Zoekresultaten "115 798 001"
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, Brandstofleiding
| Werkwijze | Electrisch |
| Inbouwplaats | Brandstofleiding |
- -15%
Draairichting met de klok mee, STANDARD LINE
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,8 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Voor OE nummer | 0001115045 |
| Aantal tanden | 9 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
B+ (M8), Draairichting met de klok mee, +Line Original
| Rondsel-startpositie [mm] | 21,5 |
| Bevestigingshoek [graden] | 0 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,8 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 9 |
| Klem | B+ (M8) |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 73,8 |
| Kwaliteit | +Line Original |
| Aanvullende informatie | +Line Original |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, M10x1,5
| Min. lengte [mm] | 922 |
| Artikelnummer paar | 180786 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Buitenvertanding wiel zijde | 36 |
| Buitenvertanding aan differentieel zijde | 26 |
| Aslichaamdiameter wielzijdig [mm] | 88,9 |
| Aslichaamdiameter aandrijfkant [mm | 82,3 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,5 |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pin "50" M6, Pin "30" M8 B+, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 3,56 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,8 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 9 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0274 |
| Klem | Pin "50" M6, Pin "30" M8 B+ |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 74 |
| Aantal draadboringen | 2 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 18,25 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Draairichting met de klok mee, 2 jaar garantie
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,8 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 9 |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 74 |
| Aantal draadboringen | 2 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 19,09 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
CE, voor voertuigen met bandendruk controlesysteem, Met kleppen
| Draaimoment [Nm] | 0 |
| Controleteken | CE |
| Kenletter | 3002 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met bandendruk controlesysteem |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kleppen, Met schroef |
| Toegestane maximale snelheid | 210 |
| Frequentiebereik [MHz] | 433 |
| Klepsteelmateriaal | Rubber met kopervlechtwerk |
| Ventielkleur | Zwart |
| Behuizingskleur | Zwart/wit |
| Monteerwijze | Gestekt |
Pin "50" M6, Pin "30" M8 B+, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 3,56 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,8 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 9 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0274 |
| Klem | Pin "50" M6, Pin "30" M8 B+ |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 74 |
| Aantal draadboringen | 2 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -16%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10x1.5
| Hoekmaat bevestigingsboorgat [graden] | 0 |
| Hoekmaat bekopening [graden] | 90 |
| Bevestigingshoek [graden] | 0 |
| Gatdiameter [mm] | 8 |
| Schroefdraadmaat 2 | M10x1.5 |
| Schroefdraadmaat 1 | M10x1.5 |
| Rondsel-startpositie [mm] | 21 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,8 |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
| Aantal tanden | 9 |
| Klem | 30, 50 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 74 |
| Aantal draadboringen | 2 |
| Starteruitvoering | Zonder toplager |
| Positie / graad | Mittig |
| Lengte [mm] | 234 |
- -25%
Met spoorstangeinden, Vooras, Driehoeksdraagarm
| Aantal per as | 1 |
| Stabilisatordiameter [mm] | 21 |
| Sturen | Met spoorstangeinden |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Voor losse onderdelen, zie stuklijst | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met draag/-stuur gewricht, met rubberlager, Met stuurstang, Met axiale koppeling |
| Complete set | |
| Asvermeting na montage noodzakelijk |
- -61%
Vooras rechts, M10x1,5
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Buitenvertanding wiel zijde | 36 |
| Buitenvertanding aan differentieel zijde | 26 |
| Aslichaamdiameter wielzijdig [mm] | 89 |
| Aslichaamdiameter aandrijfkant [mm | 82 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,5 |
| Diameter o-ring [mm] | 56,5 |
- -32%
Luchtklep, zilver, voor voertuigen met bandendruk controlesysteem, met ventiel
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Vervangen na [jaar] | 5 |
| Vervangen na [km] | 160000 |
| Complete set | |
| Ventieltype | Luchtklep |
| Draaimoment [Nm] | 4 |
| Kleur | Zilver |
| Uitvoering | Voor voertuigen met bandendruk controlesysteem |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met ventiel |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroef |
| Frequentiebereik [MHz] | 433 |
| Klepsteelmateriaal | Aluminium |
| Monteerwijze | Geschroefd |
Electrisch, M12x1,5
| Bedrijfsdruk [bar] | 4 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Diameter [mm] | 52 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
- -80%
M10, Draairichting met de klok mee, Zonder toplager
| Diameter [mm] | 74 |
| Rondsel-startpositie [mm] | 21 |
| Schroefdraadmaat 1 | M10 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,8 |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Aantal draadboringen | 2 |
| Starteruitvoering | Zonder toplager |
- -31%
Electrisch
| Bedrijfsdruk [bar] | 5 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aantal [l/h] | 150 |
- -56%
Vooras rechts
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Lengte [mm] | 921 |
| Buitenvertanding wiel zijde | 36 |
| Buitenvertanding aan differentieel zijde | 26 |
| Aslichaamdiameter wielzijdig [mm] | 87 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 48,40 |
- -24%
5 jaar garantie, OE BOSCH
| Garantie | 5 jaar garantie |
| Werkspanning (V) | 12 |
| Voor fabrikant | OE BOSCH |
Draairichting met de klok mee, STANDARD LINE
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,8 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 9 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Versie | 0001115045 |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
- -65%
Mittig, M10, Zonder toplager
| Hoekmaat bevestigingsboorgat [graden] | 0 |
| Hoekmaat bekopening [graden] | 90 |
| Bevestigingshoek [graden] | 0 |
| Positie / graad | Mittig |
| Gatdiameter [mm] | 8 |
| Schroefdraadmaat 2 | M10 |
| Schroefdraadmaat 1 | M10 |
| Starteruitvoering | Zonder toplager |
| Rondsel-startpositie [mm] | 21 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 74 |
| Aantal tanden | 9 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,8 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Diameter [mm] | 56,25 |
| Lengte [mm] | 234 |
| Klem | 30, 50 |
| Aantal contacten | 3 |
| Aantal draadboringen | 2 |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
- -58%
Pin "50" M6, Pin "30" M8 B+, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 3,56 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,8 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 9 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0274 |
| Klem | Pin "50" M6, Pin "30" M8 B+ |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 74 |
| Aantal draadboringen | 2 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
