Zoekresultaten "7-510"
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Met toebehoren, LUCAS
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 87 |
| Dikte [mm] | 17 |
| Hoogte [mm] | 52,9 |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remsysteem | LUCAS, GIRLING |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,25, voor nagloeien geschikt
| Gewicht [kg] | 0,025 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 71 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, 191 945 515 B, zwart
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Voor OE nummer | 191 945 515 B |
| Behuizingskleur | Zwart |
- -51%
Excl. slijtage waarschuwingscontact, Met toebehoren, Lucas, Met anti-kreukplaat
| Breedte [mm] | 87 |
| Dikte [mm] | 15 |
| Hoogte [mm] | 53 |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remsysteem | Lucas |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat, Met remzadelschroef |
| WVA-nummer | 23554, 20961 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE |
- -55%
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Geen ontstoring
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -26%
Achter, Met adapter
| Inbouwplaats | Achter |
| Lengte [mm] | 280 |
| Lengte (inch) | 11 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met adapter |
| Aantal adapters | 8 |
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Diameter 3 [mm] | 24 |
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 69 |
| Binnendiameter [mm] | 24 |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
- -48%
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Achter
| Inbouwplaats | Achter |
| Lengte [mm] | 280 |
| Lengte (inch) | 11 |
| Aantal | 1 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M 12 x 1,25, M 5
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 25 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M 12 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M 5 |
| Lengte [mm] | 71 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
| Aanvullende informatie | Duraterm |
- -21%
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter
| Diameter o-ring [mm] | 71,5 |
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 120 |
| Buitendiameter [mm] | 77 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| Brochure raadplegen | |
| Binnendiameter 3 [mm] | 22 |
| Slanglengte [mm] | 239 |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Binnendiameter1 [mm] | 46 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 46 |
Buiten, Vooras links, Vooras rechts, M12x1.5
| Paarsgewijze vervanging is raadzaam | |
| Buitendiameter [mm] | 49 |
| Inbouwplaats | Buiten, Vooras links, Vooras rechts |
| Hoogte [mm] | 76 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Versterkte uitvoering | |
| Aanvullende informatie | MEYLE-HD: Better than OE. |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H7, PX26d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H7 |
| Twee keer zo lange levensduur | |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d |
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, TRW
| Aantal lagen | 4 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 87 |
| Dikte [mm] | 15 |
| Hoogte [mm] | 52,9 |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | TRW |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen, LS 9
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 0,7 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 142 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | LS 9 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 71 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -44%
Opschroeffilter, 3/4" 16 UNF-2B, Met twee terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 2,2 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 140 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" 16 UNF-2B |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met twee terugloopbeveiligingskleppen |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 72 |
- -48%
Achteras
| Max. uitdraaimaat remtrommel [mm] | 181,35 |
| Buitendiameter [mm] | 214 |
| Binnendiameter [mm] | 180 |
| Dikte [mm] | 54 |
| Breedte [mm] | 40 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Steek wielbouten (mm) | 98 |
| Aantal wielbouten | 4 |
| Centreringdiameter [mm] | 59 |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Bobine, Aansluituitvoering conform DIN, Platte stekker
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal contacten | 2 |
| Ontstekingspoel | Bobine, Aansluituitvoering conform DIN |
| Type stekker | Platte stekker |
- -78%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 69 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 65 |
| Binnendiameter1 [mm] | 24 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 24 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achter, Flat blade wisserblad
| Inbouwplaats | Achter |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Flat blade wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 280 |
- -75%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, Polychloropren (Neopren), Polyester
| Buiten lengte [mm] | 935 |
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | Polychloropren (Neopren) |
| Trekkoordmateriaal | Polyester |
| Lengte [mm] | 925 |
| Breedte [mm] | 10 |
- -12%
GY01-18-840B, AJ8 10031, NTC
| Voor OE nummer | GY01-18-840B, AJ8 10031, 5042970 |
| Aantal contacten | 2 |
| Sensortype | NTC |
| Stekkerkleur | Grijs |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Schroefdraadmaat | 3/8 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 420 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Diagnosesonde, Verwarmd, Na katalysator
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Diagnosesonde, Verwarmd |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Kabellengte [mm] | 275 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras rechts, Achteras links, Koppelstang, Aluminium
| Dikte [mm] | 27 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Lengte [mm] | 100 |
| Materiaal | Aluminium |
| Binnendiameter [mm] | 8 |
| Let op de serviceinformatie |
- -55%
DOT 4
| Let op de serviceinformatie | |
| Nat kookpunt [°C] | 160 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Box, Met rechtse schroefdraad, M18X1.5, M16X1.5
| Verpakkingshoogte [cm] | 5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 31,5 |
| Bundeltype | Box |
| Draadtype | Met rechtse schroefdraad |
| Lengte [mm] | 262 |
| Schroefdraadmaat 1 | M18X1.5 |
| Schroefdraadmaat 2 | M16X1.5 |
- -62%
Links boven
| Binnendiameter 3 [mm] | 22 |
| Gewicht [g] | 295 |
| Lengte [mm] | 373 |
| Inbouwplaats | Links boven |
| Voor OE nummer | 11531436375 |
| Binnendiameter1 [mm] | 46 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 46 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
