Zoekresultaten "116 010 001"
M12 x 1,5, Vooras rechts, Vooras links, 3 jaar garantie of tot 75.000 km
| Buitendraad [mm] | M12 x 1,5 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Garantie | 3 jaar garantie of tot 75.000 km |
| Aanvullende informatie | COMPETENCE KIT GREENPARTS |
Onder, Vooras links, Vooras rechts, 3 jaar garantie of tot 75.000 km
| Inbouwplaats | Onder, Vooras links, Vooras rechts |
| Garantie | 3 jaar garantie of tot 75.000 km |
| Aanvullende informatie | COMPETENCE KIT |
Vooras links, Vooras rechts, met montage-/bevestigingsmateriaal, 3 jaar garantie of tot 75.000 km
| Inbouwplaats | Vooras links, Vooras rechts |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
| Garantie | 3 jaar garantie of tot 75.000 km |
| Aanvullende informatie | COMPETENCE KIT GREENPARTS |
Vooras links, Vooras rechts, voor voertuigen zonder verhoogde aslast, 3 jaar garantie of tot 75.000 km
| Inbouwplaats | Vooras links, Vooras rechts |
| Chassis | Voor voertuigen zonder verhoogde aslast |
| Garantie | 3 jaar garantie of tot 75.000 km |
| Aanvullende informatie | COMPETENCE KIT |
M14, 20,8, Met weerstand, 1-massa elektrode
| Elektrodenafstand [mm] | 0,6 |
| Schroefdraadmaat | M14 |
| Sleutelwijdte | 20,8 |
| Bougie | Met weerstand, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met vlakke zitting |
- -64%
M18 x 1,5, Verwarmd
| Gewicht [kg] | 0,178 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 1500 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -13%
Vooras rechts, Vooras links, voor driehoeksdraagarm
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 11,1 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Conusafmeting [mm] | 21 |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Let op de serviceinformatie |
- -65%
IW16TT, 90919-01115, Solid SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | IW16TT |
| Brutogewicht [g] | 59 |
| Gewicht [g] | 56 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 90919-01115 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Platium-middelelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Platinum |
- -27%
IW16TT, Solid SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | IW16TT |
| Brutogewicht [g] | 59 |
| Gewicht [g] | 56 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 4727114 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,3 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Platium-middelelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Platinum |
- -24%
IW20TT, MS851302, Solid SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | IW20TT |
| Brutogewicht [g] | 59 |
| Gewicht [g] | 56 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | MS851302 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Platium-middelelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Platinum |
- -24%
W20TT, Solid SAE, M14x1.25, 20.6 mm
| Alternatief artikel | W20TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
- -23%
NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk)
| Binnendiameter [mm] | 30 |
| Buitendiameter [mm] | 42 |
| Materiaal | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 7 |
- -78%
Vooras links, M12x1,5
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Conusafmeting [mm] | 15,4 |
| Artikelnummer paar | 49398495 |
- -75%
Vooras rechts, M12x1,5
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Conusafmeting [mm] | 15,4 |
| Artikelnummer paar | 49398491 |
- -69%
- -53%
- -42%
- -59%
- -56%
- -44%
M12x1,5, Vooras links
| Buitendiameter 1 [mm] | M12x1,5 |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Conusafmeting [mm] | 15,2 |
| Artikelnummer paar | 49398979 |
- -58%
M12x1,5, Vooras rechts
| Buitendiameter 1 [mm] | M12x1,5 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Conusafmeting [mm] | 15,2 |
| Artikelnummer paar | 49398959 |
- -58%
- -39%
NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk), Met stofkaplip
| Materiaal | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Stofkap | Met stofkaplip |
| Hoogte 1 [mm] | 7 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 42 |
| Binnendiameter1 [mm] | 30 |
- -47%
Opschroeffilter, M 20 X 1,5, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 66 |
| Schroefdraadmaat | M 20 X 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Buitendiameter 1 [mm] | 79,5 |
| Buitendraad 2 [mm] | 64 |
| Binnendiameter1 [mm] | 56 |
- -65%
M 20 X 1,5 - 6H, Opschroeffilter
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Schroefdraad uitgang | M 20 X 1,5 - 6H |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 97 |
| Buitendiameter [mm] | 90 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 92 |
| Binnendiameter1 [mm] | 57 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 63 |
- -63%
Opschroeffilter, M 20 X 1,5, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 0,7 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 80 |
| Schroefdraadmaat | M 20 X 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 90 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Buitendiameter 1 [mm] | 94 |
| Buitendraad 2 [mm] | 64 |
| Binnendiameter1 [mm] | 58 |
- -65%
Opschroeffilter, M 20 X 1,5, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 76 |
| Schroefdraadmaat | M 20 X 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 81 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Buitendiameter 1 [mm] | 81,5 |
| Buitendraad 2 [mm] | 65 |
| Binnendiameter1 [mm] | 57 |
- -58%
M18 x 1,5, Verwarmd
| Gewicht [kg] | 0,12 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 670 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -13%
Filter insert
| Lengte [mm] | 235 |
| Breedte [mm] | 189 |
| Hoogte [mm] | 56 |
| Filter type | Filter insert |
- -51%
| Verpakkingshoogte [cm] | 7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 13,5 |
| Flensgat diameter [mm] | 44,9 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Gewicht [kg] | 0,800 |
- -37%
| Verpakkingshoogte [cm] | 7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 13,5 |
| Flensgat diameter [mm] | 41,4 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Gewicht [kg] | 0,700 |
- -43%
