Zoekresultaten "116 011 001"
Met pakking, Zeeffilter, Met filter
| Voor losse onderdelen, zie stuklijst | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Filter type | Zeeffilter |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met filter |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 145 |
| Binnendiameter [mm] | 13 |
| Buitendiameter [mm] | 85 |
| Binnendiameter1 [mm] | 13 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 145 |
| Buitendiameter [mm] | 84 |
| Binnendiameter1 [mm] | 14 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 14 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Tweedelig, met synthetisch vet
| Meerdelig | Tweedelig |
| Buitendiameter [mm] | 190 |
| Aantal tanden | 17 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet |
| Let op de serviceinformatie |
- -55%
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 1-12 UNF, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 202 |
| Schroefdraadmaat | 1-12 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 95 |
| Binnendiameter1 [mm] | 72 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 63 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Draairichting met de klok mee
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Rondsel-startpositie [mm] | 27 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,1 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 10 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 76 |
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 5,54 |
- -27%
Ford WSS-M97B44-D, Toyota SLLC, DEX-Cool, MAN 324 SNF
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | Ford WSS-M97B44-D, Toyota SLLC, DEX-Cool, MAN 324 SNF, Volvo VCS, MB 325.3, VW TL 774 D, VW TL 774 F |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Kleur | Lila |
| Concentraat |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ford WSS-M97B44-D, Toyota SLLC, DEX-Cool, lila
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | Ford WSS-M97B44-D, Toyota SLLC, DEX-Cool, MAN 324 SNF, Volvo VCS, MB 325.3, VW TL 774 D, VW TL 774 F |
| Kleur | Lila |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Concentraat |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ford WSS-M97B44-D, Toyota SLLC, DEX-Cool, MAN 324 SNF
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | Ford WSS-M97B44-D, Toyota SLLC, DEX-Cool, MAN 324 SNF, Volvo VCS, MB 325.3, VW TL 774 D, VW TL 774 F |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Kleur | Lila |
| Concentraat |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ford WSS-M97B44-D, Toyota SLLC, DEX-Cool, MAN 324 SNF
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | Ford WSS-M97B44-D, Toyota SLLC, DEX-Cool, MAN 324 SNF, Volvo VCS, MB 325.3, VW TL 774 D, VW TL 774 F |
| Inhoud [liter] | 1,5 |
| Kleur | Lila |
| Concentraat |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ford WSS-M97B44-D, Toyota SLLC, DEX-Cool, MAN 324 SNF
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | Ford WSS-M97B44-D, Toyota SLLC, DEX-Cool, MAN 324 SNF, Volvo VCS, MB 325.3, VW TL 774 D, VW TL 774 F |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Kleur | Lila |
| Concentraat |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ford WSS-M97B44-D, Toyota SLLC, DEX-Cool, MAN 324 SNF
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | Ford WSS-M97B44-D, Toyota SLLC, DEX-Cool, MAN 324 SNF, Volvo VCS, MB 325.3, VW TL 774 D, VW TL 774 F |
| Inhoud [liter] | 1,5 |
| Kleur | Lila |
| Concentraat |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ford WSS-M97B44-D, Toyota SLLC, DEX-Cool, MAN 324 SNF
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | Ford WSS-M97B44-D, Toyota SLLC, DEX-Cool, MAN 324 SNF, Volvo VCS, MB 325.3, VW TL 774 D, VW TL 774 F |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Kleur | Lila |
| Concentraat |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ford WSS-M97B44-D, Toyota SLLC, DEX-Cool, MAN 324 SNF
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | Ford WSS-M97B44-D, Toyota SLLC, DEX-Cool, MAN 324 SNF, Volvo VCS, MB 325.3, VW TL 774 D, VW TL 774 F |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Kleur | Lila |
| Concentraat |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ford WSS-M97B44-D, Toyota SLLC, DEX-Cool, MAN 324 SNF
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | Ford WSS-M97B44-D, Toyota SLLC, DEX-Cool, MAN 324 SNF, Volvo VCS, MB 325.3, VW TL 774 D, VW TL 774 F |
| Inhoud [liter] | 210 |
| Kleur | Lila |
| Concentraat |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Nickel GE, M4/SAE, M14x1.25, 21 mm
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,45 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,45 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,65 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Nickel GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Koperen middenelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | N9YC |
| Bundeltype | Doos |
| Aanvullende informatie | COPPER PLUS |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M 20 x 1,5, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 72 |
| Schroefdraadmaat | M 20 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 82 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Aantal | 1 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 57 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 66 |
- -23%
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 630 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -15%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5, Met een terugloopbeveiligingskleppen, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1,0 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 75 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 57 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 65 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -44%
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 72 |
| Buitendiameter [mm] | 68 |
| Let op de serviceinformatie |
- -56%
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter
| Diameter o-ring [mm] | 71 |
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 92 |
| Buitendiameter [mm] | 95 |
| Let op de serviceinformatie |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3/4"-16, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | 3/4"-16 |
| Diameter 4 [mm] | 72 |
| Diameter 3 [mm] | 62 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 119 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 101 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 90 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 55 |
| Buitendraad 2 [mm] | 63 |
- -50%
Overstroomklep, Opschroeffilter, M20x1,5-6H, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,0 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 7,50 |
| Nettogewicht [g] | 295 |
| Ventieltype | Overstroomklep |
| Draaimoment [Nm] | 14 |
| Diameter o-ring [mm] | 54,3 |
| Diameter 2 [mm] | 62,2 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 80,0 |
| Hoogte [mm] | 76,1 |
| Schroefdraadmaat | M20x1,5-6H |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, Benzine
| Bedrijfsdruk [bar] | 4 |
| Ingangspanning [V] | 12 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Brandstoftype | Benzine |
| Aantal [l/h] | 120 |
M20 x 1,5, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | M20 x 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 67 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Let op de serviceinformatie |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Geen ontstoring
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -31%
Opschroeffilter, 1-12 UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 2,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 223 |
| Schroefdraadmaat | 1-12 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 71 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -54%
Electrisch, Brandstofleiding
| Werkwijze | Electrisch |
| Inbouwplaats | Brandstofleiding |
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Geen ontstoring
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | V-Line |
- -36%
Opschroeffilter, M20x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 66 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 72 |
- -50%
