Zoekresultaten "111 111 001"
| Breedte 1 [mm] | 15,5 |
| Breedte 2 [mm] | 16,7 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 45,2 |
| Buitendraad 2 [mm] | 59,1 |
| Binnendiameter1 [mm] | 19 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 31,7 |
- -26%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Met afdichtring
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Breedte 1 [mm] | 15 |
| Breedte 2 [mm] | 16,7 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 45 |
| Buitendraad 2 [mm] | 59,1 |
| Binnendiameter1 [mm] | 19 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 31,8 |
- -61%
EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| Lengte [mm] | 900 |
| Breedte [mm] | 10 |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -24%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
| Aantal tanden 1 | 132 |
| Breedte 1 [mm] | 26 |
| Let op de serviceinformatie |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Voor, Beugel wisserblad zonder spoiler, Set
| Inbouwplaats | Voor |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad zonder spoiler |
| Lengte 1 [mm] | 280 |
| Lengte 2 [mm] | 280 |
| Hoeveelheid | Set |
| Aanvullende informatie | Twin |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Filter insert, Rond
| Hoogte [mm] | 291 |
| Filter type | Filter insert |
| Vorm | Rond |
| Buitendiameter [mm] | 156 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 156 |
| Buitendraad 2 [mm] | 132 |
| Binnendiameter1 [mm] | 66 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 17,5 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Met aansluiting voor toerentalmeter
| Laadstroom [A] | 142 |
| Aansluiting/Klemmen | Met aansluiting voor toerentalmeter |
| Spanning (Volt) | 28 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 29,37 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M5, voor voertuigen met stroomverdeler, Aansluituitvoering M5, Aansluituitvoering conform DIN
| Aansluitdraad | M5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met stroomverdeler |
| Optioneel | |
| Aantal contacten | 2 |
| Ontstekingspoel | Aansluituitvoering M5, Aansluituitvoering conform DIN |
| Aantal aansluitingen | 1 |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Met afdichtring
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Breedte 1 [mm] | 15,5 |
| Breedte 2 [mm] | 16,7 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 45,2 |
| Buitendraad 2 [mm] | 59,1 |
| Binnendiameter1 [mm] | 19 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 31,7 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
| Aantal tanden 1 | 132 |
| Breedte 1 [mm] | 26 |
| Let op de serviceinformatie |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Voor thermoschakelaar, Koper, A-vormig
| Schakelaar | Voor thermoschakelaar |
| Afmetingen in acht nemen | |
| DIN / ISO | 7603 |
| Materiaal | Koper |
| Vorm | A-vormig |
| Binnendiameter [mm] | 22 |
| Buitendiameter [mm] | 27 |
| Dikte [mm] | 1,5 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Getand, Zijkant open
| Lengte [mm] | 1400 |
| Breedte [mm] | 13 |
| Riem, snaar | Getand, Zijkant open |
- -23%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Voor thermoschakelaar, Koper, A-vormig
| Afmetingen in acht nemen | |
| Schakelaar | Voor thermoschakelaar |
| DIN / ISO | 7603 |
| Materiaal | Koper |
| Vorm | A-vormig |
| Binnendiameter [mm] | 22 |
| Buitendiameter [mm] | 27 |
| Dikte [mm] | 2 |
- -66%
001HL10267000, 001FL10328000
| Verpakkingshoogte [cm] | 4,90 |
| Verpakkingslengte [cm] | 31,2 |
| Nettogewicht [g] | 1547 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 11,70 |
| Componentennummer | 001HL10267000, 001FL10328000 |
| Voor wandsterkte van [mm] | 3,460 |
| Tot wandsterkte [mm] | 3,472 |
| Voor asdiameter van [mm] | 103,98 |
| Tot asdiameter [mm] | 104,0 |
| Voor behuizingdiameter [mm] | 111,0 |
| Tot behuizingdiameter [mm] | 111,022 |
| Voor lagerspeling van [mm] | 0,044 |
| Tot lagerspeling [mm] | 0,110 |
| Voor krukwang afstand van [mm] | 37,74 |
| Tot krukwang afstand [mm] | 37,81 |
| Breedte van [mm] | 37,74 |
| Breedte tot [mm] | 37,81 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
R28, IPX9K, Hoge toon, Electrisch
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Temperatuurbereik tot [°C] | +60 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Diepte [mm] | 54 |
| Totale hoogte [mm] | 122 |
| Voldoet aan ECE norm | R28 |
| Beveiligingstype [IP code] | IPX9K |
| Stroomopname [A] | 5,5 |
| Signaaltoon | Hoge toon |
| Geluidssterkte [dB(A)] | 105 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Diameter [mm] | 97 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Monteerwijze | Platte stekkeraansluiting |
| Aantal | 1 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Frequentiebereik [Hz] | 400 |
| Stroomverbruik [W] | 66 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Behuizingskleur | Grijs/zwart |
- -38%
93 182 278, 91 10 643, 82 00 122 302, 82 00 107 826
- -20%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Met houder, zwart, Kunststofbehuizing, Werkkontakt
| Weerstand [Ohm] | 90 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 100 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Behuizing | Kunststofbehuizing |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Aantal contacten | 5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Pluspool rechts, AGM accu, B13
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 60 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 242 |
| Koudstartstroom EN (A) | 680 |
| Batterij/accu | Pluspool rechts, AGM accu |
| Houderuitvoering | B13 |
| Poolvolgorde | 1 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Draairichting met de klok mee, met reductiekast
| Rondsel-startpositie [mm] | 20,50 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 9 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 76,0 |
| Aantal draadboringen | 2 |
| Starteruitvoering | Met reductiekast |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 5,87 |
- -23%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
B00
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 60 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 242 |
| Koudstartstroom EN (A) | 680 |
| Houderuitvoering | B00 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Aanvullende informatie | S5A AGM |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Kopergecoat, Staal, Buiten zeszijdig
| Oppervlakte | Kopergecoat |
| Materiaal | Staal |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Kwaliteitsgraad | 10 |
| Maat van inwendige schroefdraad | M8 x 1,25 |
| Dikte [mm] | 8 |
| Sleutelwijdte | 13 |
- -8%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12,7 |
| Aanvullende informatie | Iridium IX |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M10x1.5, 30,50
| Hoekmaat bevestigingsboorgat [graden] | 56 |
| Hoekmaat bekopening [graden] | 35 |
| Bevestigingshoek [graden] | 56 |
| Schroefdraadmaat 2 | M10x1.5 |
| Schroefdraadmaat 1 | M10x1.5 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.5 |
| Rondsel-startpositie [mm] | -5,5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal gaten voor montage | 0 |
| Aantal tanden | 11, 12, 13, 10 |
| Klem | 30,50 |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Aantal draadboringen | 3 |
| Starteruitvoering | Zonder toplager |
| Positie / graad | Links |
| Lengte [mm] | 238 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 29,37 |
- -32%
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm
| Vonklengte [mm] | 1 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Iridium IX |
- -33%
Nickel GE, M4/SAE, M14x1.25, 21 mm
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,45 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,45 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,65 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Nickel GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Koperen middenelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | N6YC |
| Bundeltype | Doos |
| Aanvullende informatie | COPPER PLUS |
- -6%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
IW20TT, Solid SAE, M14x1.25, 20.6 mm
| Alternatief artikel | IW20TT |
| Brutogewicht [g] | 61 |
| Gewicht [g] | 58 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, 1-massa elektrode, Met weerstand |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium TT |
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Filter insert
| Hoogte [mm] | 288 |
| Filter type | Filter insert |
| Binnendiameter [mm] | 72 |
| Buitendiameter [mm] | 158 |
| Binnendiameter1 [mm] | 17 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M 14 x 1,25, 20,8
| Aantal contacten | 1 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Draaimoment [Nm] | 28 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Nikkel |
- -50%
