Zoekresultaten "115 431 001"
Aluminium, Met pakking, BOSCH, Zonder expansievat
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Remsysteem | BOSCH |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder expansievat, Met moer |
| Zuigerdiameter [mm] | 25,4 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Met bevestigingsbeugel
| Gewicht [kg] | 0,14 |
| Hoogte [mm] | 119 |
| Inhoud [liter] | 0,15 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met bevestigingsbeugel |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, VAG
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 40 |
| Voor fabrikant | VAG |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 200 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VAG, E9 90 - 01702/004, SFK211
| Breedte [mm] | 40 |
| Voor fabrikant | VAG |
| Controleteken | E9 90 - 01702/004 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | SFK211 |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 200 |
- -30%
ECE-R90, Low-Metallic, ATE
| Breedte [mm] | 76,9 |
| Dikte [mm] | 14,5 |
| Hoogte [mm] | 70 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| Remsysteem | ATE |
| WVA-nummer | 20011 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1987474057, 1987474924, 1987474901, 1987474061, 1987474996, 1987474054, 1987474008, 1987474007 |
| Product moet op voertuig of motor worden bepaald |
- -53%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rond, Gestekt, Ivoorwit, Haaks
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Schachtvorm | Rond |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Aantal contacten | 3 |
| Stekkerkleur | Ivoorwit |
| Vorm | Haaks |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
- -36%
| Binnendiameter [mm] | 17,00 |
| Buitendiameter [mm] | 47,0 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 76 |
| Buitendiameter [mm] | 68 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 76 |
| Buitendiameter [mm] | 78 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, ECE R90 Approved
| Buitendiameter [mm] | 200 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 40 |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
| Dikte 1 [mm] | 5 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Excl. slijtage waarschuwingscontact, Met toebehoren, Lucas, Met anti-kreukplaat
| Breedte [mm] | 145 |
| Dikte [mm] | 18 |
| Hoogte [mm] | 62 |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remsysteem | Lucas |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat, Met remzadelschroef |
| WVA-nummer | 23099 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE |
- -71%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M20 x 1,5, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | M20 x 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 86 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 55,6 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 62,5 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 87 |
| Buitendiameter [mm] | 95 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 74 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Binnendiameter [mm] | 55 |
| Buitendiameter [mm] | 69 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 63 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Met voering
| Diameter [mm] | 200 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Remblok/voering | Met voering |
| Breedte [mm] | 40 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
BOSCH, E9 90R 01107/461, Met akoestische slijtagewaarschuwing, Met toebehoren
| Breedte [mm] | 123 |
| Dikte [mm] | 17,8 |
| Hoogte [mm] | 53,3 |
| Draairichting afhankelijk | |
| Voor fabrikant | BOSCH |
| Controleteken | E9 90R 01107/461 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met remzadelschroef |
- -53%
Achteras, met montage-/bevestigingsmateriaal, Met toebehoren, Met wielremcilinder
| Buitendiameter [mm] | 200 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 40 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal, Met toebehoren, Met wielremcilinder |
| Monteerwijze | Ingebouwd |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
| Zuigerdiameter [mm] | 17,5 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 85 |
| Buitendiameter [mm] | 78 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, UNF 3/4" -16
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 76 |
| Schroefdraadmaat | UNF 3/4" -16 |
| Buitendiameter [mm] | 70 |
| Binnendiameter1 [mm] | 62 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 55 |
- -14%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -48%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -55%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Met toebehoren, Met wielremcilinder, Met hefboom
| Diameter [mm] | 200 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 40 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren, Met wielremcilinder, Met hefboom |
| Monteerwijze | Ingebouwd |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL-KIT: Better solution for you! |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
R90
| Breedte [mm] | 40 |
| Controleteken | R90 |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 202 |
- -46%
Met deksel
| Ribbenaantal | 6 |
| Breedte [mm] | 41 |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met deksel |
- -49%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 150 |
| Ribbenaantal | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 95 |
| Ribbenaantal | 4 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met deksel
| Ribbenaantal | 6 |
| Breedte [mm] | 41 |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met deksel |
- -49%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VAG, Met handremhefboom
| Breedte [mm] | 40 |
| Remsysteem | VAG |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met handremhefboom |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 200 |
| Aanvullende informatie | ESSENTIAL LINE |
- -32%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16 UN
| Lengte [mm] | 107 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UN |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Binnendiameter1 [mm] | 62 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 72 |
- -29%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met hefboom, E1 90R-011043/033, Volkswagen, 03.0137-9168.2
| Breedte [mm] | 40 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met hefboom |
| Controleteken | E1 90R-011043/033 |
| Remsysteem | Volkswagen |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 03.0137-9168.2 |
| MAPP code beschikbaar | |
| Afmetingen in acht nemen | |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 200 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Fijnfilter, 3/4-16 UNF-2B
| Lengte [mm] | 77,5 |
| Filter type | Fijnfilter |
| Diameter [mm] | 76 |
| Hoogte [mm] | 76 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF-2B |
| Buitendiameter [mm] | 78 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 61,5 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
BOSCH, M12x1
| Voor fabrikant | BOSCH |
| Schroefdraadmaat 1 | M12x1 |
| Schroefdraadmaat 2 | M12x1 |
| Zuigerdiameter [mm] | 25,4 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
