Zoekresultaten "116 306 001"
O-vorm, FPM (Fluor-Kautschuk)/ACM (Polyacryl-Kautschuk)
| Vorm | O-vorm |
| Binnendiameter [mm] | 67,90 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk)/ACM (Polyacryl-Kautschuk) |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Ford WSS-M97B44-D, Toyota SLLC, DEX-Cool, MAN 324 SNF
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | Ford WSS-M97B44-D, Toyota SLLC, DEX-Cool, MAN 324 SNF, Volvo VCS, MB 325.3, VW TL 774 D, VW TL 774 F |
| Inhoud [liter] | 1,5 |
| Kleur | Lila |
| Concentraat |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Ford WSS-M97B44-D, Toyota SLLC, DEX-Cool, lila
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | Ford WSS-M97B44-D, Toyota SLLC, DEX-Cool, MAN 324 SNF, Volvo VCS, MB 325.3, VW TL 774 D, VW TL 774 F |
| Kleur | Lila |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Concentraat |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Ford WSS-M97B44-D, Toyota SLLC, DEX-Cool, MAN 324 SNF
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | Ford WSS-M97B44-D, Toyota SLLC, DEX-Cool, MAN 324 SNF, Volvo VCS, MB 325.3, VW TL 774 D, VW TL 774 F |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Kleur | Lila |
| Concentraat |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Ford WSS-M97B44-D, Toyota SLLC, DEX-Cool, MAN 324 SNF
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | Ford WSS-M97B44-D, Toyota SLLC, DEX-Cool, MAN 324 SNF, Volvo VCS, MB 325.3, VW TL 774 D, VW TL 774 F |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Kleur | Lila |
| Concentraat |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Ford WSS-M97B44-D, Toyota SLLC, DEX-Cool, MAN 324 SNF
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | Ford WSS-M97B44-D, Toyota SLLC, DEX-Cool, MAN 324 SNF, Volvo VCS, MB 325.3, VW TL 774 D, VW TL 774 F |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Kleur | Lila |
| Concentraat |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Ford WSS-M97B44-D, Toyota SLLC, DEX-Cool, MAN 324 SNF
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | Ford WSS-M97B44-D, Toyota SLLC, DEX-Cool, MAN 324 SNF, Volvo VCS, MB 325.3, VW TL 774 D, VW TL 774 F |
| Inhoud [liter] | 1,5 |
| Kleur | Lila |
| Concentraat |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Ford WSS-M97B44-D, Toyota SLLC, DEX-Cool, MAN 324 SNF
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | Ford WSS-M97B44-D, Toyota SLLC, DEX-Cool, MAN 324 SNF, Volvo VCS, MB 325.3, VW TL 774 D, VW TL 774 F |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Kleur | Lila |
| Concentraat |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Ford WSS-M97B44-D, Toyota SLLC, DEX-Cool, MAN 324 SNF
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | Ford WSS-M97B44-D, Toyota SLLC, DEX-Cool, MAN 324 SNF, Volvo VCS, MB 325.3, VW TL 774 D, VW TL 774 F |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Kleur | Lila |
| Concentraat |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Ford WSS-M97B44-D, Toyota SLLC, DEX-Cool, MAN 324 SNF
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | Ford WSS-M97B44-D, Toyota SLLC, DEX-Cool, MAN 324 SNF, Volvo VCS, MB 325.3, VW TL 774 D, VW TL 774 F |
| Inhoud [liter] | 210 |
| Kleur | Lila |
| Concentraat |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Opschroeffilter, M 20 x 1,5, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 72 |
| Schroefdraadmaat | M 20 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 82 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Aantal | 1 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 57 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 66 |
- -23%
Rond, Gestekt, Ivoorwit, Haaks
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Schachtvorm | Rond |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Aantal contacten | 3 |
| Stekkerkleur | Ivoorwit |
| Vorm | Haaks |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
- -36%
Evt. stekkeraansluiting aanpassen
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Aansluiting/Klemmen | Evt. stekkeraansluiting aanpassen |
| Aantal leidingen | 1 |
| Aanvullende informatie | Universeel |
- -21%
Opschroeffilter, M20x1.5, Met een terugloopbeveiligingskleppen, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1,0 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 75 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 57 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 65 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 66 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 72 |
- -50%
M20 x 1,5, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | M20 x 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 80 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
| Let op de serviceinformatie |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M20 x 1,5, Opschroeffilter, By-pass
| Binnendraad [mm] | M20 x 1,5 |
| Inbouwdiameter [mm] | 64 |
| Lengte [mm] | 76 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Voor OE nummer | 2630035505 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
| Technisch informatienummer | By-pass |
- -71%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Zwart, M20 x 1,5, Opschroeffilter, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Kleur | Zwart |
| Binnendraad [mm] | M20 x 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 78 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | J9131003 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 76 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
- -50%
Opschroeffilter, M20x1,5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 76 |
| Schroefdraadmaat | M20x1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 83 |
- -50%
M20x1,5, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | M20x1,5 |
| Diameter 4 [mm] | 63 |
| Diameter 3 [mm] | 57 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 74 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 420 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M18 x 1,5, Diagnosesonde, Verwarmd, Na katalysator
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Diagnosesonde, Verwarmd |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Kabellengte [mm] | 275 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M18 x 1,5, Diagnosesonde, Verwarmd, Na katalysator
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Diagnosesonde, Verwarmd |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 390 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd, CA09-18-861
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Voor OE nummer | CA09-18-861 |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 400 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Opschroeffilter, Hoofdstroomfiltrering, M20x1.5, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Diameter 1 [mm] | 80 |
| Filter type | Opschroeffilter, Hoofdstroomfiltrering |
| Hoogte [mm] | 76,1 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
| Hoogte 1 [mm] | 74 |
| Buitendiameter [mm] | 83 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Opschroeffilter, M22x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 82 |
| Schroefdraadmaat | M22x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
- -50%
Opschroeffilter, M20x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 76 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 84 |
- -50%
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 525 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd, 1618.Z6
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Voor OE nummer | 1618.Z6 |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 570 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 620 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 560 |
| Aantal leidingen | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
