Zoekresultaten "7 03 478"
Opschroeffilter, 3/4" 16 UNF-2B, Met twee terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 2,2 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 140 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" 16 UNF-2B |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met twee terugloopbeveiligingskleppen |
| Aantal | 1 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 72 |
- -34%
3/4" 16UNF, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | 3/4" 16UNF |
| Diameter 2 [mm] | 71,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 133 |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
- -38%
| Binnendiameter [mm] | 16,7 |
| Buitendiameter [mm] | 24 |
| Dikte [mm] | 1,5 |
M12 x 1,25, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 25, 71 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
- -42%
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter
| Diameter o-ring [mm] | 70 |
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 151 |
| Buitendiameter [mm] | 95 |
- -63%
M20x1.5, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | M20x1.5 |
| Diameter 2 [mm] | 63 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 88 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
- -38%
Met deksel
| Ribbenaantal | 7 |
| Laadstroom [A] | 130 |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Buitendiameter [mm] | 66 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met deksel |
- -15%
| Binnendiameter [mm] | 16,2 |
| Buitendiameter [mm] | 21,9 |
| Dikte [mm] | 2 |
M12 x 1,25, M4 / 0,8-1,5 Nm, 12 mm, Metalen gloeibougie
| Draaimoment [Nm] | 23 |
| Weerstand [Ohm] | 0,9 |
| Spanning (Volt) | 11,0 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M4 / 0,8-1,5 Nm |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 5,0 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 20,0 |
| Totale lengte [mm] | 65,5 |
| Aanvullende informatie | D-Power |
- -29%
M12 x 1,25, M5 / 3,0-4,0 Nm, 12 mm, Metalen gloeibougie
| Draaimoment [Nm] | 23 |
| Weerstand [Ohm] | 0,9 |
| Spanning (Volt) | 11,5 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M5 / 3,0-4,0 Nm |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 5,5 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 20,5 |
| Totale lengte [mm] | 70,0 |
- -29%
Fijnfilter, 3/4-16 UNF-2B
| Filter type | Fijnfilter |
| Diameter [mm] | 93 |
| Hoogte [mm] | 137 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF-2B |
| Buitendiameter [mm] | 96 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62,53 |
- -58%
Fijnfilter, 3/4-16 UNF-2B
| Filter type | Fijnfilter |
| Diameter [mm] | 94 |
| Hoogte [mm] | 142 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF-2B |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
- -60%
3/4-16 UNF-2B, Fijnfilter, 3/4-16 UNF 2B
| Binnendraad [mm] | 3/4-16 UNF-2B |
| Filter type | Fijnfilter |
| Hoogte [mm] | 137 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF 2B |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62,53 |
- -58%
Fijnfilter, 3/4-16 UNF-2B
| Filter type | Fijnfilter |
| Diameter [mm] | 93 |
| Hoogte [mm] | 137 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF-2B |
| Buitendiameter [mm] | 96 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62,53 |
- -60%
Fijnfilter, 3/4-16 UNF-2B
| Filter type | Fijnfilter |
| Diameter [mm] | 93 |
| Hoogte [mm] | 174 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF-2B |
| Buitendiameter [mm] | 96 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62,54 |
- -58%
Opschroeffilter, M 20 X 1,5, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 2 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 64 |
| Schroefdraadmaat | M 20 X 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Binnendiameter1 [mm] | 62 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 71 |
M12X1,25, M5
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Totale lengte [mm] | 72,4 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12X1,25 |
| Aansluittechniek | M5 |
| Sleutelwijdte | 12 |
M10X1, PIN
| Draaimoment [Nm] | 15 |
| Totale lengte [mm] | 90,5 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10X1 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 10 |
M10X1, PIN
| Draaimoment [Nm] | 15 |
| Totale lengte [mm] | 92 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10X1 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 10 |
M12X1,25, M5
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Totale lengte [mm] | 69,4 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12X1,25 |
| Aansluittechniek | M5 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 16,5 |
M12X1,25, M4
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Totale lengte [mm] | 66,9 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12X1,25 |
| Aansluittechniek | M4 |
| Sleutelwijdte | 12 |
M18X1,5, M5
| Draaimoment [Nm] | 40 |
| Totale lengte [mm] | 87,9 |
| Spanning (Volt) | 10,5 |
| Schroefdraadmaat | M18X1,5 |
| Aansluittechniek | M5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
M12X1,25, M5
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Totale lengte [mm] | 76,4 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12X1,25 |
| Aansluittechniek | M5 |
| Sleutelwijdte | 12 |
M12X1,25, PIN
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Totale lengte [mm] | 75,5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M12X1,25 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 12 |
- -7%
M12X1,25, M4
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Totale lengte [mm] | 66,9 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12X1,25 |
| Aansluittechniek | M4 |
| Sleutelwijdte | 12 |
GENUINE, CuSn (koper-tin), Kofferruimtedeksel, Met stuurhuisrubber
| Kwaliteit | GENUINE |
| Kabel dwarsdoorsnede tot [mm²] | 2,5 |
| Kabel dwarsdoorsnede van [mm²] | 0,5 |
| Aantal gebruikte contacten | 15 |
| Geleidingswaarde | 15 |
| Kabellengte [mm] | 600 |
| Materiaal | CuSn (koper-tin) |
| Inbouwplaats | Kofferruimtedeksel |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met stuurhuisrubber |
| Aantal leidingen | 11 |
| Materiaal leidingisolatie | Silicoon |
- -13%
GENUINE, CuSn (koper-tin), Kofferruimtedeksel, Met stuurhuisrubber
| Kwaliteit | GENUINE |
| Kabel dwarsdoorsnede tot [mm²] | 2,5 |
| Kabel dwarsdoorsnede van [mm²] | 0,5 |
| Aantal gebruikte contacten | 14 |
| Geleidingswaarde | 11 |
| Kabellengte [mm] | 600 |
| Materiaal | CuSn (koper-tin) |
| Inbouwplaats | Kofferruimtedeksel |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met stuurhuisrubber |
| Aantal leidingen | 10 |
| Materiaal leidingisolatie | Silicoon |
Rubber/Metaal, Blisterverpaking
| Binnendiameter [mm] | 16,7 |
| Buitendiameter [mm] | 24 |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Dikte [mm] | 1,5 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
- -61%
Rond, Koper
| Vorm | Rond |
| Binnendiameter [mm] | 16,3 |
| Buitendiameter [mm] | 22 |
| Materiaal | Koper |
| Dikte [mm] | 2 |
- -63%
Met deksel
| Ribbenaantal | 5 |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Buitendiameter [mm] | 61 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met deksel |
- -35%
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1,2 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 146 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 96 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Buitendiameter 1 [mm] | 97 |
| Buitendraad 2 [mm] | 72 |
| Binnendiameter1 [mm] | 62 |
- -63%
| Binnendiameter [mm] | 16,5 |
| Buitendiameter [mm] | 24 |
| Dikte [mm] | 1,5 |
- -52%
