Zoekresultaten "115 153 001"
Electrisch, M14 x 1,5
| Totale lengte [mm] | 287 |
| Geleidingswaarde | 2 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Kabellengte [mm] | 230 |
- -15%
| Lengte 2 [mm] | 17 |
| Gewicht [kg] | 0,015 |
| Lengte 1 [mm] | 20 |
| Vereist aantal stuks | 4 |
| Binnendiameter [mm] | 8 |
| Buitendiameter [mm] | 30 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PU (Polyurethaan), Met vetkap, rood
| Gewicht [kg] | 0,01 |
| Lengte 1 [mm] | 19 |
| Lengte 2 [mm] | 17 |
| Materiaal | PU (Polyurethaan) |
| Vereist aantal stuks | 8 |
| Binnendiameter [mm] | 8 |
| Buitendiameter [mm] | 29 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met vetkap |
| Shore-A-hardheidswaarde basiselement | 80 |
| Kleur | Rood |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ECE-R90, Low-Metallic, ATE
| Breedte [mm] | 76,9 |
| Dikte [mm] | 14,5 |
| Hoogte [mm] | 70 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| Remsysteem | ATE |
| WVA-nummer | 20011 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1987474057, 1987474924, 1987474901, 1987474061, 1987474996, 1987474054, 1987474008, 1987474007 |
| Product moet op voertuig of motor worden bepaald |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd
| Geleidingswaarde | 4 |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 250 |
| Aantal leidingen | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 76 |
| Buitendiameter [mm] | 68 |
- -62%
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 76 |
| Buitendiameter [mm] | 78 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Excl. slijtage waarschuwingscontact, Met toebehoren, Lucas, Met anti-kreukplaat
| Breedte [mm] | 145 |
| Dikte [mm] | 18 |
| Hoogte [mm] | 62 |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remsysteem | Lucas |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat, Met remzadelschroef |
| WVA-nummer | 23099 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE |
- -71%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, Koppelstang, met rubberladers
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met rubberladers |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met tussenringen, Met moer |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aanvullende informatie | ProKit |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 87 |
| Buitendiameter [mm] | 95 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 74 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Binnendiameter [mm] | 55 |
| Buitendiameter [mm] | 69 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 63 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 85 |
| Buitendiameter [mm] | 78 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1,25, Vooras rechts, Vooras links, Koppelstang
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1,25 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Lengte [mm] | 90 |
| Buisdiameter [mm] | 10 |
| Materiaal | Staal |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met moeren, met rubberladers |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met tussenringen |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aanvullende informatie | ProKit |
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
BOSCH, E9 90R 01107/461, Met akoestische slijtagewaarschuwing, Met toebehoren
| Breedte [mm] | 123 |
| Dikte [mm] | 17,8 |
| Hoogte [mm] | 53,3 |
| Draairichting afhankelijk | |
| Voor fabrikant | BOSCH |
| Controleteken | E9 90R 01107/461 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met remzadelschroef |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gegalvaniseerd, M8 x 1,25
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
| DIN / ISO | 985 |
| Sleutelwijdte | 13 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M8 x 1,25, M10 x 1,5 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Lengte [mm] | 180 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met moeren, met rubberladers |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met tussenringen |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aanvullende informatie | ProKit |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, UNF 3/4" -16
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 76 |
| Schroefdraadmaat | UNF 3/4" -16 |
| Buitendiameter [mm] | 70 |
| Binnendiameter1 [mm] | 62 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 55 |
- -14%
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch
| Werkwijze | Electrisch |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16 UN
| Lengte [mm] | 107 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UN |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Binnendiameter1 [mm] | 62 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 72 |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 96 |
| Buitendiameter [mm] | 97 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62,3 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 71,7 |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd, 1 108 795
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Voor OE nummer | 1 108 795 |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 400 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 590 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Koppelstang, MM10X1,25R
| Inbouwplaats | Vooras |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Lengte [mm] | 89 |
| Schroefdraadmaat 1 | MM10X1,25R |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Vooras
| Inbouwplaats | Vooras |
| Lengte [mm] | 19,5 |
| Binnendiameter [mm] | 8,5 |
| Buitendiameter [mm] | 30 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 100 |
| Buitendiameter [mm] | 96 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 64,5 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 71,6 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ACM (Polyacryl-Rubber), Wisselende draaibeweging, Met stofkaplip
| Binnendiameter [mm] | 25 |
| Buitendiameter [mm] | 35 |
| Materiaal | ACM (Polyacryl-Rubber) |
| Hoogte [mm] | 9 |
| Draaibeweging | Wisselende draaibeweging |
| Stofkap | Met stofkaplip |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16 UN
| Binnendiameter 2 [mm] | 72 |
| Binnendiameter1 [mm] | 63 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Lengte [mm] | 100 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UN |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Teves
| Gewicht [kg] | 1 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 7,3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,5 |
| Breedte [mm] | 76,8 |
| Dikte [mm] | 15 |
| Hoogte [mm] | 70,2 |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | Teves |
| WVA-nummer | 20011 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Uitlaatgasturbo, Opschroeffilter, 3/4-16 UNF
| Laadtype | Uitlaatgasturbo |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 90 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Binnendiameter [mm] | 63 |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 73 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 93 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Binnendiameter [mm] | 62 |
| Buitendiameter [mm] | 95 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 72 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 98 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Binnendiameter [mm] | 65 |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 71 |
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 87 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Binnendiameter [mm] | 63 |
| Buitendiameter [mm] | 75 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 72 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
