Zoekresultaten "0 177"
Drukbegrenzingsklep, Opschroeffilter, M 20x1,5, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Ventieltype | Drukbegrenzingsklep |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 86 |
| Schroefdraadmaat | M 20x1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 77 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Binnendiameter1 [mm] | 71 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 52,5 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, ECE R90 APPROVED
| Buiten breedte [mm] | 58,3 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 61,1 |
| Dikte [mm] | 16,8 |
| Hoogte [mm] | 150,1 |
| Controleteken | ECE R90 APPROVED |
| Hoogte 2 [mm] | 151,4 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
MB660735, Metaal
| Voor OE nummer | MB660735 |
| Materiaal | Metaal |
| Openingsdruk [bar] | 0,9 |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter, Met afdichtring
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 130 |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Diameter o-ring [mm] | 4 |
| Let op de serviceinformatie |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Incl. slijtage waarschuwingscontact, Zonder toebehoren, Teves, Met anti-kreukplaat
| Breedte [mm] | 146 |
| Dikte [mm] | 20 |
| Hoogte [mm] | 55 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 1 |
| Slijtageindicator | Incl. slijtage waarschuwingscontact |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder toebehoren |
| Remsysteem | Teves |
| Waarschuwingscontactlengte[mm] | 145 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat, Met plunjerclip |
| WVA-nummer | 23187, 23131, 23130 |
| Aanvullende informatie | XTRA LINE |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Vooras, ECE R90 Approved, Met plunjerclip
| Lengte [mm] | 146 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 63 |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met plunjerclip |
| Dikte 1 [mm] | 17 |
| Let op de serviceinformatie |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter
| Diameter 2 [mm] | 8 |
| Buisdiameter [mm] | 8 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8 |
| Hoogte [mm] | 182 |
| Buitendiameter [mm] | 55 |
| Buitendraad 2 [mm] | 8 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ATE, E9 90R - 01107/751, Incl. slijtage waarschuwingscontact, Alleen in combinatie met stalen remschijven
| Dikte [mm] | 20,3 |
| Voor fabrikant | ATE |
| Controleteken | E9 90R - 01107/751 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 1 |
| Hoogte 1 [mm] | 71,4 |
| Hoogte 2 [mm] | 66 |
| Let op technische data | |
| Slijtageindicator | Incl. slijtage waarschuwingscontact |
| Reminstallatie | Alleen in combinatie met stalen remschijven, niet voor carbon/keramische remschijven |
| Waarschuwingscontactlengte[mm] | 155 |
| Breedte 1 [mm] | 155,2 |
| Breedte 2 [mm] | 156,4 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
E1 90R-011033/862, Met akoestische slijtagewaarschuwing, ATE
| Dikte [mm] | 17,8 |
| Controleteken | E1 90R-011033/862 |
| Hoogte 1 [mm] | 58,2 |
| Hoogte 2 [mm] | 61,0 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Remsysteem | ATE |
| Breedte 1 [mm] | 151,3 |
| Breedte 2 [mm] | 150,1 |
| MAPP code beschikbaar |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
E1 90R-02A0332/0562, Excl. slijtage waarschuwingscontact, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Volkswagen
| Breedte [mm] | 146,0 |
| Dikte [mm] | 18,0 |
| Hoogte [mm] | 61,8 |
| Controleteken | E1 90R-02A0332/0562 |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | Volkswagen |
| MAPP code beschikbaar |
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, Met pakking, M36x1.5, 3/4-16 UNF
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 71 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 63 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 140 |
| Buitendiameter [mm] | 91 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Schroefdraad ingang | M36x1.5 |
| Schroefdraad uitgang | 3/4-16 UNF |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -22%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmd
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 300 |
| Aantal contacten | 4 |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Regelsonde, voor katalysator
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Kabellengte [mm] | 570 |
| Aantal contacten | 4 |
| Uitlaatsysteem | Voor katalysator |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PAG 46, R 134a, 10S20C, DENSO
| Werkspanning (V) | 12 |
| Nettogewicht [kg] | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 140 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 200 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Fabrieksbeperking aircocompressor | 10S20C |
| Fabrikant | DENSO |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 58,73 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Met akoestische slijtagewaarschuwing, Teves
| Aantal lagen | 4 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 151,3 |
| Dikte [mm] | 17,8 |
| Hoogte [mm] | 61 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Hoogte 2 [mm] | 58 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Remsysteem | Teves |
| Breedte 1 [mm] | 150,3 |
| Breedte 2 [mm] | 151,3 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ultrasone sensor, voor en achter, Lakken mogelijk
| Breedte [mm] | 22 |
| Hoogte [mm] | 25,3 |
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Voor en achter |
| Diameter [mm] | 15,5 |
| Lengte [mm] | 41 |
| Aantal contacten | 3 |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
- -2%
TRW, E9 90R - 01107/2659, Incl. slijtage waarschuwingscontact, Met toebehoren
| Breedte [mm] | 116,4 |
| Dikte [mm] | 17,5 |
| Voor fabrikant | TRW |
| Controleteken | E9 90R - 01107/2659 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 1 |
| Hoogte 1 [mm] | 58,8 |
| Hoogte 2 [mm] | 60 |
| Let op technische data | |
| Slijtageindicator | Incl. slijtage waarschuwingscontact |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Reminstallatie | Alleen in combinatie met stalen remschijven, niet voor carbon/keramische remschijven |
| Waarschuwingscontactlengte[mm] | 210 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met remzadelschroef |
- -58%
M18 x 1,5, Diagnosesonde, Verwarmd, Na katalysator
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Diagnosesonde, Verwarmd |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 390 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd, CA09-18-861
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Voor OE nummer | CA09-18-861 |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 400 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 90 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter 1 [mm] | 72 |
| Buitendraad 2 [mm] | 78 |
- -50%
- -72%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kunststof, 12 X 9, Stekkeraansluiting
| Materiaal | Kunststof |
| Schroefdraadmaat | 12 X 9 |
| Zuigerdiameter [mm] | 15,87 |
| Monteerwijze | Stekkeraansluiting |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 300 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 400 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5mm
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 490 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmd, M18x1.5mm
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 640 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 600 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmd, Breedband-lambdasonde
| Lambdasonde | Verwarmd, Breedband-lambdasonde |
| Kabellengte [mm] | 660 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Capaciteitssensor
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 320 |
| Sensortype | Capaciteitssensor |
- -32%
