Zoekresultaten "11556"
Kunststof, met snelkoppelingen
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met snelkoppelingen |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
O-vorm, FPM (Fluor-Kautschuk)
| Vorm | O-vorm |
| Binnendiameter [mm] | 20 |
| Buitendiameter [mm] | 25 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Dikte [mm] | 2,5 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met afdichtring
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Breedte [mm] | 17 |
| Binnendiameter [mm] | 35 |
| Buitendiameter [mm] | 75 |
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Zonder waterpomp, STT-1
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder waterpomp |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | STT-1 |
| Aanvullende informatie | PowerGrip™ |
- -51%
Kunststof
| Breedte [mm] | 24 |
| Materiaal | Kunststof |
| Binnendiameter [mm] | 8 |
| Buitendiameter [mm] | 67 |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, Buitenste deel, LED, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links |
| Sectie | Buitenste deel |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
- -45%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Box
| Verpakkingshoogte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 10,8 |
| Bundeltype | Box |
| Hoogte 1 [mm] | 19 |
| Gewicht [kg] | 0,56 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 68 |
| Binnendiameter1 [mm] | 40 |
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, Kunststof, met montage-/bevestigingsmateriaal, Met pakking
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal, Met pakking |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
B+ (M8), Draairichting tegen de klok in, +Line Original
| Rondsel-startpositie [mm] | 61,6 |
| Bevestigingshoek [graden] | -44 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,5 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 13 |
| Klem | B+ (M8) |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
| Flensdiameter [mm] | 79,0 |
| Kwaliteit | +Line Original |
| Aanvullende informatie | +Line Original |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
B+ (M8), Draairichting tegen de klok in, +Line Original
| Rondsel-startpositie [mm] | 43,0 |
| Bevestigingshoek [graden] | -62 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,7 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 13 |
| Klem | B+ (M8) |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
| Flensdiameter [mm] | 79,0 |
| Kwaliteit | +Line Original |
| Aanvullende informatie | +Line Original |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras rechts, Remzadel (1 zuigers), LUCAS, CZH1222
| Voor kabel-Ø [mm] | 6,0 |
| Diameter [mm] | 41 |
| Remschijfdikte [mm] | 9 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Remsysteem | LUCAS |
| Artikelnummer paar | CZH1222 |
| Zuigerdiameter [mm] | 41 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras rechts, Achter de as, Remzadel (1 zuigers), LUCAS
| Voor kabel-Ø [mm] | 6 |
| Diameter [mm] | 41 |
| Remschijfdikte [mm] | 9 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achter de as |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Remsysteem | LUCAS |
| Artikelnummer paar | 342964 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 18,15 |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Kunststof
| Breedte [mm] | 24 |
| Materiaal | Kunststof |
| Binnendiameter [mm] | 8 |
| Buitendiameter [mm] | 67 |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -24%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M8 B+, Pin "50" Plug, Draairichting tegen de klok in
| Nettogewicht [kg] | 3,2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,5 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 13 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0156, M8 B+ |
| Klem | Pin "50" Plug |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
| Flensdiameter [mm] | 79 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,48 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
M16x1.5
| Schroefdraadmaat | M16x1.5 |
| Buitenvertanding wiel zijde | 36 |
| Binnenvertanding, wielzijde | 27 |
| Diameter o-ring [mm] | 52 |
| Buitendiameter [mm] | 98 |
- -28%
M8 B+, Pin "50" Plug, Draairichting tegen de klok in
| Nettogewicht [kg] | 3,2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,5 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 13 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0156, M8 B+ |
| Klem | Pin "50" Plug |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
| Flensdiameter [mm] | 79 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
- -19%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ø 6,0 mm, Achter de as, Achteras rechts, Remzadel (1 zuigers)
| Nettogewicht [kg] | 1,44 |
| Kabel-ID | Ø 6,0 mm |
| Inbouwplaats | Achter de as, Achteras rechts |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers), Remzadel met geintegreerde handrem |
| Voor fabrikant | LUCAS |
| Remschijftype | Massief |
| Materiaal | Aluminium |
| Voor remschijfdikte [mm] | 10, 9 |
| Voor remschijfdiameter [mm] | 239, 232, 230 |
| Artikelnummer paar | 4114900 |
| Zuigerdiameter [mm] | 41 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, Kruissysteem raammechanisme, Links voor, Met elektromotor
| Werkwijze | Electrisch |
| Raamopener | Kruissysteem raammechanisme |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Aantal portieren | 2 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, Kruissysteem raammechanisme, Rechts voor, Met elektromotor
| Werkwijze | Electrisch |
| Raamopener | Kruissysteem raammechanisme |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Aantal portieren | 2 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Draairichting tegen de klok in, met reductiekast
| Rondsel-startpositie [mm] | 62,00 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,7 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 13 |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
| Flensdiameter [mm] | 79,0 |
| Aantal draadboringen | 0 |
| Starteruitvoering | Met reductiekast |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 5,87 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Automatisch
| Breedte [mm] | 24 |
| Diameter [mm] | 67 |
| Spanrolbediening | Automatisch |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras rechts, Vuistzadel, grijs, Aluminium
| Gewicht [kg] | 1,507 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts |
| Remzadel uitvoering | Vuistzadel |
| Remzadelkleur | Grijs |
| Materiaal | Aluminium |
| Ruilartikel | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder houder |
| Remsysteem | LUCAS |
| Artikelnummer paar | 9290870 |
| Zuigerdiameter [mm] | 41 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 18,15 |
- -32%
STOFSCHILD VOOR LINKS
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Artikelnummer paar | 5482372 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Zwart, 06F 129 101 P S1, Met pakking
| Kleur | Zwart |
| Voor OE nummer | 06F 129 101 P S1 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras rechts, Remzadel (1 zuigers), Gegoten aluminium
| Diameter remzadelcilinder [mm] | 41 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Materiaal | Gegoten aluminium |
| Artikelnummer paar | 178094 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Nieuw onderdeel |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1,5, Driehoeksdraagarm, Bovenaan, Vooras links
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1,5 |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Bovenaan, Vooras links |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met borgmoer |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met lager, Met draag/-stuur gewricht |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 32232 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Achteras, Aluminium
| Gewicht [kg] | 0,15 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Materiaal | Aluminium |
| Zuigerdiameter [mm] | 20,6 |
- -8%
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ø 6,0 mm, Achter de as, Achteras rechts, Remzadel (1 zuigers)
| Nettogewicht [kg] | 1,64 |
| Kabel-ID | Ø 6,0 mm |
| Inbouwplaats | Achter de as, Achteras rechts |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers), Remzadel met geintegreerde handrem |
| Voor fabrikant | LUCAS |
| Remschijftype | Massief |
| Materiaal | Aluminium |
| Voor remschijfdikte [mm] | 10, 9 |
| Voor remschijfdiameter [mm] | 239, 232, 230 |
| Artikelnummer paar | 2147267 |
| Zuigerdiameter [mm] | 41 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor
| Inbouwplaats | Voor |
| Lengte [mm] | 25,5 |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
