Zoekresultaten "115 998 001"
Met pakking, Zeeffilter, Met afdichtring, Met filter
| Voor losse onderdelen, zie stuklijst | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Filter type | Zeeffilter |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring, Met filter |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen |
- -72%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Rond
| Hoogte [mm] | 291 |
| Filter type | Filter insert |
| Vorm | Rond |
| Buitendiameter [mm] | 156 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 156 |
| Buitendraad 2 [mm] | 132 |
| Binnendiameter1 [mm] | 66 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 17,5 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Evt. stekkeraansluiting aanpassen
| Vervangen na [km] | 160000 |
| Aansluiting/Klemmen | Evt. stekkeraansluiting aanpassen |
| Aantal leidingen | 4 |
| Aanvullende informatie | Universeel |
- -44%
M 14 x 1,25, 20,8
| Aantal contacten | 1 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Draaimoment [Nm] | 28 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Nikkel |
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
M 14 x 1,25, 20,8, Set
| Aantal contacten | 1 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Draaimoment [Nm] | 28 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 |
| Hoeveelheid | Set |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Nikkel |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M 10 x 1, PIN
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 15 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 10 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Schroefdraadmaat | M 10 x 1 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Lengte [mm] | 130 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder druksensor |
| Aanvullende informatie | Duraterm High Speed |
- -40%
M10 x 1,0, PIN, 10 mm, Metalen gloeibougie
| Weerstand [Ohm] | 0,5 |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,0 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder druksensor |
| Totale lengte [mm] | 130 |
| Aanvullende informatie | D-Power |
- -36%
M10 x 1, Metalen gloeibougie, Zonder druksensor
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Lengte [mm] | 130 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder druksensor |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd, M18x1.5
| Brutogewicht [g] | 147 |
| Gewicht [g] | 103 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 750 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd, DENSO
| Brutogewicht [g] | 152 |
| Gewicht [g] | 103 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 750 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -36%
W20TT, Removable SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | W20TT |
| Brutogewicht [g] | 59 |
| Gewicht [g] | 56 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 21013707001 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | Removable SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
- -13%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 119 |
| Gewicht [g] | 86 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 8946520730 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 230 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -37%
Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd, DENSO
| Brutogewicht [g] | 139 |
| Gewicht [g] | 95 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 750 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -26%
Verwarmd
| Geleidingswaarde | 4 |
| Weerstand [Ohm] | 13 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 1130 |
| Kabellengte [mm] | 1130 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 300 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 400 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5mm
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 490 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 600 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 126 |
| Gewicht [g] | 93 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 1821370H02 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 485 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd, M18x1.5
| Brutogewicht [g] | 144 |
| Gewicht [g] | 95 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 750 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -29%
Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 113 |
| Gewicht [g] | 80 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 8946533250 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 230 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -24%
M10 x 1,0, PIN, 10 mm, Metalen gloeibougie
| Draaimoment [Nm] | 17 |
| Weerstand [Ohm] | 1,4 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,0 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Stroomsterkte [A] | 5,0 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 34,5 |
| Totale lengte [mm] | 127,0 |
| Aanvullende informatie | D-Power |
- -31%
M10 x 1,0, PIN, 10 mm, Metalen gloeibougie
| Weerstand [Ohm] | 0,4 |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,0 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Stroomsterkte [A] | 7,5 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 24,0 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder druksensor |
| Totale lengte [mm] | 127,7 |
| Aanvullende informatie | D-Power |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
RUITENWISSER STANG
| Inbouwplaats | Voor |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder elektro motor |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Sprongsonde, Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5
| Brutogewicht [g] | 149 |
| Gewicht [g] | 100 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Planarsonde, Verwarmd |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 750 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -30%
Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 136 |
| Gewicht [g] | 103 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 8946512540 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 530 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -25%
Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 145 |
| Gewicht [g] | 112 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 894650D030 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 735 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -35%
Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 121 |
| Gewicht [g] | 88 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 8946535580 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 250 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -25%
Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 126 |
| Gewicht [g] | 93 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 8946505110 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 420 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -35%
Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 134 |
| Gewicht [g] | 101 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 8946502080 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 585 |
| Aantal contacten | 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met rubbertuit |
| Kwaliteit | DENSO |
- -34%
Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 132 |
| Gewicht [g] | 99 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 8946520800 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 470 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -25%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 139 |
| Gewicht [g] | 106 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 8946520680 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 600 |
| Aantal contacten | 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met rubbertuit |
| Kwaliteit | DENSO |
- -25%
