Zoekresultaten "116 019 001"
V10, zwart, Aan de bestuurderszijde, Voertuigportier
| Kleurcode | V10 |
| Kleur | Zwart |
| Inbouwplaats | Aan de bestuurderszijde, Voertuigportier |
| Materiaal | GFK (met glasvezel versterkte kunststof), PBT (Polybutylenterephthalat) |
| Besturingstype | Trekactivering |
| Combi-schakelfunctie | Opener |
| Schakelaarverlichting | Rood |
| Uitvoering | Voor voertuigen waarvan de achterklep zich automatisch opent |
| Aantal contacten | 4 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
DOT 4
| Let op de serviceinformatie | |
| Nat kookpunt [°C] | 160 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Inhoud [liter] | 0,25 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
DOT 4
| Let op de serviceinformatie | |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Nat kookpunt [°C] | 160 |
| Inhoud [liter] | 0,5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
DOT 4
| Let op de serviceinformatie | |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Nat kookpunt [°C] | 160 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
DOT 4
| Let op de serviceinformatie | |
| Nat kookpunt [°C] | 160 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
DOT 4
| Let op de serviceinformatie | |
| Nat kookpunt [°C] | 160 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
DOT 4
| Let op de serviceinformatie | |
| Nat kookpunt [°C] | 160 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Inhoud [liter] | 0,5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
DOT 4
| Let op de serviceinformatie | |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Nat kookpunt [°C] | 160 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
DOT 4
| Let op de serviceinformatie | |
| Nat kookpunt [°C] | 160 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Inhoud [liter] | 0,25 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Zwart, Wisselaar, Kunststofbehuizing, Wisselstroomdynamo
| Behuizingskleur | Zwart |
| Weerstand [Ohm] | 90 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 100 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Combi-schakelfunctie | Wisselaar |
| Behuizing | Kunststofbehuizing |
| Relaisfunctie | Wisselstroomdynamo |
| Aantal contacten | 5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
- -17%
Rond, Gestekt, Ivoorwit, Haaks
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Schachtvorm | Rond |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Aantal contacten | 3 |
| Stekkerkleur | Ivoorwit |
| Vorm | Haaks |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
- -36%
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Geen ontstoring
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -26%
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 370 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 540 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 1202 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Lengte [mm] | 108 |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Buitendiameter [mm] | 64 |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Geen ontstoring
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | V-Line |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M14 x 1,25, 20,8 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -37%
Met waterafscheider
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 13,6 |
| Filter type | Met waterafscheider |
| Hoogte [mm] | 115 |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 65 |
| Binnendiameter1 [mm] | 14 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 14 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Fijnfilter, 1-12 UNF-2B
| Filter type | Fijnfilter |
| Diameter [mm] | 94 |
| Hoogte [mm] | 211 |
| Schroefdraadmaat | 1-12 UNF-2B |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Fijnfilter, 1-12 UNF-2B
| Filter type | Fijnfilter |
| Diameter [mm] | 94 |
| Hoogte [mm] | 210 |
| Schroefdraadmaat | 1-12 UNF-2B |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
3/4"-16, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | 3/4"-16 |
| Diameter 4 [mm] | 72 |
| Diameter 3 [mm] | 62 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 100 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Let op, Toyota TSK 2602 G(4), Toyota TSK 2602 G(3), Renault 41.02.001(4)
| Gewicht [kg] | 0,3 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 15 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 6,5 |
| CLP-signaalwoorden | Let op |
| Vrijgave van de fabrikant | Toyota TSK 2602 G(4), Toyota TSK 2602 G(3), Renault 41.02.001(4), Renault 41.02.001(3), Nissan M5055 NR4, Nissan M5055 NR3, Mazda MN 120 C, Ford M6C9103A |
| Bundeltype | Fles |
| Nat kookpunt [°C] | 160 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Specificatie | SAE J 1704, ISO 4925 (Class 4), FMVSS 116 DOT4 |
| Inhoud [liter] | 0,25 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Let op, Toyota TSK 2602 G(4), Toyota TSK 2602 G(3), Renault 41.02.001(4)
| Gewicht [kg] | 1,041 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 24,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,5 |
| CLP-signaalwoorden | Let op |
| Vrijgave van de fabrikant | Toyota TSK 2602 G(4), Toyota TSK 2602 G(3), Renault 41.02.001(4), Renault 41.02.001(3), Nissan M5055 NR4, Nissan M5055 NR3, Mazda MN 120 C, Ford M6C9103A |
| Bundeltype | Fles |
| Nat kookpunt [°C] | 160 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Specificatie | SAE J 1704, ISO 4925 (Class 4), FMVSS 116 DOT4 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Zwart, 28-0295, Links voor, Binnen
| Kleur | Zwart |
| Artikelnummer paar | 28-0295 |
| Inbouwplaats | Links voor, Binnen |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Verwarmd, Universal 77008
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 370 |
| Aantal contacten | 4 |
| Technisch informatienummer | Universal 77008 |
- -16%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Verwarmd, Universal 77008
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 300 |
| Technisch informatienummer | Universal 77008 |
- -15%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M18 x 1,5, Regelsonde, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Regelsonde, Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 400 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Let op de serviceinformatie |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 350 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Let op de serviceinformatie |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 370 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Let op de serviceinformatie |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 540 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Let op de serviceinformatie |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Verwarmd
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 400 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Let op de serviceinformatie |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
