Zoekresultaten "114 000 001"
Rubber/Metaal
| Binnendiameter [mm] | 8 |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
- -45%
TUTELA VI, TUTELA GI/V, TUTELA GI/E, Toyota WS
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | TUTELA VI, TUTELA GI/V, TUTELA GI/E, Toyota WS, Toyota Type T-IV, Toyota Type T-III, Toyota Type D-2/WS, Toyota ATF WS, Suzuki 3317, Suzuki 3309, Suzuki AW-1, Subaru ATF / Special, Saab ATF 3309, Peugeot ATF AW-1, Nissan Matic S, Nissan C/D/J, Nissan ATF-Matic J, Nissan ATF-Matic D, Mitsubishi SP III, Mazda ATF M-V, Mazda ATF M-III, Mazda ATF D-III, Kia SP-IV RR, Kia SP-II / SP-III, JASO M315 Typ 1A, Isuzu Besco ATF-III, Honda DW-1, Honda ATF Z-I, Ford WSS-M2C924-A, Ford WSS-M2C922-A1, FIAT 9.55550-AV2, FIAT 9.55550-AV1, Fiat Typo T-IV, Renault ELFMATIC J6, Dexron III, Daihatsu Alumix ATF, Chrysler ATF +4, BMW ATF 6, ATF T-IV, ATF SP-III, ATF SP-II M, AISIN WARNER AW-1 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Kleur bedijfsvloeistof | Rood |
- -38%
Geel, VW TL 521 62, KIA PSF-III, Hyundai PSF-3
| Kleur bedijfsvloeistof | Geel |
| Specificatie | VW TL 521 62, KIA PSF-III, Hyundai PSF-3, Honda PSF-S, BMW ATF 4, ZF Lifeguard 5, BMW LA 2634, Toyota PSF EH, MB 236.11, VW LT 71141 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Let op de serviceinformatie |
- -38%
MB 236.51, DTFR 10B100, Mercon LV, Dexron VI
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | MB 236.51, DTFR 10B100, Mercon LV, Dexron VI, Voith H55.6335.XX, MB 236.41 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Kleur | Rood |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geel, Mercon SP, ATF M-1375.4, BMW ATF 2
| Kleur bedijfsvloeistof | Geel |
| Specificatie | Mercon SP, ATF M-1375.4, BMW ATF 2, Jaguar Fluid 8432, Ford WSS-M2C938-A |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Let op de serviceinformatie |
- -47%
Geel, Mercon SP, ATF M-1375.4, BMW ATF 2
| Kleur bedijfsvloeistof | Geel |
| Specificatie | Mercon SP, ATF M-1375.4, BMW ATF 2, Jaguar Fluid 8432, Ford WSS-M2C938-A |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Let op de serviceinformatie |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Groen, ZF Lifeguard 9, ZF Lifeguard 8, Jeep ATF LGF8
| Kleur bedijfsvloeistof | Groen |
| Specificatie | ZF Lifeguard 9, ZF Lifeguard 8, Jeep ATF LGF8, ATF 3+ |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Let op de serviceinformatie |
- -41%
BOSCH, E9 90R- 02A1062/1411, voor voertuigen met elektromotor, Met akoestische slijtagewaarschuwing
| Breedte [mm] | 90 |
| Dikte [mm] | 15,5 |
| Hoogte [mm] | 70 |
| Voor fabrikant | BOSCH |
| Controleteken | E9 90R- 02A1062/1411 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met elektromotor |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Reminstallatie | Geluidsarme remvoeringen |
- -49%
M22 x 1,5, Opschroeffilter
| Diameter o-ring [mm] | 72,4 |
| Maat van inwendige schroefdraad | M22 x 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 131 |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Let op de serviceinformatie |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Dikte [mm] | 2,5 |
| Binnendiameter [mm] | 7,7 |
| Buitendiameter [mm] | 12,6 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 79 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Binnendiameter [mm] | 62 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 71 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 87 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Binnendiameter [mm] | 63 |
| Buitendiameter [mm] | 75 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 72 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MB 236.51, DTFR 10B100, Mercon LV, Dexron VI
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | MB 236.51, DTFR 10B100, Mercon LV, Dexron VI, Voith H55.6335.XX, MB 236.41 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Kleur | Rood |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M22 x 1,5, Opschroeffilter
| Diameter o-ring [mm] | 72,4 |
| Maat van inwendige schroefdraad | M22 x 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 131 |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 5,3 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 2-massa elektrode, Platium-middelelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -34%
TRW, E9 90R-02A1148/0457, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Met toebehoren
| Breedte [mm] | 87 |
| Dikte [mm] | 17 |
| Hoogte [mm] | 52,9 |
| Voor fabrikant | TRW |
| Controleteken | E9 90R-02A1148/0457 |
| Let op technische data | |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remblok/voering | Met afgeschuinde rand |
| Reminstallatie | Alleen in combinatie met stalen remschijven, niet voor carbon/keramische remschijven, ook voor geperforeerde remschijven, Remvoeringen met minder remstof |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met remzadelschroef |
- -60%
M18 x 1,5, Verwarmd, 1628.8Z
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Voor OE nummer | 1628.8Z |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 570 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M20x1,5, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | M20x1,5 |
| Diameter 4 [mm] | 72 |
| Diameter 3 [mm] | 62 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 74 |
| Buitendiameter [mm] | 86 |
- -27%
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 350 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met trillingsdemper, ECE-R90, Excl. slijtage waarschuwingscontact
| Trilling | Met trillingsdemper |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Hoogte 1 [mm] | 53,1 |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact |
| Breedte 1 [mm] | 87,2 |
| Dikte 1 [mm] | 17,0 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
TRW, E9 90R 01120/457, Incl. slijtage waarschuwingscontact
| Breedte [mm] | 87 |
| Dikte [mm] | 17 |
| Hoogte [mm] | 52,9 |
| Voor fabrikant | TRW |
| Controleteken | E9 90R 01120/457 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 1 |
| Slijtageindicator | Incl. slijtage waarschuwingscontact |
- -58%
Geel, VW TL 521 62, KIA PSF-III, Hyundai PSF-3
| Kleur bedijfsvloeistof | Geel |
| Specificatie | VW TL 521 62, KIA PSF-III, Hyundai PSF-3, Honda PSF-S, BMW ATF 4, ZF Lifeguard 5, BMW LA 2634, Toyota PSF EH, MB 236.11, VW LT 71141 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Let op de serviceinformatie |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Bovenaan, Vooras links, voor driehoeksdraagarm
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Bovenaan, Vooras links |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Let op de serviceinformatie |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -41%
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -38%
ATE, E1 90R 01025/370, Incl. slijtage waarschuwingscontact
| Breedte [mm] | 63,8 |
| Dikte [mm] | 17 |
| Hoogte [mm] | 57,6 |
| Voor fabrikant | ATE |
| Controleteken | E1 90R 01025/370 |
| Slijtageindicator | Incl. slijtage waarschuwingscontact |
- -57%
3/4"-16, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | 3/4"-16 |
| Diameter 4 [mm] | 72 |
| Diameter 3 [mm] | 62 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 74 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
TUTELA VI, TUTELA GI/V, TUTELA GI/E, Toyota WS
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | TUTELA VI, TUTELA GI/V, TUTELA GI/E, Toyota WS, Toyota Type T-IV, Toyota Type T-III, Toyota Type D-2/WS, Toyota ATF WS, Suzuki 3317, Suzuki 3309, Suzuki AW-1, Subaru ATF / Special, Saab ATF 3309, Peugeot ATF AW-1, Nissan Matic S, Nissan C/D/J, Nissan ATF-Matic J, Nissan ATF-Matic D, Mitsubishi SP III, Mazda ATF M-V, Mazda ATF M-III, Mazda ATF D-III, Kia SP-IV RR, Kia SP-II / SP-III, JASO M315 Typ 1A, Isuzu Besco ATF-III, Honda DW-1, Honda ATF Z-I, Ford WSS-M2C924-A, Ford WSS-M2C922-A1, FIAT 9.55550-AV2, FIAT 9.55550-AV1, Fiat Typo T-IV, Renault ELFMATIC J6, Dexron III, Daihatsu Alumix ATF, Chrysler ATF +4, BMW ATF 6, ATF T-IV, ATF SP-III, ATF SP-II M, AISIN WARNER AW-1 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Kleur bedijfsvloeistof | Rood |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Gewicht [kg] | 0,7 |
| Hoogte 2 [mm] | 46,5 |
| Hoogte 1 [mm] | 25,5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 65,0 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Doos, R90 Homologated, Incl. slijtage waarschuwingscontact
| Aantal draadeinden | 4 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 4,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 10,8 |
| Verpakkingslengte [cm] | 15 |
| Aantal veren | 4 |
| Bundeltype | Doos |
| Aantal per as | 4 |
| Gewicht [kg] | 1 |
| Breedte [mm] | 87 |
| Dikte [mm] | 17 |
| Hoogte [mm] | 53 |
| Controleteken | R90 Homologated |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 1 |
| Slijtageindicator | Incl. slijtage waarschuwingscontact |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remsysteem | TRW |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met remzadelschroef |
| WVA-nummer | 23554, 20961 |
| Aantal klemmen | 4 |
| Aanvullende informatie | PREMIER ECO FRICTION |
- -51%
