Zoekresultaten "116 700 001"
DOT 4
| Let op de serviceinformatie | |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Nat kookpunt [°C] | 160 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
DOT 4
| Let op de serviceinformatie | |
| Nat kookpunt [°C] | 160 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
DOT 4
| Let op de serviceinformatie | |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Nat kookpunt [°C] | 160 |
| Inhoud [liter] | 0,5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -32%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
DOT 4
| Let op de serviceinformatie | |
| Nat kookpunt [°C] | 160 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Inhoud [liter] | 0,25 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
DOT 4
| Let op de serviceinformatie | |
| Nat kookpunt [°C] | 160 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -46%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
DOT 4
| Let op de serviceinformatie | |
| Nat kookpunt [°C] | 160 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Inhoud [liter] | 0,25 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
DOT 4
| Let op de serviceinformatie | |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Nat kookpunt [°C] | 160 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -41%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
DOT 4
| Let op de serviceinformatie | |
| Nat kookpunt [°C] | 160 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Inhoud [liter] | 0,5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -44%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 127 |
| Binnendiameter [mm] | 132 |
| Buitendiameter [mm] | 108 |
| Binnendiameter1 [mm] | 13 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -38%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 125 |
| Buitendiameter [mm] | 111 |
| Binnendiameter1 [mm] | 14 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 14 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 145 |
| Binnendiameter [mm] | 13 |
| Buitendiameter [mm] | 85 |
| Binnendiameter1 [mm] | 13 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -44%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 145 |
| Buitendiameter [mm] | 84 |
| Binnendiameter1 [mm] | 14 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 14 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -29%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Met pakking, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 116 |
| Binnendiameter [mm] | 13 |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Binnendiameter1 [mm] | 13 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -51%
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 116 |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
| Binnendiameter1 [mm] | 14 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -44%
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 112 |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
| Binnendiameter1 [mm] | 14 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 14 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -66%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Met pakkingen
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 115 |
| Binnendiameter [mm] | 11 |
| Buitendiameter [mm] | 70 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Binnendiameter1 [mm] | 11 |
- -69%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MB 331.0, ISO 4925, DOT 4
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | MB 331.0 |
| DIN / ISO | ISO 4925 |
| Nat kookpunt [°C] | 180 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -45%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
MB 331.0, ISO 4925, DOT 4
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | MB 331.0 |
| DIN / ISO | ISO 4925 |
| Nat kookpunt [°C] | 180 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -40%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MB 331.0, ISO 4925, DOT 4
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | MB 331.0 |
| DIN / ISO | ISO 4925 |
| Nat kookpunt [°C] | 180 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Inhoud [liter] | 0,25 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MB 331.0, ISO 4925, DOT 4
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | MB 331.0 |
| DIN / ISO | ISO 4925 |
| Nat kookpunt [°C] | 180 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Inhoud [liter] | 0,5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MB 331.0, ISO 4925, DOT 4
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | MB 331.0 |
| DIN / ISO | ISO 4925 |
| Nat kookpunt [°C] | 180 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -32%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MB 331.0, ISO 4925, DOT 4
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | MB 331.0 |
| DIN / ISO | ISO 4925 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Nat kookpunt [°C] | 180 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MB 331.0, ISO 4925, DOT 4
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | MB 331.0 |
| DIN / ISO | ISO 4925 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Nat kookpunt [°C] | 180 |
| Inhoud [liter] | 0,25 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -32%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voorfilter, Filter insert
| Filter type | Voorfilter, Filter insert |
| Diameter [mm] | 84,5 |
| Hoogte [mm] | 145,3 |
- -38%
Nickel GE, M4/SAE, M14x1.25, 21 mm
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,45 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,45 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,65 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Nickel GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Koperen middenelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | N9YC |
| Bundeltype | Doos |
| Aanvullende informatie | COPPER PLUS |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Opschroeffilter, M 20 x 1,5, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 72 |
| Schroefdraadmaat | M 20 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 82 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Aantal | 1 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 57 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 66 |
- -23%
Opschroeffilter, M20x1.5, Met een terugloopbeveiligingskleppen, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1,0 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 75 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 57 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 65 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -44%
Filter insert, Met pakking, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 125 |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Buitendiameter [mm] | 110 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Binnendiameter1 [mm] | 14 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -39%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 72 |
| Buitendiameter [mm] | 68 |
| Let op de serviceinformatie |
- -56%
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter
| Diameter o-ring [mm] | 71 |
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 92 |
| Buitendiameter [mm] | 95 |
| Let op de serviceinformatie |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3/4"-16, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | 3/4"-16 |
| Diameter 4 [mm] | 72 |
| Diameter 3 [mm] | 62 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 119 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
- -40%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 101 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 90 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 55 |
| Buitendraad 2 [mm] | 63 |
- -50%
