Zoekresultaten "1136"
Gelakt, Stalen buis, Met houder
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Voor aanbevolen reparatie aanwijzingen, zie toebehoorlijst | |
| Oppervlakte | Gelakt |
| Aantal in/uitgangen | 4 |
| Materiaal | Stalen buis |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, Gelakt, Stalen buis
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Voor aanbevolen reparatie aanwijzingen, zie toebehoorlijst | |
| Kleur | Zwart |
| Oppervlakte | Gelakt |
| Aantal in/uitgangen | 4 |
| Materiaal | Stalen buis |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
- -56%
Aanvoerzijde, Kunststof, voor voertuigen met elektrische secundairluchtpomp, Aanzuigleiding
| Inbouwplaats | Aanvoerzijde |
| Materiaal | Kunststof |
| Uitvoering | Voor voertuigen met elektrische secundairluchtpomp |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Aanzuigleiding |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
E1 90R-01813/082, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, ATE
| Breedte [mm] | 177,8 |
| Dikte [mm] | 19,3 |
| Hoogte [mm] | 60,8, 58,2 |
| Controleteken | E1 90R-01813/082 |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | ATE |
| WVA-nummer | 23155, 23154 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Koelpijp parallel, Zonder droger
| Verpakkingslengte [cm] | 76,0 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 51,00 |
| Nettogewicht [g] | 2093 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 10,50 |
| Radiateur uitvoering | Koelpijp parallel |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 625 |
| Netbreedte [mm] | 362 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Koelpijp parallel, Zonder droger
| Verpakkingshoogte [cm] | 8,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 74,0 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 46,00 |
| Nettogewicht [g] | 2108 |
| Radiateur uitvoering | Koelpijp parallel |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 672 |
| Netbreedte [mm] | 371 |
| Netdiepte [mm] | 12 |
- -31%
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SANDEN, PAG 46, SD7H15, R 134a
| Voor fabrikant | SANDEN |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 150 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | SD7H15 |
| Koelmiddel | R 134a |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
668 X 361 X 16 mm, Aluminium, Zonder droger
| Afmeetingen radiateur | 668 X 361 X 16 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder droger |
| Netlengte [mm] | 668 |
| Netbreedte [mm] | 361 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -74%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rubbermetaallager, Links voor
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Inbouwplaats | Links voor |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Incl. vacuumpomp, L-W PLUG 21
| Nettogewicht [kg] | 6,6 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 100 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0021 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60 |
| Dynamo-uitvoering | Incl. vacuumpomp |
| Klem | L-W PLUG 21, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 18,15 |
- -18%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Staal, Bovenaan, Voor
| Materiaal | Staal |
| Productiedatum vanaf | 03.2011 |
| Inbouwplaats | Bovenaan, Voor |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Staal, Onder, Voor
| Materiaal | Staal |
| Productiedatum vanaf | 03.2011 |
| Inbouwplaats | Onder, Voor |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links voor, Staal
| Inbouwplaats | Links voor |
| Materiaal | Staal |
| Productiedatum vanaf | 03.2011 |
- -75%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor, Staal
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Materiaal | Staal |
| Productiedatum vanaf | 03.2011 |
- -72%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
| Breedte [mm] | 30 |
| Diameter [mm] | 10 |
| Binnendiameter [mm] | 10 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Teves
| Breedte [mm] | 178 |
| Dikte [mm] | 19,3 |
| Hoogte 1 [mm] | 59,3 |
| Hoogte 2 [mm] | 60,8 |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | Teves |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Teves, Keramiek
| Breedte [mm] | 178 |
| Dikte [mm] | 19,3 |
| Hoogte 1 [mm] | 59,3 |
| Hoogte 2 [mm] | 60,8 |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | Teves |
| Koppelingvoeringmateriaal | Keramiek |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Incl. vacuumpomp, L-W PLUG 21
| Nettogewicht [kg] | 6,6 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 100 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0021 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60 |
| Dynamo-uitvoering | Incl. vacuumpomp |
| Klem | L-W PLUG 21, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 24,20 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -52%
- -38%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -66%
- -38%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -60%
Automatisch
| Gewicht [kg] | 0,75 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 16,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 26,5 |
| Aantal tanden | 130 |
| Breedte [mm] | 28 |
| Spanrolbediening | Automatisch |
- -2%
| Tandsteek [mm] | 8 |
| Gewicht [kg] | 0,154 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 16 |
| Verpakkingslengte [cm] | 25,5 |
| Aantal tanden | 142 |
| Breedte [mm] | 19 |
- -50%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Oog onderaan, Oog bovenaan
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Oog bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SE27X240A |
| Per twee vervangen |
- -36%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
