×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "116 165 001"
303 Resultaten
×
Filter op
Zoek: 116 165 001×
Lambda-sonde Febi Bilstein 21448
M18 x 1,5, Verwarmd
21448
| Gewicht [kg] | 0,103 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 575 |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 99,60
€ 99,60
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Febi Bilstein 26171
M18 x 1,5, Verwarmd
26171
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 1300 |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 150,28
€ 75,14
- -50%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Febi Bilstein 26297
M18 x 1,5, Verwarmd, voor katalysator
26297
| Gewicht [kg] | 0,07 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 385 |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 98,63
€ 98,63
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Denso W20EP-U11
W20TT, Solid SAE, M14x1.25, 20.6 mm
W20EP-U11
| Alternatief artikel | W20TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
€ 3,63
€ 3,27
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Denso W20EP11
W20TT, Solid SAE, M14x1.25, 20.6 mm
W20EP11
| Alternatief artikel | W20TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
€ 4,07
€ 3,65
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter AMC Filter FOF-10260
Opschroeffilter, M20x1.5mm, Met een terugloopbeveiligingskleppen
FOF-10260
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 77 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 83 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
€ 9,44
€ 4,72
- -50%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Blue Print ADG07037
M18 x 1,5, Verwarmd
ADG07037
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 375 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Let op de serviceinformatie |
€ 181,26
€ 181,26
Tijdelijk uitverkocht
Wielsnelheidssensor Wagner ABS00784
Zwart, Actieve sensor, ABS00785
ABS00784
| Aantal nokken | 2 |
| Nettogewicht [kg] | 0,011 |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Verpakkingshoogte [cm] | 8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 4,5 |
| Gewicht [kg] | 0,026 |
| Sensortype | Actieve sensor |
| Artikelnummer paar | ABS00785 |
€ 25,06
€ 25,06
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00101
Met siliconenisolatie, Metaal, Vingersonde, Verwarmd
LBS00101
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 0 |
| Nettogewicht [kg] | 0,11 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 0 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,14 |
| Lambdasonde | Vingersonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 308 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 220 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 338 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 72,21
€ 72,21
Tijdelijk uitverkocht
€ 44,08
€ 15,43
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
€ 60,19
€ 21,07
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
€ 71,24
€ 24,94
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
€ 28,22
€ 9,87
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
€ 72,54
€ 25,39
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Fleetguard LF3936
Fijnfilter, M20X1.5-6H
LF3936
| Filter type | Fijnfilter |
| Hoogte [mm] | 73 |
| Schroefdraadmaat | M20X1.5-6H |
| Buitendiameter [mm] | 84 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 57,45 |
€ 77,91
€ 27,27
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
