Zoekresultaten "116 351 001"
Achteras links, Achteras rechts, Achter
| Paarsgewijze vervanging is raadzaam | |
| Inbouwplaats | Achteras links, Achteras rechts |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Hoogte [mm] | 130 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -48%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, voor voertuigen met schakelkabel
| Voor aanbevolen reparatie aanwijzingen, zie toebehoorlijst | |
| Diameter steun [mm] | 10 |
| Inbouwplaats | Links |
| Uitvoering | Voor voertuigen met schakelkabel |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Doos, Track day use
| Bundeltype | Doos |
| Gewicht [kg] | 0,78 |
| Hoogte 1 [mm] | 56 |
| Breedte 1 [mm] | 61,7 |
| Dikte 1 [mm] | 15 |
| Versie | Track day use |
- -68%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Doos, R90 Homologated, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage
| Verpakkingshoogte [cm] | 4,572 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,89 |
| Verpakkingslengte [cm] | 13,208 |
| Bundeltype | Doos |
| Aantal per as | 4 |
| Gewicht [kg] | 0,67 |
| Breedte [mm] | 62 |
| Dikte [mm] | 15 |
| Hoogte [mm] | 56 |
| Controleteken | R90 Homologated |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder toebehoren |
| Remsysteem | ATE |
| WVA-nummer | 20107, 20034 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | FWI227 |
| Aanvullende informatie | PREMIER ECO FRICTION |
- -39%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Platte stekker, Met verbindingsplaat, 5 x 6,3 mm, Met weerstand
| Type stekker | Platte stekker |
| Temperatuurbereik tot [°C] | +85 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verbindingsplaat, Met weerstand |
| Diepte [mm] | 27,5 |
| Hoogte [mm] | 21,5 |
| Breedte [mm] | 27,5 |
| Aansluittechniek | 5 x 6,3 mm |
| Aantal contacten | 5 |
| Stroomsterkte [A] | 40 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Met knipperlamp, P21W, Halogeen, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Lamptype | P21W |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Aantal lichtfuncties | 1 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ECE-R90, Low-Metallic, ATE, Met anti-kreukplaat
| Breedte [mm] | 61,9 |
| Dikte [mm] | 14,9 |
| Hoogte [mm] | 56,5 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| Remsysteem | ATE |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat |
| WVA-nummer | 20034 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1987474093, 1987474168, 1987474901, 1987474062, 1987474051 |
| Product moet op voertuig of motor worden bepaald |
- -53%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Evt. stekkeraansluiting aanpassen
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Aansluiting/Klemmen | Evt. stekkeraansluiting aanpassen |
| Aantal leidingen | 1 |
| Aanvullende informatie | Universeel |
- -21%
Excl. slijtage waarschuwingscontact, Zonder toebehoren, Teves, Met anti-kreukplaat
| Breedte [mm] | 62 |
| Dikte [mm] | 16 |
| Hoogte [mm] | 57 |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder toebehoren |
| Remsysteem | Teves |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat |
| WVA-nummer | 21035 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ATE, Zonder ingebouwde slijtagesensor
| Voor fabrikant | ATE |
| Hoogte 1 [mm] | 56,5 |
| Slijtageindicator | Zonder ingebouwde slijtagesensor |
| Remsysteem | ATE |
| Breedte 1 [mm] | 61,8 |
| Dikte 1 [mm] | 15 |
- -51%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Excl. slijtage waarschuwingscontact, Zonder toebehoren, Teves, Met anti-kreukplaat
| Breedte [mm] | 61 |
| Dikte [mm] | 15 |
| Hoogte [mm] | 56 |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder toebehoren |
| Remsysteem | Teves |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat |
| WVA-nummer | 20755 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Zwart
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kleur | Zwart |
| Stroomsterkte [A] | 40 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Excl. slijtage waarschuwingscontact, Zonder toebehoren, Teves, Met anti-kreukplaat
| Breedte [mm] | 62 |
| Dikte [mm] | 15 |
| Hoogte [mm] | 57 |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder toebehoren |
| Remsysteem | Teves |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat |
| WVA-nummer | 20034 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE |
- -50%
Achteras, ATE, R90 Homologated, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 61,7 |
| Dikte [mm] | 15 |
| Hoogte [mm] | 56,5 |
| Voor fabrikant | ATE |
| Controleteken | R90 Homologated |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | ATE |
| WVA-nummer | 20107, 20034 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
E9 90R-01231/1423, Excl. slijtage waarschuwingscontact, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, ATE
| Breedte [mm] | 61,5 |
| Dikte [mm] | 14,4 |
| Hoogte [mm] | 56,4 |
| Controleteken | E9 90R-01231/1423 |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | ATE |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 13.0460-0088.2 |
| MAPP code beschikbaar | |
| Afmetingen in acht nemen |
- -48%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Excl. slijtage waarschuwingscontact, Teves
| Breedte [mm] | 62 |
| Dikte [mm] | 15,5 |
| Hoogte [mm] | 56,3 |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact |
| Remsysteem | Teves |
- -71%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Teves
| Gewicht [kg] | 0,67 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 7,3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,5 |
| Breedte [mm] | 61,8 |
| Dikte [mm] | 15,5 |
| Hoogte [mm] | 56,3 |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | Teves |
| WVA-nummer | 21035 |
| Aanvullende informatie | Q+ |
- -40%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
E9 90R-02A1382/0085, Excl. slijtage waarschuwingscontact, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, ATE
| Breedte [mm] | 61,7 |
| Dikte [mm] | 15,0 |
| Hoogte [mm] | 56,5 |
| Controleteken | E9 90R-02A1382/0085 |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | ATE |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 13.0460-0029.2 |
| MAPP code beschikbaar | |
| Afmetingen in acht nemen |
- -44%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, ECE R90 Approved, Met anti-kreukplaat
| Lengte [mm] | 62 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 57 |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat |
| Dikte 1 [mm] | 15 |
| Let op de serviceinformatie |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Werkkontakt
| Aantal aansluitingen | 5 |
| Dikte [mm] | 21 |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Lengte [mm] | 27 |
| Breedte [mm] | 27 |
- -44%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vingersonde, Onverwarmd, M18x1.5mm
| Lambdasonde | Vingersonde, Onverwarmd |
| Lengte [mm] | 200 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 1 |
- -22%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ATE, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Alleen in combinatie met stalen remschijven, niet voor carbon/keramische remschijven
| Breedte [mm] | 76,7 |
| Dikte [mm] | 15 |
| Hoogte [mm] | 58,7 |
| Voor fabrikant | ATE |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Reminstallatie | Alleen in combinatie met stalen remschijven, niet voor carbon/keramische remschijven |
- -40%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achteras, ECE R90 Approved, Met anti-kreukplaat
| Lengte [mm] | 62 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 57 |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat |
| Dikte 1 [mm] | 15 |
| Let op de serviceinformatie |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met houder, zwart, Kunststofbehuizing, Werkkontakt
| Weerstand [Ohm] | 90 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 100 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Behuizing | Kunststofbehuizing |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Aantal contacten | 5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
- -12%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met houder
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Relaisnummer | 645, 644, 643, 373, 370, 214, 208, 204, 77, 53, 24, 17, 15 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Zonder toebehoren, Teves, Met anti-kreukplaat
| Breedte [mm] | 90 |
| Dikte [mm] | 15 |
| Hoogte [mm] | 71 |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder toebehoren |
| Remsysteem | Teves |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat |
| WVA-nummer | 20437 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE |
- -51%
Excl. slijtage waarschuwingscontact, Zonder toebehoren, Lucas, Met anti-kreukplaat
| Breedte [mm] | 63 |
| Dikte [mm] | 14 |
| Hoogte [mm] | 55 |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder toebehoren |
| Remsysteem | Lucas |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat |
| WVA-nummer | 20088 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
