Zoekresultaten "7-102"
Sprongsonde, Zonder stekker
| Lambdasonde | Sprongsonde |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder stekker |
| Aantal leidingen | 4 |
- -24%
W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, ECE R90 Approved, Met anti-kreukplaat
| Lengte [mm] | 87 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 53 |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat |
| Dikte 1 [mm] | 17 |
| Let op de serviceinformatie |
- -72%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PY21W, BAU15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, Rubber/Metaal, Met kogellager
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Hoogte [mm] | 53 |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Binnendiameter [mm] | 26 |
| Buitendiameter [mm] | 83 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kogellager |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PY21W, Doos
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
1306.J5, zwart, Kunststof
| Voor OE nummer | 1306.J5 |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Nieuwe uitvoering | |
| Openingsdruk [bar] | 1,4 |
- -33%
Kunststof
| Ribbenaantal | 6 |
| Breedte [mm] | 26,5 |
| Diameter [mm] | 17 |
| Materiaal | Kunststof |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Buitendiameter [mm] | 69 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd, M18x1.5
| Brutogewicht [g] | 147 |
| Gewicht [g] | 103 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 750 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Achteras, ECE R90 Approved
| Lengte [mm] | 87 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 53 |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
| Dikte 1 [mm] | 15 |
| Let op de serviceinformatie |
- -72%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met pakking, 11 12 7 646 554, 0248.Q5
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Voor OE nummer | 11 12 7 646 554, 0248.Q5 |
- -74%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Rubber/Metaal, Met kogellager, Met bevestigingsmatriaal
| Inbouwplaats | Vooras |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Binnendiameter [mm] | 26 |
| Buitendiameter [mm] | 83 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kogellager, Met bevestigingsmatriaal |
| Aanvullende informatie | ProKit |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, Rubber, Polyester
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | Rubber |
| Trekkoordmateriaal | Polyester |
| Lengte [mm] | 803 |
| Ribbenaantal | 4 |
| Breedte [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Micro-V® |
- -3%
Vooras rechts, Vooras links, Rubber
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Binnendiameter1 [mm] | 10 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 49 |
| Lengte [mm] | 178 |
| Materiaal | Rubber |
- -75%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M 12 x 1,25, M 5
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 25 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M 12 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M 5 |
| Lengte [mm] | 71 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
| Aanvullende informatie | Duraterm |
- -21%
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter
| Diameter o-ring [mm] | 71,5 |
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 120 |
| Buitendiameter [mm] | 77 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Gewicht [kg] | 0,4 |
| Hoogte 2 [mm] | 23,0 |
| Hoogte 1 [mm] | 23,0 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 125,0 |
- -40%
- -57%
- -48%
Vooras, Rubber/Metaal, Met bevestigingsmatriaal, Met kogellager
| Inbouwplaats | Vooras |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Binnendiameter [mm] | 26 |
| Buitendiameter [mm] | 83 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met bevestigingsmatriaal, Met kogellager |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Bobine, Aansluituitvoering conform DIN, Platte stekker
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal contacten | 2 |
| Ontstekingspoel | Bobine, Aansluituitvoering conform DIN |
| Type stekker | Platte stekker |
- -77%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Tandriemschijf, 2 jaar garantie
| Laadstroom [A] | 105 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Riemschijven | Tandriemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 26,43 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3/4"-16, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | 3/4"-16 |
| Diameter 4 [mm] | 72 |
| Diameter 3 [mm] | 62 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 74 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -46%
Zwart, Rubber, Polyester
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | Rubber |
| Trekkoordmateriaal | Polyester |
| Lengte [mm] | 1548 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Breedte [mm] | 21 |
| Aanvullende informatie | Micro-V® |
Kunststof, Met sleuf
| Breedte [mm] | 27 |
| Materiaal | Kunststof |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Buitendiameter [mm] | 69 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met sleuf |
| Aantal groeven | 6 |
| Aanvullende informatie | DriveAlign™ |
- -22%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Kunststof, Met kap
| Breedte 2 [mm] | 27 |
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 17 |
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kap |
| Buitendiameter 1 [mm] | 64 |
| Buitendraad 2 [mm] | 69 |
| Breedte rollencontactvlak [mm] | 25 |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd, 06A 906 265 F
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Voor OE nummer | 06A 906 265 F |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 720 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
