Zoekresultaten "7-125"
Filter insert, BSG 30-130-007
| Filter type | Filter insert |
| Lengte [mm] | 121 |
| Componentennummer | BSG 30-130-007 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
3/4" 16UNF, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | 3/4" 16UNF |
| Diameter 2 [mm] | 73 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 130 |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Filter insert, Met pakking
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,50 |
| Nettogewicht [g] | 51 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 10,20 |
| Diameter o-ring [mm] | 10,8 |
| Binnendiameter 3 [mm] | 19,5 |
| Filter type | Filter insert |
| Diameter [mm] | 71,88 |
| Hoogte [mm] | 99 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Binnendiameter 2 [mm] | 26 |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
PY21W, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
02A 911 023 LX
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,1 |
| Voor OE nummer | 02A 911 023 LX |
| Aantal tanden | 10 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 300 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
M18 x 1,5, Regelsonde, Verwarmd, voor katalysator
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Regelsonde, Verwarmd |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 420 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Met centrale ontluchting, T1, AGM accu
| Geschikt voor (accu/batterij) | Met centrale ontluchting |
| Aansluittechniek | T1 |
| Gewicht geladen [kg] | 20,5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 70 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 278 |
| Koudstartstroom EN (A) | 760 |
| Pooluitvoering | T1 |
| Batterij/accu | AGM accu, Met handgreep |
| Houderuitvoering | B03 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 99 |
| Binnendiameter [mm] | 27 |
| Buitendiameter [mm] | 72 |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
- -41%
Zwart, Rubber, Polyester
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | Rubber |
| Trekkoordmateriaal | Polyester |
| Lengte [mm] | 2075 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Breedte [mm] | 21 |
| Aanvullende informatie | Micro-V® |
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 540 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras rechts, met borgmoer
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met borgmoer |
| Artikelnummer paar | 43525 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aanvullende informatie | ProKit |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 370 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4" 16 UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 2,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 120 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" 16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 86 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Aantal | 1 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 63 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 73 |
- -37%
11 53 8 699 290, Met behuizing, Met pakking, met temperatuurschakelaar
| Openingstemperatuur | 105 |
| Voor OE nummer | 11 53 8 699 290 |
| Behuizing | Met behuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met temperatuurschakelaar |
| Let op de serviceinformatie |
- -41%
Zonder behuizing, Met pakkingen
| Openingstemperatuur | 87 |
| Behuizing | Zonder behuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
- -15%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Met behuizing, Met pakkingen
| Openingstemperatuur | 89 |
| Behuizing | Met behuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
KAP VOOR BUITENSPIEGEL LINKS Primer
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | Hagus |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Artikelnummer paar | 0627844 |
| Aanvullende informatie | * HAGUS * |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
RAAMMECHANISME ELEKTRISCH MET MOTOR 4/5D. ACHTER LINKS
| Werkwijze | Electrisch |
| Raamopener | Functieregeling via besturing |
| Inbouwplaats | Links achter |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Artikelnummer paar | 0685268 |
| Aantal portieren | 4/5 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
RAAMMECHANISME ELEKTRISCH MET MOTOR 4/5D. ACHTER RECHTS
| Werkwijze | Electrisch |
| Raamopener | Functieregeling via besturing |
| Inbouwplaats | Rechts achter |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Artikelnummer paar | 0685267 |
| Aantal portieren | 4/5 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
M10x1,0, 14 mm, NTC, Male
| Schroefdraadmaat | M10x1,0 |
| Sleutelwijdte | 14 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 1 |
| Type stekker | Male |
| Materiaal | Messing |
| Connectorhuisvorm | Rond |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 150 |
| Ribbenaantal | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 95 |
| Ribbenaantal | 4 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,1 |
| Aantal tanden | 10 |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 1200 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M18 x 1,5, Regelsonde, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Regelsonde, Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 800 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M18 x 1,5, Regelsonde, Verwarmd, 000 540 64 17
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Regelsonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 000 540 64 17 |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 900 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met behuizing, Met pakking
| Buitendiameter [mm] | 33 |
| Openingstemperatuur | 89 |
| Behuizing | Met behuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Let op de serviceinformatie |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 300 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 400 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5mm
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 490 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
