Zoekresultaten "116 115 002"
Achteras links, Remzadel (1 zuigers), LUCAS
| Inbouwplaats | Achteras links |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Remsysteem | LUCAS |
| Zuigerdiameter [mm] | 34 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Vingersonde, Onverwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Vingersonde, Onverwarmd |
| Lengte [mm] | 900 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
- -36%
Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 350 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
- -36%
Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 560 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
- -36%
Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 350 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
- -36%
Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 550 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
- -37%
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5mm
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 380 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
- -36%
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 400 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
- -35%
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 850 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
- -36%
Vingersonde, Onverwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Vingersonde, Onverwarmd |
| Lengte [mm] | 750 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
- -36%
Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 850 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
- -36%
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 300 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
- -36%
Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 650 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
- -36%
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 400 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
- -36%
Lakken mogelijk
| Aantal contacten | 3 |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
- -65%
Opschroeffilter, 1-12 UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Voor OE nummer | 0451105067 |
| Hoogte [mm] | 210 |
| Schroefdraadmaat | 1-12 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
M16x1,5, Filter insert
| Binnendiameter1 [mm] | 71 |
| Binnendiameter [mm] | 62 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Hoogte [mm] | 124 |
| Gewicht [kg] | 0,407 |
| Filter type | Filter insert |
- -61%
Pin "50" M6, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 2,6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,1 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 10 |
| Klem | Pin "50" M6 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 76 |
| Aantal draadboringen | 3 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -16%
1" 12 UNF, Opschroeffilter, 12UNF
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 2,5 |
| Openingsdruk terugloopbeveiliging [bar] | 0,12 |
| Aansluitdraad | 1" 12 UNF |
| Diameter 3 [mm] | 62 |
| Diameter 2 [mm] | 71 |
| Diameter 1 [mm] | 93 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 96 |
| Hoogte [mm] | 142 |
| Schroefdraadmaat | 12UNF |
| Buitendiameter [mm] | 96 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 93 |
| Binnendiameter1 [mm] | 71, 62 |
- -58%
Electrisch, Benzine, Zonder pakking
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Werkwijze | Electrisch |
| Brandstoftype | Benzine |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Aantal contacten | 2 |
Schroefaansluiting, Electrisch, Brandstofleiding
| Monteerwijze | Schroefaansluiting |
| Werkwijze | Electrisch |
| Inbouwplaats | Brandstofleiding |
| Aantal contacten | 2 |
- -64%
Electrisch, Met kabel
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Aantal contacten | 2 |
- -60%
12 14 149, 1-massa elektrode, Montage van verschillende merken niet toegestaan!
| Voor OE nummer | 12 14 149 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Montage van verschillende merken niet toegestaan! |
- -60%
Asset
| Lengte [mm] | 270 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Asset |
- -59%
Fijnfilter, M16 X 1.5-6H INT
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62,53 |
| Filter type | Fijnfilter |
| Lengte [mm] | 180 |
| Schroefdraadmaat | M16 X 1.5-6H INT |
| Buitendiameter [mm] | 78 |
- -65%
1-12 UNF-2B
| Schroefdraadmaat | 1-12 UNF-2B |
| Buitendiameter [mm] | 93,12 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62,53 |
| Lengte [mm] | 146,94 |
- -65%
1-12 UNF-2B
| Schroefdraadmaat | 1-12 UNF-2B |
| Buitendiameter [mm] | 93,5 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Lengte [mm] | 142,1 |
- -65%
- -65%
- -65%
