Zoekresultaten "111 061 001"
Achteras, Rubbermetaallager, voor driehoeksdraagarm
| Inbouwplaats | Achteras |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
- -59%
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 113 |
| Buitendiameter [mm] | 62 |
| Binnendiameter1 [mm] | 13 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 15 |
- -60%
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 114 |
| Lengte [mm] | 142 |
| Diameter [mm] | 60 |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
- -38%
Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 450 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
- -36%
Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 600 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
- -36%
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 450 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
- -36%
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5mm
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 500 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
- -36%
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5mm
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 760 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
- -36%
Verwarmd, M18x1.5mm
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 400 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
- -36%
M4/SAE, M14x1,25, 21 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 3-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14-7 DTU |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
- -28%
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 116 |
| Binnendiameter [mm] | 13 |
| Buitendiameter [mm] | 64 |
- -10%
Achteras
| Inbouwplaats | Achteras |
| Buitendiameter [mm] | 60 |
- -65%
Enkelvoudigedraagarm, Achteras links en rechts
| Draagarmtype | Enkelvoudigedraagarm |
| Inbouwplaats | Achteras links en rechts |
- -65%
| Aantal aansluitingen | 5 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -10%
Filter insert
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,5 |
| Nettogewicht [g] | 146 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 11,50 |
| Filter type | Filter insert |
| Diameter [mm] | 70,0 |
| Hoogte [mm] | 115,0 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 13 |
- -42%
3-massa elektrode, Montage van verschillende merken niet toegestaan!
| Bougie | 3-massa elektrode |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Montage van verschillende merken niet toegestaan! |
- -60%
3-massa elektrode, Montage van verschillende merken niet toegestaan!
| Bougie | 3-massa elektrode |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Montage van verschillende merken niet toegestaan! |
- -60%
Achteras
| Inbouwplaats | Achteras |
| Voor OE nummer | 1061670 |
- -37%
Achter, Achteras, Part of 1517403
| Inbouwplaats | Achter, Achteras |
| Voor OE nummer | Part of 1517403 |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 36,5 |
- -53%
Driehoeksdraagarm (BW), Onder, Voor, Achteras
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm (BW) |
| Inbouwplaats | Onder, Voor, Achteras |
| Voor OE nummer | 1061668 |
| Wielbasis [mm] | 223 |
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 12 |
- -57%
Driehoeksdraagarm (BW), Onder, Voor, Achteras
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm (BW) |
| Inbouwplaats | Onder, Voor, Achteras |
| Voor OE nummer | 1753556 |
| Wielbasis [mm] | 225 |
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 12 |
- -22%
Rubbermetaallager, rechts boven
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Inbouwplaats | Rechts boven |
| Voor OE nummer | 1112025 |
- -48%
Driehoeksdraagarm, Voor, Onder, Achteras rechts
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Voor, Onder, Achteras rechts, Achteras links |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder toebehoren |
- -60%
Voor, Achteras onder, Rubbermetaallager, voor enkelvoudigedraagarm
| Inbouwplaats | Voor, Achteras onder |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Draagarmtype | Voor enkelvoudigedraagarm |
| Hoogte [mm] | 35 |
| Binnendiameter [mm] | 12,1 |
| Buitendiameter [mm] | 36 |
- -33%
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 115 |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
| Buitendraad 2 [mm] | 13 |
| Binnendiameter1 [mm] | 13 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 13 |
| Breedte [mm] | 115 |
- -64%
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 110 |
| Buitendiameter [mm] | 62 |
| Binnendiameter1 [mm] | 13 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 16 |
- -65%
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8, 6 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8, 6 |
| Hoogte [mm] | 118 |
| Buitendiameter [mm] | 43 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 51 |
- -49%
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8,4 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 6,5 |
| Hoogte [mm] | 108 |
| Buitendiameter [mm] | 30 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 36 |
- -58%
