Zoekresultaten "1157"
ATE, Met akoestische slijtagewaarschuwing
| Dikte [mm] | 17,5 |
| Voor fabrikant | ATE |
| Hoogte 1 [mm] | 61,3 |
| Hoogte 2 [mm] | 58,3 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Breedte 1 [mm] | 150 |
| Breedte 2 [mm] | 151 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
701 941 141A, Aan koplamp
| Voor OE nummer | 701 941 141A |
| Inbouwplaats | Aan koplamp |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hex-4, Met buitendraad, M6x1
| Sleutelwijdte | Hex-4 |
| Draadtype | Met buitendraad |
| Schroefdraadmaat | M6x1 |
| Lengte [mm] | 20 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, voor rechtsrijdend verkeer, H7/H7, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H7/H7 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (pneumatisch) |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Gefosfateerd, Staal, M6x1, Binnen zeszijdig
| Oppervlakte | Gefosfateerd |
| Materiaal | Staal |
| Schroefdraadmaat | M6x1 |
| Lengte [mm] | 20 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen zeszijdig |
- -71%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -20%
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, H4, Transparent, Electrisch
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H4 |
| Kleur | Transparent |
| Werkwijze | Electrisch |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 442-1157RMLD-EM |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links voor
| Productiedatum vanaf | 07.1996 |
| Inbouwplaats | Links voor |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M 8 x 1,25 mm, Borgschroef, zeskantring
| Schroeflengte onder kop [mm] | 75 |
| Totale lengte [mm] | 83 |
| Schroefdraadmaat | M 8 x 1,25 mm |
| Sleutelwijdte | 13 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Borgschroef, zeskantring |
| Bevestigingsklasse | 8.8 |
| Oppervlakte | Zink gelamelleerd |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, voor rechtsrijdend verkeer, H7/H7, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H7/H7 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (pneumatisch) |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Achteras, Met voering, TRW
| Diameter [mm] | 228,6 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Remblok/voering | Met voering |
| Breedte [mm] | 42 |
| Voor fabrikant | TRW |
| Remsysteem | TRW |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -38%
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm
| Vonklengte [mm] | 0,3 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12,7 |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -21%
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Hoogte [mm] | 173 |
| Filter type | Filter insert |
| Binnendiameter [mm] | 9 |
| Buitendiameter [mm] | 105 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 127 |
| Binnendiameter1 [mm] | 43 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ECE-getest, Rechts voor, Staal, Met grondlaag
| Registratietype | ECE-getest |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Materiaal | Staal |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Artikelnummer paar | 7841502 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
ECE-getest, Links voor, Staal, Met grondlaag
| Registratietype | ECE-getest |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Materiaal | Staal |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Artikelnummer paar | 7841501 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
1PE 965 410-111, H3, ECE-getest, Gloeilamp technologie
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Artikelnummer paar | 1PE 965 410-111 |
| Lamptype | H3 |
| Aantal lichtfuncties | 3 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichten-bouwtype | Gloeilamp technologie |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Inbouwplaats | Rechts |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Wit, Links voor, PY21W, Gloeilamp technologie
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Knipperlamp kleur | Wit |
| Aantal lichtfuncties | 1 |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Lamptype | PY21W |
| Lichten-bouwtype | Gloeilamp technologie |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder, Met gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 2BA 247 015-041 |
| Monteerwijze | Bajonett |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Wit, Rechts voor, PY21W, Gloeilamp technologie
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Knipperlamp kleur | Wit |
| Aantal lichtfuncties | 1 |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Lamptype | PY21W |
| Lichten-bouwtype | Gloeilamp technologie |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder, Met gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 2BA 247 015-031 |
| Monteerwijze | Bajonett |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Achteras, ATE, Excl. slijtage waarschuwingscontact
| Aantal lagen | 4 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 123,1 |
| Dikte [mm] | 17 |
| Hoogte [mm] | 44,9 |
| Voor fabrikant | ATE |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact |
| Remsysteem | ATE |
| WVA-nummer | 20996, 20995 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Draairichting met de klok mee
| Hoekmaat bevestigingsboorgat [graden] | 15 |
| Bevestigingshoek [graden] | 15 |
| Boring-Ø 3 [mm] | 13,5 |
| Gatdiameter 2 [mm] | 13,5 |
| Gatdiameter [mm] | 13,5 |
| Rondsel-startpositie [mm] | 47,5 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Startmotor vermogen (kw) | 5,4 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 9 |
| Klem | 31, 50, 30 |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 92 |
| Aantal draadboringen | 0 |
| Starteruitvoering | Zonder toplager (automaat) |
| Positie / graad | Links |
| Lengte [mm] | 387 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 58,73 |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ECE-R90, Low-Metallic, Incl. slijtage waarschuwingscontact, Lucas-Girling
| Breedte [mm] | 119,8 |
| Dikte [mm] | 15,6 |
| Hoogte [mm] | 71 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| Slijtageindicator | Incl. slijtage waarschuwingscontact |
| Remsysteem | Lucas-Girling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagehandleiding |
| WVA-nummer | 20380 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1987474611 |
| Product moet op voertuig of motor worden bepaald |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Teves
| Gewicht [kg] | 1,72 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 8,3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12 |
| Verpakkingslengte [cm] | 17 |
| Breedte [mm] | 158,5 |
| Dikte [mm] | 20 |
| Hoogte [mm] | 57 |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | Teves |
| WVA-nummer | 20629 |
| Aanvullende informatie | Q+ |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Teves
| Gewicht [kg] | 0,7 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,1 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Breedte [mm] | 125,4 |
| Dikte [mm] | 17 |
| Hoogte [mm] | 37,6 |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | Teves |
| WVA-nummer | 20675 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 82028800 |
| Aanvullende informatie | Q+ |
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
