×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "111 300 001"
Zoek: 111 300 001×
Draagarm-/ reactiearm lager Original Imperium 1448
Achteras, Rubber/Metaal, BP4K28300E
1448
| Totale lengte [mm] | 55,2 |
| Lengte [mm] | 46 |
| Gewicht [g] | 153 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Voor OE nummer | BP4K28300E |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 32 |
€ 15,26
€ 4,89
- -68%
Tijdelijk uitverkocht
Draagarm-/ reactiearm lager Original Imperium 1660
Achteras
1660
| Gewicht [g] | 383 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Buitendiameter [mm] | 60 |
€ 40,46
€ 11,33
- -72%
Tijdelijk uitverkocht
Stang/Steun wielophanging BSG BSG 30-700-412
Onder, Achteras links en rechts, Voeringsstang, Rubber/Metaal
BSG 30-700-412
| Gewicht [kg] | 1 |
| Inbouwplaats | Onder, Achteras links en rechts |
| Stang / steunbalk | Voeringsstang |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Componentennummer | BSG 30-700-412 |
€ 19,83
€ 18,04
- -9%
Tijdelijk uitverkocht
Wiellagerset Moog ME-WB-11263
Box
ME-WB-11263
| Verpakkingshoogte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 10,8 |
| Bundeltype | Box |
| Hoogte 2 [mm] | 16,764 |
| Hoogte 1 [mm] | 13,843 |
| Gewicht [kg] | 0,29 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 39,9 |
| Buitendraad 2 [mm] | 59,1 |
| Binnendiameter1 [mm] | 17,5 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 31,8 |
€ 34,42
€ 29,26
- -15%
Tijdelijk uitverkocht
Aanslagrubber vering Tedgum 00227123
Achteras
00227123
| Gewicht [kg] | 0,199 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Hoogte [mm] | 114 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Binnendiameter [mm] | 9 |
| Buitendiameter [mm] | 59 |
€ 33,20
€ 11,29
- -66%
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter Donaldson P122514
Primair filter
P122514
| Filter type | Primair filter |
| Binnendiameter [mm] | 67 |
€ 56,99
€ 38,76
- -32%
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter Donaldson P776993
Primair filter
P776993
| Totale lengte [mm] | 292 |
| Lengte [mm] | 279 |
| Filter type | Primair filter |
| Binnendiameter [mm] | 67 |
| Buitendiameter [mm] | 133 |
| Binnendiameter1 [mm] | 17 |
€ 61,71
€ 41,96
- -32%
Tijdelijk uitverkocht
Stabilisatorstang Triclo 788164
Vooras rechts, Vooras links, Koppelstang
788164
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
€ 46,29
€ 18,51
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Stabilisatorstang Triclo 788427
Vooras links en rechts, Koppelstang, M10 x 1,5
788427
| Inbouwplaats | Vooras links en rechts |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Lengte [mm] | 238 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Buitendraad [mm] | M10 x 1,5 |
€ 38,25
€ 15,29
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter Kavo Parts FAF-10701
Filter insert
FAF-10701
| Hoogte [mm] | 290 |
| Filter type | Filter insert |
| Buitendiameter 1 [mm] | 160 |
| Buitendraad 2 [mm] | 134 |
| Binnendiameter1 [mm] | 67 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 17 |
€ 37,03
€ 21,10
- -43%
Tijdelijk uitverkocht
Draagarmrubber Herth+Buss Jakoparts J4240803
Achteras
J4240803
| Inbouwplaats | Achteras |
| Buitendiameter [mm] | 60 |
€ 34,51
€ 12,08
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Stabilisatorstang Autlog FT1192
Vooras, Koppelstang
FT1192
| Inbouwplaats | Vooras |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Lengte [mm] | 238 |
€ 31,99
€ 12,80
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Ruitenwissermotor Magneti Marelli 064072300010
Voor voertuigen met stuur links, Achter
064072300010
| Spanning (Volt) | 12 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Inbouwplaats | Achter |
€ 152,10
€ 130,80
- -14%
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter Fleetguard AF437KM
Fijnfilter
AF437KM
| Hoogte [mm] | 290 |
| Filter type | Fijnfilter |
| Buitendiameter [mm] | 133 |
€ 115,72
€ 40,50
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter Fleetguard AF807K
Fijnfilter
AF807K
| Lengte [mm] | 11 |
| Hoogte [mm] | 290 |
| Filter type | Fijnfilter |
| Buitendiameter [mm] | 133 |
€ 331,18
€ 115,92
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
€ 44,08
€ 15,43
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
€ 71,24
€ 24,94
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
€ 28,22
€ 9,87
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
€ 72,54
€ 25,39
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Fleetguard LF3936
Fijnfilter, M20X1.5-6H
LF3936
| Filter type | Fijnfilter |
| Hoogte [mm] | 73 |
| Schroefdraadmaat | M20X1.5-6H |
| Buitendiameter [mm] | 84 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 57,45 |
€ 77,91
€ 27,27
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter AMC Filter FAF-10701
Filter insert
FAF-10701
| Hoogte [mm] | 290 |
| Filter type | Filter insert |
| Buitendiameter 1 [mm] | 160 |
| Buitendraad 2 [mm] | 134 |
| Binnendiameter1 [mm] | 67 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 17 |
€ 37,03
€ 18,14
- -51%
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter AMC Filter FOF-10260
Opschroeffilter, M20x1.5mm, Met een terugloopbeveiligingskleppen
FOF-10260
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 77 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 83 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
€ 9,44
€ 4,72
- -50%
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter Valeo 585636
Filter insert
585636
| Hoogte [mm] | 290 |
| Filter type | Filter insert |
| Binnendiameter [mm] | 67 |
| Buitendiameter [mm] | 160 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 160 |
| Buitendraad 2 [mm] | 132 |
| Binnendiameter1 [mm] | 67 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 17 |
€ 66,65
€ 47,32
- -29%
Tijdelijk uitverkocht
Relais, arbeidsstroom Herth+Buss Elparts 75613197
Met verbindingsplaat, Platte stekker, 5 x 6,3 mm, Met weerstand
75613197
| Temperatuurbereik tot [°C] | +80 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verbindingsplaat, Met weerstand |
| Diepte [mm] | 27 |
| Hoogte [mm] | 26 |
| Breedte [mm] | 27 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Aansluittechniek | 5 x 6,3 mm |
| Aantal contacten | 5 |
| Stroomsterkte [A] | 40, 30 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Combi-schakelfunctie | Wisselaar |
€ 26,28
€ 5,78
- -78%
Tijdelijk uitverkocht
Relais, arbeidsstroom Herth+Buss Elparts 75613211
Met verbindingsplaat, Platte stekker, 5 x 6,3 mm, Sluiter
75613211
| Temperatuurbereik tot [°C] | +85 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verbindingsplaat |
| Diepte [mm] | 26 |
| Hoogte [mm] | 27 |
| Breedte [mm] | 29 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Aansluittechniek | 5 x 6,3 mm |
| Aantal contacten | 5 |
| Stroomsterkte [A] | 40 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
€ 11,91
€ 2,98
- -75%
Tijdelijk uitverkocht
