verpakkingslengte [cm] | 29,5 |
| Kleur | Zwart |
| Temperatuurbereik [°C] | 14 |
| Gewicht [g] | 266 |
| Openingstemperatuur | 85 |
| Voor OE nummer | 11 53 2 247 019 |
| Behuizing | Met behuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking, Met pakkingen |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder sensor, Met afdichtring |
| Behuizingsmateriaal | Kunststof |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Onder
| Gewicht [g] | 87 |
| Inbouwplaats | Onder |
| Voor OE nummer | 11157567801 |
| Binnendiameter1 [mm] | 20 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 10 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Gewicht [g] | 174 |
| Voor OE nummer | 7559527, 11157559527 |
| Binnendiameter1 [mm] | 12 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 12 |
| Lengte [mm] | 425 |
- -74%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Metaal
| Materiaal | Metaal |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
| Breedte rollencontactvlak [mm] | 30 |
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met pakking, Met afdichtring
| Buitendiameter [mm] | 54 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met afdichtring
| Buitendiameter [mm] | 46 |
| Openingstemperatuur | 91 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk), Met pakking
| Materiaal pakking | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Buitendiameter [mm] | 46 |
| Openingstemperatuur | 91 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
22810-P6A-000
| Voor OE nummer | 22810-P6A-000 |
| Let op de serviceinformatie |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pin "50" Plug, Pin "30" M8 B+, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 2,7 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,2 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 9 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0076 |
| Klem | Pin "50" Plug, Pin "30" M8 B+ |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 76 |
| Aantal draadboringen | 1 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 24,20 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driedelig, met synthetisch vet, Met druklager
| Meerdelig | Driedelig |
| Buitendiameter [mm] | 184 |
| Aantal tanden | 26 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met druklager |
| Let op de serviceinformatie |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12x1,5, Messing
| Lengte [mm] | 63 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Materiaal | Messing |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aantal contacten | 2 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Schroefaansluiting, M 12, Ovaal
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Monteerwijze | Schroefaansluiting |
| Schroefdraadmaat | M 12 |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pin "50" Plug, Pin "30" M8 B+, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 2,7 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,2 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 9 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0076 |
| Klem | Pin "50" Plug, Pin "30" M8 B+ |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 76 |
| Aantal draadboringen | 1 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 18,15 |
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Draairichting met de klok mee
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 12 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 89 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 19,09 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Draairichting met de klok mee
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 12 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 89 |
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
