Zoekresultaten "0 203"
Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Teves
| Gewicht [kg] | 2,06 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 8,3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12 |
| Verpakkingslengte [cm] | 17 |
| Breedte [mm] | 155,1 |
| Dikte [mm] | 20,3 |
| Hoogte 1 [mm] | 68,3 |
| Hoogte 2 [mm] | 68,4 |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | Teves |
| WVA-nummer | 23313 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 82074500 |
| Aanvullende informatie | Q+ |
- -58%
Opschroeffilter, 1" 12 UNF
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1,2 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 170 |
| Schroefdraadmaat | 1" 12 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
- -42%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met slijtage-waarschuwingscontact, Teves
| Gewicht [kg] | 2,2 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 8,8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 13,4 |
| Verpakkingslengte [cm] | 20,9 |
| Dikte [mm] | 20,3 |
| Hoogte [mm] | 72,9 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Slijtageindicator | Met slijtage-waarschuwingscontact |
| Remsysteem | Teves |
| Waarschuwingscontactlengte[mm] | 252 |
| Breedte 1 [mm] | 155,3 |
| Breedte 2 [mm] | 156,5 |
| WVA-nummer | 23763 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 82071800 |
| Aanvullende informatie | Q+ |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ECE-R90, Low-Metallic, ATE
| Breedte [mm] | 89,9 |
| Dikte [mm] | 15,2 |
| Hoogte [mm] | 73,8 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| Remsysteem | ATE |
| WVA-nummer | 20392 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1987474056, 1987474061, 1987474059, 1987474057, 1987474901, 1987474055, 1987474054, 1987474007 |
| Product moet op voertuig of motor worden bepaald |
- -53%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ECE-R90, Low-Metallic, Met ingebouwde slijtagesensor, Bosch
| Breedte [mm] | 109 |
| Dikte [mm] | 13,87 |
| Hoogte [mm] | 49,3 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| Slijtageindicator | Met ingebouwde slijtagesensor |
| Remsysteem | Bosch |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat |
| WVA-nummer | 20140 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1987474097, 1987474135 |
| Product moet op voertuig of motor worden bepaald |
- -49%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter, Benzine-injectie
| Filter type | Pijpfilter |
| Diameter [mm] | 74 |
| Hoogte [mm] | 149 |
| Brandstoftoevoer | Benzine-injectie |
| Buitendiameter 1 [mm] | 82 |
- -55%
Brembo System, ECE-R90, Low-Metallic, Brembo
| Breedte [mm] | 104,3 |
| Dikte [mm] | 14,8 |
| Hoogte [mm] | 58,3 |
| Voor fabrikant | Brembo System |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| Remsysteem | Brembo |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat |
| WVA-nummer | 20410 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1987474278, 1987474721, 1987474097 |
| Product moet op voertuig of motor worden bepaald |
- -65%
Met toebehoren
| Breedte [mm] | 20 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 164 |
- -41%
- -21%
Opschroeffilter, 1" 12 UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1,6 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 177 |
| Schroefdraadmaat | 1" 12 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Aantal | 1 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 71 |
- -41%
Zwart, Wisselaar, Kunststofbehuizing, Wisselstroomdynamo
| Behuizingskleur | Zwart |
| Hoogte [mm] | 53,5 |
| Breedte [mm] | 28,5 |
| Lengte [mm] | 28,5 |
| Weerstand [Ohm] | 360 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 100 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Combi-schakelfunctie | Wisselaar |
| Behuizing | Kunststofbehuizing |
| Relaisfunctie | Wisselstroomdynamo |
| Aantal contacten | 5 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Stroomsterkte [A] | 20 |
- -33%
Opschroeffilter, 3/4" 16 UNF-2B
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 2,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 141 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" 16 UNF-2B |
| Buitendiameter [mm] | 108 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 72 |
- -36%
ECE-R90, Low-Metallic, Met montagehandleiding
| Breedte [mm] | 158,4 |
| Dikte [mm] | 19,8 |
| Hoogte [mm] | 57 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagehandleiding |
| WVA-nummer | 20629 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1987474109, 1987474903, 1987474904, 1987474066 |
| Product moet op voertuig of motor worden bepaald |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Teves
| Gewicht [kg] | 1,4 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,1 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Breedte [mm] | 89,8 |
| Dikte [mm] | 17,5 |
| Hoogte [mm] | 73,8 |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | Teves |
| WVA-nummer | 20341 |
| Aanvullende informatie | Q+ |
- -44%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Massief, Met schroeven, Gecoat, ECE-R90
| Boorgatdiameter tot [mm] | 13,2 |
| Minimale dikte [mm] | 7,3 |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 9 |
| Steek wielbouten (mm) | 112 |
| Aantal gaten | 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Hoogte [mm] | 55,5 |
| Centreringdiameter [mm] | 67 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Buitendiameter [mm] | 277,8 |
| Voldoet aan ECE norm | ECE-R90 |
- -39%
Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Teves
| Gewicht [kg] | 0,81 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 8,4 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,8 |
| Verpakkingslengte [cm] | 15,2 |
| Breedte [mm] | 123,2 |
| Dikte [mm] | 16,1 |
| Hoogte [mm] | 51,9 |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | Teves |
| WVA-nummer | 25212 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 82503500 |
| Aanvullende informatie | Q+ |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Teves
| Gewicht [kg] | 1,2 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,1 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Breedte [mm] | 89,7 |
| Dikte [mm] | 15 |
| Hoogte [mm] | 73,8 |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | Teves |
| WVA-nummer | 20392 |
| Aanvullende informatie | Q+ |
- -43%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
In de brandstoftank, Electrisch, Met aansluitonderdelen, Brandstofniveausensor in hoofdtank
| Inbouwplaats | In de brandstoftank |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met aansluitonderdelen |
| Brandstofuitvoering | Brandstofniveausensor in hoofdtank |
- -41%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Binnendiameter [mm] | 17,00 |
| Buitendiameter [mm] | 47,0 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -12%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met afdichtring
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Breedte 1 [mm] | 13,8 |
| Breedte 2 [mm] | 14,2 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 39,9 |
| Buitendraad 2 [mm] | 50,3 |
| Binnendiameter1 [mm] | 17,5 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 29 |
- -38%
Achteras
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte 1 [mm] | 13,9 |
| Breedte 2 [mm] | 14,2 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 39,9 |
| Buitendraad 2 [mm] | 50,3 |
| Binnendiameter1 [mm] | 17,5 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 29 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met afdichtring
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Breedte 1 [mm] | 13,8 |
| Breedte 2 [mm] | 14,2 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 39,9 |
| Buitendraad 2 [mm] | 50,3 |
| Binnendiameter1 [mm] | 17,4 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 29 |
- -26%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met afdichtring
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Breedte 1 [mm] | 13,9 |
| Breedte 2 [mm] | 14,2 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 39,9 |
| Buitendraad 2 [mm] | 50,3 |
| Binnendiameter1 [mm] | 17,5 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 29 |
- -28%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achteras
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte 1 [mm] | 13,9 |
| Breedte 2 [mm] | 14,2 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 39,9 |
| Buitendraad 2 [mm] | 50,3 |
| Binnendiameter1 [mm] | 17,5 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 29 |
- -71%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
ECE-R90, Low-Metallic, Incl. slijtage waarschuwingscontact, Bosch
| Breedte [mm] | 155,9 |
| Dikte [mm] | 18,5 |
| Hoogte [mm] | 56,6 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| Slijtageindicator | Incl. slijtage waarschuwingscontact |
| Remsysteem | Bosch |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagehandleiding, Met anti-kreukplaat |
| WVA-nummer | 20926 |
- -58%
Met afdichtring
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Breedte 1 [mm] | 13,9 |
| Breedte 2 [mm] | 14,2 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 39,9 |
| Buitendraad 2 [mm] | 50,3 |
| Binnendiameter1 [mm] | 17,5 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 29 |
- -26%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Massief, Met ingebouwd wiellager
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 10 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ingebouwd wiellager |
| Hoogte [mm] | 71,3 |
| Buitendiameter [mm] | 226 |
- -21%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Behuizing met plastic deksel, Werkkontakt, Sluiter
| Hoogte [mm] | 52 |
| Breedte [mm] | 27 |
| Lengte [mm] | 27 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 100 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Behuizing | Behuizing met plastic deksel |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Stroomsterkte [A] | 20 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
- -34%
Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Teves
| Gewicht [kg] | 1,9 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 8,3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12 |
| Verpakkingslengte [cm] | 17 |
| Breedte [mm] | 156,5 |
| Dikte [mm] | 20,3 |
| Hoogte [mm] | 63,9 |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | Teves |
| WVA-nummer | 20968 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 82028600 |
| Aanvullende informatie | Q+ |
- -51%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met druklager
| Diameter [mm] | 240 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met druklager |
| Aanvullende informatie | LuK RepSet |
- -1%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Evt. stekkeraansluiting aanpassen
| Vervangen na [km] | 160000 |
| Aansluiting/Klemmen | Evt. stekkeraansluiting aanpassen |
| Aantal leidingen | 4 |
| Aanvullende informatie | Universeel |
- -33%
