Zoekresultaten "0 236"
Rood, ZF TE-ML 14B, MB 236.9, MB 235.71
| Kleur bedijfsvloeistof | Rood |
| Specificatie | ZF TE-ML 14B, MB 236.9, MB 235.71, MB 236.6, Ford WSS-M2C919-E, VW TL 52533, Ford WSA-M2C195-A, Ford WSS-M2C202-B, Ford WSS-M2C922-A1, Dexron III G, Dexron III H, Mercon V, ZF 4HP 14, MAN 339 V2, Honda Z1, MB 236.13, MAN 339 Z2, MAN 339 V1, ZF 4HP 18, MB 236.10 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Let op de serviceinformatie |
- -34%
Met akoestische slijtagewaarschuwing, Met toebehoren, Bosch, Met anti-kreukplaat
| Breedte [mm] | 131 |
| Dikte [mm] | 16 |
| Hoogte [mm] | 45 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remsysteem | Bosch |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat |
| WVA-nummer | 23607, 23605 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE |
- -72%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
IW20TT, Solid SAE, M14x1.25, 20.6 mm
| Alternatief artikel | IW20TT |
| Brutogewicht [g] | 61 |
| Gewicht [g] | 58 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, 1-massa elektrode, Met weerstand |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium TT |
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W16TT, Removable SAE, M14x1.25, 20.6 mm
| Alternatief artikel | W16TT |
| Brutogewicht [g] | 59 |
| Gewicht [g] | 56 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | Removable SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
- -14%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
IW16TT, IW16, 1WT118110, Crimped SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | IW16TT, IW16 |
| Brutogewicht [g] | 61 |
| Gewicht [g] | 58 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 1WT118110 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | Crimped SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel TT |
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M4/SAE, M14x1,25, 21 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 R-6 DU |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Ontstoring 1Kohm
| Vonklengte [mm] | 5,2 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring 1Kohm, 3-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aansluituitvoering M4 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | V-Line |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 20,8 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 4,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -28%
Vooras, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, ATE
| Aantal lagen | 4 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 151,5 |
| Dikte [mm] | 18,6 |
| Hoogte [mm] | 61,1 |
| Hoogte 1 [mm] | 61,1 |
| Hoogte 2 [mm] | 58,3 |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | ATE |
| Breedte 1 [mm] | 150,2 |
| Breedte 2 [mm] | 151,2 |
- -71%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
TRW, E9 90R - 01120/553, Met akoestische slijtagewaarschuwing, Met toebehoren
| Breedte [mm] | 95,4 |
| Dikte [mm] | 15 |
| Hoogte [mm] | 42,7 |
| Voor fabrikant | TRW |
| Controleteken | E9 90R - 01120/553 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met remzadelschroef |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M20x1,5, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | M20x1,5 |
| Diameter 4 [mm] | 63 |
| Diameter 3 [mm] | 57 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 74 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met akoestische slijtagewaarschuwing, Met toebehoren, Sumitomo, Met anti-kreukplaat
| Breedte [mm] | 110 |
| Dikte [mm] | 14 |
| Hoogte [mm] | 57 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remsysteem | Sumitomo |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat |
| WVA-nummer | 23354 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE |
- -73%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Vooras, Met akoestische slijtagewaarschuwing, Bosch
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 131 |
| Dikte [mm] | 15,5 |
| Hoogte [mm] | 44,5 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Remsysteem | Bosch |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Excl. slijtage waarschuwingscontact, Teves, 27-1454
| Inbouwplaats | Vooras |
| Dikte [mm] | 18,8 |
| Hoogte 1 [mm] | 61 |
| Hoogte 2 [mm] | 57,8 |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact |
| Remsysteem | Teves |
| Breedte 1 [mm] | 150 |
| Breedte 2 [mm] | 152 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 27-1454 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,0 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 7,50 |
| Nettogewicht [g] | 184 |
| Binnendiameter 3 [mm] | 18,0 |
| Filter type | Filter insert |
| Diameter [mm] | 88,0 |
| Hoogte [mm] | 70,0 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 19 |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Filter insert
| Diameter 1 [mm] | 66,5 |
| Breedte [mm] | 161 |
| Hoogte [mm] | 290,5 |
| Filter type | Filter insert |
| Buitendiameter [mm] | 161 |
| Aantal | 1 |
- -53%
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Vervangen na [km] | 100000 |
| Aantal leidingen | 1 |
| Totale lengte [mm] | 422 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 0258986501 |
- -17%
Achteras, ECE R90 Approved, Met akoestische slijtagewaarschuwing, Girling
| Lengte [mm] | 89 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 47 |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Remsysteem | Girling |
| Dikte 1 [mm] | 15 |
| Let op de serviceinformatie |
- -80%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, Polychloropren (Neopren), Polyester
| Buiten lengte [mm] | 935 |
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | Polychloropren (Neopren) |
| Trekkoordmateriaal | Polyester |
| Lengte [mm] | 925 |
| Breedte [mm] | 10 |
- -12%
Achteras, Met akoestische slijtagewaarschuwing, Nisshinbo
| Aantal lagen | 4 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 88,5 |
| Dikte [mm] | 14,8 |
| Hoogte [mm] | 49 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Remsysteem | Nisshinbo |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Gietijzer, BOSCH, BENDIX
| Inbouwplaats | Achteras |
| Diameter [mm] | 19 |
| Materiaal | Gietijzer |
| Remsysteem | BOSCH, BENDIX |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Massief, R90, Gecoat
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 10 |
| Steek wielbouten (mm) | 114 |
| Aantal gaten | 4 |
| Controleteken | R90 |
| Hoogte [mm] | 39 |
| Centreringdiameter [mm] | 69 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Buitendiameter [mm] | 250 |
- -51%
R90, Met akoestische slijtagewaarschuwing
| Breedte [mm] | 131 |
| Dikte [mm] | 16 |
| Hoogte [mm] | 39 |
| Controleteken | R90 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
- -53%
| Vervangen na [km] | 160000 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 335 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 0258005732 |
- -41%
Doos, R90 Homologated, Met akoestische slijtagewaarschuwing
| Aantal draadeinden | 4 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 4,4 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 10,6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 15 |
| Bundeltype | Doos |
| Aantal per as | 4 |
| Gewicht [kg] | 0,868 |
| Breedte [mm] | 89 |
| Dikte [mm] | 14,5 |
| Hoogte [mm] | 47,5 |
| Controleteken | R90 Homologated |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remsysteem | Akebono |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met remzadelschroef |
| WVA-nummer | 21721, 21720, 21719 |
| Aanvullende informatie | PREMIER ECO FRICTION |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, Polychloropren (Neopren), Polyester
| Buiten lengte [mm] | 960 |
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | Polychloropren (Neopren) |
| Trekkoordmateriaal | Polyester |
| Lengte [mm] | 950 |
| Breedte [mm] | 10 |
- -14%
Zwart, Polychloropren (Neopren), PA (polyamide)
| Brochure raadplegen | |
| Buiten lengte [mm] | 1415 |
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | Polychloropren (Neopren) |
| Trekkoordmateriaal | PA (polyamide) |
| Lengte [mm] | 1400 |
| Breedte [mm] | 13 |
| Aanvullende informatie | FleetRunner™ |
- -24%
Met akoestische slijtagewaarschuwing, Zonder toebehoren, Akebono, Met anti-kreukplaat
| Breedte [mm] | 166 |
| Dikte [mm] | 19 |
| Hoogte [mm] | 61 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder toebehoren |
| Remsysteem | Akebono |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat |
| WVA-nummer | 24132, 23612, 23611 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Met akoestische slijtagewaarschuwing, Zonder toebehoren, Sumitomo, Met anti-kreukplaat
| Breedte [mm] | 157 |
| Dikte [mm] | 16 |
| Hoogte [mm] | 59 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 4 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder toebehoren |
| Remsysteem | Sumitomo |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat |
| WVA-nummer | 23699, 23698 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE |
- -63%
