Zoekresultaten "115 995 001"
Met pakking, Zeeffilter, Met filter
| Voor losse onderdelen, zie stuklijst | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Filter type | Zeeffilter |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met filter |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, massief
| Minimale dikte [mm] | 8 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 10 |
| Steek wielbouten (mm) | 112 |
| Aantal gaten | 5 |
| Hoogte [mm] | 45,8 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Centreringdiameter [mm] | 68,2 |
| Gatdiameter voor wielbout [inch] | 16,8 |
| Buitendiameter [mm] | 268 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Artikelnummer paar | 560 561 |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, Gasdruk, Veerpoot, Onder plaat
| Inbouwplaats | Links |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Onder plaat |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SFE32/22X175A |
| Componentennummer | BSG 16-300-014 |
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Evt. stekkeraansluiting aanpassen
| Vervangen na [km] | 160000 |
| Aansluiting/Klemmen | Evt. stekkeraansluiting aanpassen |
| Aantal leidingen | 4 |
| Aanvullende informatie | Universeel |
- -44%
Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 119 |
| Gewicht [g] | 86 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 8946520730 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 230 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -37%
Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 300 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 400 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5mm
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 490 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 600 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmd
| Geleidingswaarde | 4 |
| Weerstand [Ohm] | 13 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 1130 |
| Kabellengte [mm] | 1130 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 126 |
| Gewicht [g] | 93 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 1821370H02 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 485 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Massief, Gecoat
| Draaimoment [Nm] | 170 |
| Minimale dikte [mm] | 8 |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 10 |
| Aantal gaten | 5 |
| Hoogte [mm] | 46 |
| Centreringdiameter [mm] | 68 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Buitendiameter [mm] | 268 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE - UV Coated |
- -47%
Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 113 |
| Gewicht [g] | 80 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 8946533250 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 230 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -24%
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 340 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 450 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 450 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Planarsonde, M18x1.5mm
| Lambdasonde | Planarsonde |
| Lengte [mm] | 430 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 250 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 450 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 600 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5mm
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 800 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 350 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 350 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vingersonde, Onverwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Vingersonde, Onverwarmd |
| Lengte [mm] | 300 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vingersonde, Onverwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Vingersonde, Onverwarmd |
| Lengte [mm] | 480 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
- -36%
Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 400 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 300 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vingersonde, Onverwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Vingersonde, Onverwarmd |
| Lengte [mm] | 400 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 750 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 350 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
