Zoekresultaten "116 220 001"
Motorkap, zwart, voor voorruitreiniging, Tweegats sproeier
| Inbouwplaats | Motorkap |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Voor voorruitreiniging |
| Nozzleuitvoering | Tweegats sproeier, Verwarmd |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder behuizing, Met pakking, 999 990 0002, Sealed with SiC/SiC
| Behuizing | Zonder behuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | 999 990 0002 |
| Kwaliteit | Sealed with SiC/SiC |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -48%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter
| Diameter o-ring [mm] | 71 |
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 92 |
| Buitendiameter [mm] | 95 |
| Let op de serviceinformatie |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3/4"-16, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | 3/4"-16 |
| Diameter 4 [mm] | 72 |
| Diameter 3 [mm] | 62 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 119 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
- -40%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, UNF 3/4" -16
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 122 |
| Schroefdraadmaat | UNF 3/4" -16 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Binnendiameter1 [mm] | 70 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 62 |
- -27%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter
| Diameter o-ring [mm] | 71,5 |
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 120 |
| Buitendiameter [mm] | 77 |
| Let op de serviceinformatie |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter
| Diameter o-ring [mm] | 71,5 |
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 120 |
| Buitendiameter [mm] | 77 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 122 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Binnendiameter [mm] | 63 |
| Buitendiameter [mm] | 75 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 72 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Mechanisch, Met deksel, geen afdichtmiddel gebruiken, Met pakking
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met deksel |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Geen afdichtmiddel gebruiken, Met pakking |
| Aantal vleugels/lepels | 8 |
| Schoepenraddiameter [mm] | 79,4 |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Kunststof |
- -31%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 97 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Binnendiameter [mm] | 62 |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 72 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 115 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Binnendiameter [mm] | 63 |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 72 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Mechanisch, Met technische documentatie, Met behuizing, tweedelige behuizing
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met technische documentatie |
| Behuizing | Met behuizing, tweedelige behuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 76 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 46,8 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 62,6 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Mechanisch, Zonder deksel, geen afdichtmiddel gebruiken, Met pakking
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder deksel |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Geen afdichtmiddel gebruiken, Met pakking |
| Aantal vleugels/lepels | 8 |
| Schoepenraddiameter [mm] | 79,4 |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Kunststof |
- -46%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 90 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Binnendiameter1 [mm] | 73 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 63 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 120 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 77 |
| Binnendiameter1 [mm] | 70 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 62 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 94 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Binnendiameter1 [mm] | 72 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 63 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 93 |
| Hoogte [mm] | 95 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Binnendiameter1 [mm] | 62 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 71 |
- -53%
Opschroeffilter, UNF 3/4" -16
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 81 |
| Schroefdraadmaat | UNF 3/4" -16 |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Binnendiameter1 [mm] | 72 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 63 |
- -27%
Opschroeffilter
| Gewicht [kg] | 0,404 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Let op de serviceinformatie |
- -30%
Opschroeffilter, UNF 3/4" -16
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 0,8 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 96 |
| Schroefdraadmaat | UNF 3/4" -16 |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Binnendiameter1 [mm] | 72 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 63 |
- -27%
Wit, Opschroeffilter, 3/4 - 16UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Kleur | Wit |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 106 |
| Schroefdraadmaat | 3/4 - 16UNF |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | J9131003 |
- -67%
Mechanisch, Met technische documentatie, eendelige behuizing, Met pakkingen
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met technische documentatie |
| Behuizing | Eendelige behuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
- -62%
Dynamo
| Aangedreven aggregaten | Dynamo |
| Lengte [mm] | 1640 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Aantal rollen | 2 |
| Aantal riemen | 1 |
| Aantal spanrollen | 1 |
| Aantal keerrollen | 1 |
- -67%
Met afdichtring, Zonder deksel, Met pakking, Metaal
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring, Zonder deksel |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal vleugels/lepels | 8 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Metaal |
| Materiaal pakking | Rubber |
| Behuizingsmateriaal | Gegoten aluminium |
- -48%
Opschroeffilter
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 90 |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Binnendiameter1 [mm] | 73 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 63 |
- -27%
Motorkap, voor voorruitreiniging, Verwarmd, Tweegats sproeier
| Inbouwplaats | Motorkap |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Voor voorruitreiniging |
| Nozzleuitvoering | Verwarmd, Tweegats sproeier |
- -23%
Opschroeffilter, 3/4-16, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 97 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Binnendiameter1 [mm] | 72 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 63 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -59%
