Zoekresultaten "7 072"
L 40, NO, Draairichting tegen de klok in
| Gewicht [kg] | 3,99 |
| Positie / graad | L 40 |
| Aantal gaten | 3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,8 |
| Aantal tanden | 11 |
| Klem | NO |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
- -20%
R 90, Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 4,4 |
| Positie / graad | R 90 |
| Aantal gaten | 3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2 |
| Aantal tanden | 9 |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 76 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -11%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
L 42, NO, Draairichting tegen de klok in
| Gewicht [kg] | 4,21 |
| Positie / graad | L 42 |
| Aantal gaten | 2 |
| Aantal tanden 2 | 11 |
| Aantal tanden 1 | 10 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,8 |
| Klem | NO |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
| Flensdiameter [mm] | 76 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -8%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VALEO, Met PAG compressorolie, PAG 46, DCS17E
| Gewicht [kg] | 7,31 |
| Voor fabrikant | VALEO |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 130 |
| Ruilartikel | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met PAG compressorolie |
| Olie hoeveelheid (ml) | 180 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | DCS17E |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 56,87 |
- -13%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Met moer
| Steek wielbouten (mm) | 80 |
| Aantal boringen | 6 |
| Gatdiameter [mm] | 8,2 |
| Lengte [mm] | 670 |
| Buitenvertanding wiel zijde | 27 |
| Aantal tanden, ABS-ring | 48 |
| Ruilartikel | |
| Diameter ABS-ring [mm] | 83 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met moer |
| Aslichaamdiameter wielzijdig [mm] | 81 |
| Aslichaamdiameter aandrijfkant [mm | 93 |
| Diameter o-ring [mm] | 69 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 14,52 |
- -44%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Met pakking, CF 924, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Hoogte [mm] | 316 |
| Filter type | Filter insert |
| Binnendiameter [mm] | 89 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Buitendiameter 1 [mm] | 155 |
| Buitendraad 2 [mm] | 200 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | CF 924 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -35%
Motorruimte passagierszijde, onder deksel waterreservoir, Stoffilter, CUK 5257, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Inbouwtijd [min] | 20 |
| Inbouwplaats | Motorruimte passagierszijde, onder deksel waterreservoir |
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 515 |
| Breedte [mm] | 108 |
| Hoogte [mm] | 32 |
| Versie met actieve kool (art.nr.) | CUK 5257 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -38%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm
| Vonklengte [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12,7 |
| Aanvullende informatie | Iridium IX |
- -43%
M12 x 1,25, M5 / 3,0-4,0 Nm, 12 mm, Metalen gloeibougie
| Draaimoment [Nm] | 23 |
| Weerstand [Ohm] | 1,4 |
| Spanning (Volt) | 11,0 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M5 / 3,0-4,0 Nm |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 5,5 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 29,0 |
| Totale lengte [mm] | 79,0 |
- -33%
M14 x 1,25, 16 mm, Met kegelvormige zitting, Geen ontstoring
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met kegelvormige zitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 17,5 |
| Aanvullende informatie | V-Line |
- -25%
B+ (M8), Draairichting met de klok mee, +Line Original
| Rondsel-startpositie [mm] | 21,0 |
| Bevestigingshoek [graden] | 180 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,2 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 11 |
| Klem | B+ (M8) |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 75,0 |
| Kwaliteit | +Line Original |
| Aanvullende informatie | +Line Original |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
+Line Original, B+ (M8)
| Bevestigingshoek [graden] | -47 |
| Kwaliteit | +Line Original |
| Laadstroom [A] | 170 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 53,8 |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Klem | B+ (M8) |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullende informatie | +Line Original |
- -49%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, Met houder
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
- -21%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4" 16 UNF-2B, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 139 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" 16 UNF-2B |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 72 |
- -39%
-, Stoffilter
| Alternatief artikel | |
| Brutogewicht [g] | 292 |
| Gewicht [g] | 143 |
| Filter type | Stoffilter |
| Voor OE nummer | 64316946629 |
| Lengte [mm] | 832 |
| Breedte [mm] | 122 |
| Hoogte [mm] | 20 |
- -22%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
IT16TT, Solid SAE, M14x1.25, 16 mm
| Alternatief artikel | IT16TT |
| Brutogewicht [g] | 43 |
| Gewicht [g] | 40 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, 1-massa elektrode, Met weerstand |
| Schroefdraad lengte [mm] | 17,5 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium TT |
- -12%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
IT16TT, Solid SAE, M14x1.25, 16 mm
| Alternatief artikel | IT16TT |
| Brutogewicht [g] | 43 |
| Gewicht [g] | 40 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 17,5 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel TT |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
T4W, Doos
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 4 |
| Lamptype | T4W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA9s |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
R10W, Doos
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | R10W |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -9%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
R10W, Doos
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | R10W |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | TRUCKSTAR® PRO (Next Gen) |
H3, PK22s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H3 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK22s |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -42%
Gloeilampfitting, SV8.5-8
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | Gloeilampfitting |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Lengte [mm] | 41 |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
P21W, Doos
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
21/5, P21/5W, Doos
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | P21/5W |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
- -33%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 300 |
| Breedte [mm] | 82 |
| Hoogte [mm] | 68 |
| Filter type | Filter insert |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 97 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Binnendiameter [mm] | 62 |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 72 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 122 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Binnendiameter [mm] | 63 |
| Buitendiameter [mm] | 75 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 72 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 191 |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H3
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H3 |
- -45%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
T4W
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 4 |
| Lamptype | T4W |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
