Zoekresultaten "0 180"
V-riem/Poly V-riem, Dubbele zwaaiarm, Met meervoudige riemschijf, Excl. vacuumpomp
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 54 |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 70 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Dynamo-uitvoering | Excl. vacuumpomp |
| Aantal groeven | 5 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 160 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
- -25%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
AKEBONO System, ECE-R90, Low-Metallic, Met ingebouwde slijtagesensor
| Breedte [mm] | 108 |
| Dikte [mm] | 14,6 |
| Hoogte [mm] | 41,1 |
| Voor fabrikant | AKEBONO System |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| Slijtageindicator | Met ingebouwde slijtagesensor |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat |
| WVA-nummer | 23361 |
- -74%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -8%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Evt. stekkeraansluiting aanpassen
| Vervangen na [km] | 160000 |
| Aansluiting/Klemmen | Evt. stekkeraansluiting aanpassen |
| Aantal leidingen | 4 |
| Aanvullende informatie | Universeel |
- -35%
21/5, P21/5W, BAY15d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | P21/5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M10x1.5, 30,50, Draairichting met de klok mee
| Hoekmaat bevestigingsboorgat [graden] | 23 |
| Hoekmaat bekopening [graden] | 64 |
| Bevestigingshoek [graden] | 23 |
| Gatdiameter [mm] | 6 |
| Schroefdraadmaat 2 | M10x1.5 |
| Schroefdraadmaat 1 | M10x1.5 |
| Rondsel-startpositie [mm] | -0,62 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,2 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 12 |
| Klem | 30,50 |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 64 |
| Aantal draadboringen | 2 |
| Starteruitvoering | Zonder toplager |
| Positie / graad | Links |
| Lengte [mm] | 215 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
- -26%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
V-riem/Poly V-riem, Dubbele zwaaiarm, PL324, Met vrijlooppully
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 42,6 |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL324 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54,3 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Ruilartikel | |
| Dynamo-uitvoering | Excl. vacuumpomp |
| Aantal groeven | 6 |
| Klem | B+(M8) |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 180 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 117,48 |
- -29%
V-riem/Poly V-riem, Directbevestiging, Met vrijlooppully
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 29 |
| Bevestigingswijze | Directbevestiging |
| Laadstroom [A] | 140 |
| Stekkeruitvoering-ID | 61 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Ruilartikel | |
| Dynamo-uitvoering | Excl. vacuumpomp |
| Aantal groeven | 6 |
| Klem | B+(M8) |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 192 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 117,48 |
- -49%
M 14 x 1,25
| Aantal contacten | 1 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Draaimoment [Nm] | 28 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Nikkel |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Met afdichtring, Met montagehandleiding, PAG 46, 7SEU16C
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring, Met montagehandleiding |
| Uitlaatdiameter [mm] | 28,4 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 15,3 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 160 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | 7SEU16C |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Double end capped, VG 46, R 134a, PAG 46
| Kwaliteit | Double end capped |
| Viscositeitsindeling volgens ISO | VG 46 |
| Bruikbaar voor koelvloeistof | R 134a |
| Inhoud (ml) | 500 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Bundeltype | Blik |
| Hoeveelheid | Stuk |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
21/5, Kogellamp, P21/5W
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | Kogellamp, P21/5W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Teves
| Gewicht [kg] | 1 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,1 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Lees de montagehandleiding | |
| Breedte [mm] | 123 |
| Dikte [mm] | 16,7 |
| Hoogte [mm] | 51,9 |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | Teves |
| WVA-nummer | 24137 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 82503500 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
DOT 4
| Let op de serviceinformatie | |
| Nat kookpunt [°C] | 160 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Inhoud [liter] | 0,5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Met pakkingen
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 110 |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Buitendiameter [mm] | 96 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Binnendiameter1 [mm] | 14 |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Ultrasone sensor, Achter
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Achter |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4" 16 UNF, Met twee terugloopbeveiligingskleppen
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 85 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" 16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met twee terugloopbeveiligingskleppen |
| Aantal | 1 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 72 |
- -30%
Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Teves
| Gewicht [kg] | 1,7 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 8,3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12 |
| Verpakkingslengte [cm] | 17 |
| Dikte [mm] | 18,2 |
| Hoogte 1 [mm] | 62,4 |
| Hoogte 2 [mm] | 67 |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | Teves |
| Breedte 1 [mm] | 155,1 |
| Breedte 2 [mm] | 156,3 |
| WVA-nummer | 23723 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 82032000 |
| Aanvullende informatie | Q+ |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
B00
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 180 |
| Hoogte [mm] | 223 |
| Breedte [mm] | 222 |
| Lengte [mm] | 513 |
| Koudstartstroom EN (A) | 1000 |
| Houderuitvoering | B00 |
| Poolvolgorde | 3 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Aanvullende informatie | T5 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd, 1628.HQ
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Voor OE nummer | 1628.HQ |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 1500 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met trillingsdemper, ECE-R90, Excl. slijtage waarschuwingscontact
| Trilling | Met trillingsdemper |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Hoogte 1 [mm] | 67 |
| Hoogte 2 [mm] | 62,5 |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact |
| Breedte 1 [mm] | 156,3 |
| Breedte 2 [mm] | 155,1 |
| Dikte 1 [mm] | 18,0 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd, 1628.HQ
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Voor OE nummer | 1628.HQ |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 1500 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
V-riem/Poly V-riem, Dubbele zwaaiarm, Met meervoudige riemschijf, Excl. vacuumpomp
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 42 |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 70 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Dynamo-uitvoering | Excl. vacuumpomp |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 170 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 121,00 |
- -24%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1/4-18NPT
| Schroefdraadmaat | 1/4-18NPT |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Druk (bar) | 0,3 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5-6H, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 86 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5-6H |
| Buitendiameter [mm] | 69 |
| Binnendiameter1 [mm] | 63 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 55 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
75W-80, Ford M2C200-C3, Ford M2C200-C2, VW 501 50
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-80 |
| Specificatie | Ford M2C200-C3, Ford M2C200-C2, VW 501 50, Volvo 97308, PSA B71 2330, NISSAN MT-XZ, NISSAN MT-XZ TYP JR, NISSAN MT-XZ TYP TL, LAND ROVER MTF-94, JWS 227, Fiat 9.55550-MZ1, Fiat 9.55550-MX3, BMW MTF LT-3 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| API specificaties | GL-4 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gestekt, Met bevestigingsring, zwart, Haaks
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met bevestigingsring |
| Aantal contacten | 3 |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Vorm | Haaks |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
- -51%
Met pakkingen, Lakken mogelijk
| Diameter [mm] | 15,35 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ECE-R90, Low-Metallic, Met akoestische slijtagewaarschuwing, Met toebehoren
| Aantal veren | 4 |
| Breedte [mm] | 116,5 |
| Dikte [mm] | 16,6 |
| Hoogte [mm] | 42,6 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagehandleiding, Met anti-kreukplaat |
| WVA-nummer | 25096 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1987474747 |
| Product moet op voertuig of motor worden bepaald |
- -63%
Filter insert
| Diameter 2 [mm] | 151 |
| Diameter 1 [mm] | 87 |
| Hoogte [mm] | 222 |
| Filter type | Filter insert |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
