Zoekresultaten "7-108"
Filter insert, 13 72 7 529 261
| Lengte [mm] | 217 |
| Breedte [mm] | 166 |
| Hoogte [mm] | 47 |
| Filter type | Filter insert |
| Voor OE nummer | 13 72 7 529 261 |
| Let op de serviceinformatie |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd, Na katalysator
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 370 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Let op de serviceinformatie |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, Rubber, Polyester
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | Rubber |
| Trekkoordmateriaal | Polyester |
| Lengte [mm] | 845 |
| Ribbenaantal | 4 |
| Breedte [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Micro-V® |
- -10%
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 900 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -19%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1,25, M4 / 0,8-1,5 Nm, 12 mm, Metalen gloeibougie
| Draaimoment [Nm] | 17 |
| Weerstand [Ohm] | 1,4 |
| Spanning (Volt) | 7,0 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M4 / 0,8-1,5 Nm |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 8,0 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 32,0 |
| Totale lengte [mm] | 96,0 |
- -29%
Aansluituitvoering SAE, zwart
| Aantal in/uitgangen | 1 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Aantal contacten | 3 |
| Ontstekingspoel | Aansluituitvoering SAE |
| Behuizingskleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,25, 16 mm, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | Iridium IX |
- -36%
- -9%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
B+ (M8), Draairichting met de klok mee, +Line Original
| Rondsel-startpositie [mm] | 20,5 |
| Bevestigingshoek [graden] | +30 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 9 |
| Klem | B+ (M8) |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 76,1 |
| Kwaliteit | +Line Original |
| Aanvullende informatie | +Line Original |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
B+ (M8), Draairichting met de klok mee, +Line Original
| Rondsel-startpositie [mm] | 26,0 |
| Bevestigingshoek [graden] | +55 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 9 |
| Klem | B+ (M8) |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 76,1 |
| Kwaliteit | +Line Original |
| Aanvullende informatie | +Line Original |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Lengte [mm] | 217 |
| Breedte [mm] | 168 |
| Hoogte [mm] | 51 |
| Filter type | Filter insert |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -38%
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Lengte [mm] | 199 |
| Breedte [mm] | 243 |
| Hoogte [mm] | 41 |
| Filter type | Filter insert |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -45%
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Lengte [mm] | 294 |
| Breedte [mm] | 202 |
| Hoogte [mm] | 47 |
| Filter type | Filter insert |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -40%
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Lengte [mm] | 324 |
| Breedte [mm] | 256 |
| Hoogte [mm] | 50 |
| Filter type | Filter insert |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -42%
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Lengte [mm] | 366 |
| Breedte [mm] | 131 |
| Hoogte [mm] | 50 |
| Filter type | Filter insert |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -40%
Verwarmd, Diagnosesonde
| Geleidingswaarde | 4 |
| Lambdasonde | Verwarmd, Diagnosesonde |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kabellengte [mm] | 600 |
| Aantal contacten | 4 |
- -8%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Elektrisch
| Werkwijze | Elektrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -23%
Filter insert
| Hoogte [mm] | 375,5 |
| Binnendiameter1 [mm] | 86,5 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 17 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 110 |
| Buitendiameter [mm] | 110 |
| Filter type | Filter insert |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
TPE (thermoplastische elastomeer), met vet
| Nieuw onderdeel | |
| Materiaal vouwbalg | TPE (thermoplastische elastomeer) |
| Hoogte [mm] | 122 |
| Binnendiameter1 [mm] | 25 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 83 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met vet |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
TPE (thermoplastische elastomeer), met vet
| Nieuw onderdeel | |
| Materiaal vouwbalg | TPE (thermoplastische elastomeer) |
| Hoogte [mm] | 121 |
| Binnendiameter1 [mm] | 25 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 83 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met vet |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
TPE (thermoplastische elastomeer), met vet
| Nieuw onderdeel | |
| Materiaal vouwbalg | TPE (thermoplastische elastomeer) |
| Hoogte [mm] | 121 |
| Binnendiameter1 [mm] | 25 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 83 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met vet |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
TPE (thermoplastische elastomeer), met vet, Met schroef, M16x1.5x72
| Nieuw onderdeel | |
| Materiaal vouwbalg | TPE (thermoplastische elastomeer) |
| Hoogte [mm] | 118 |
| Binnendiameter1 [mm] | 27 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 84 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met vet |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroef |
| Schroefdraadmaat | M16x1.5x72 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met pakking
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Spanning (Volt) | 5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 3 |
| Druk (Pa) van | 10000 |
| Druk (Pa) tot | 250000 |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Geschroefd, Met afdichtring
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -24%
Draairichting met de klok mee
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Aantal contacten | 3 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
- -36%
Geschroefd
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aantal contacten | 5 |
- -32%
Geschroefd, Zonder zuigpijp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder zuigpijp |
| Aantal contacten | 4 |
- -39%
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Kunststofbehuizing, Koelribben gesoldeerd, voor voertuigen zonder oliekoeler, zonder thermostaat
| Gewicht [kg] | 5,56 |
| Behuizing | Kunststofbehuizing |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Verwarming / Koeling | Voor voertuigen zonder oliekoeler |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder thermostaat |
| Netdiepte [mm] | 27 |
| Netlengte [mm] | 600 |
| Netbreedte [mm] | 338 |
| Materiaal | Aluminium |
| Uitlaatdiameter [mm] | 38 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 38 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met koppelingdrukplaat, voor voertuigen met versnellingspook, Met druklager, Met koppelingsplaat
| Gewicht [kg] | 5,1 |
| Voorspankracht [N] | 4725 |
| Aantal tanden | 26 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met koppelingdrukplaat |
| Koppeling | Voor voertuigen met versnellingspook |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met druklager, Met koppelingsplaat |
| Nieuw onderdeel | |
| Buitendiameter koppelingsplaat [mm] | 200 |
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
