Zoekresultaten "111 212 001"
Met schroeven, Aansluituitvoering zaagtand
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Aantal contacten | 3 |
| Ontstekingspoel | Aansluituitvoering zaagtand |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M 14 x 1,25, 20,8
| Aantal contacten | 1 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Draaimoment [Nm] | 17 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12,7 |
| Aanvullende informatie | Nikkel |
- -36%
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Diameter [mm] | 35 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 6 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 6 |
| Hoogte [mm] | 105 |
- -47%
Bosch
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Werkspanning (V) | 14,4 |
| Voor fabrikant | Bosch |
| Spanning (Volt) | 12 |
Rond, Gestekt, Ivoorwit, Haaks
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Schachtvorm | Rond |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Aantal contacten | 3 |
| Stekkerkleur | Ivoorwit |
| Vorm | Haaks |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
- -36%
Zonder klem
| Nominale stroom [V] | 14 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
Aansluituitvoering M4
| Aantal in/uitgangen | 4 |
| Aantal contacten | 3 |
| Ontstekingspoel | Aansluituitvoering M4 |
Pijpfilter
| Nettogewicht [g] | 9 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,50 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 10,0 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Diameter [mm] | 30,0 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 6,1 |
| Hoogte [mm] | 97,0 |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Bobine, Aansluituitvoering conform DIN, Platte stekker
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal contacten | 2 |
| Ontstekingspoel | Bobine, Aansluituitvoering conform DIN |
| Type stekker | Platte stekker |
- -78%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M5, voor voertuigen met stroomverdeler, Aansluituitvoering M5, Aansluituitvoering conform DIN
| Aansluitdraad | M5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met stroomverdeler |
| Optioneel | |
| Aantal contacten | 2 |
| Ontstekingspoel | Aansluituitvoering M5, Aansluituitvoering conform DIN |
| Aantal aansluitingen | 1 |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
DM21208B, blauw
| Voor OE nummer | DM21208B |
| Kleur | Blauw |
| Aantal contacten | 2 |
- -15%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3,00 |
| Nettogewicht [g] | 9 |
| Verpakkingslengte [cm] | 10,0 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Diameter [mm] | 30,0 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 6,1 |
| Hoogte [mm] | 97,0 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Met schroeven, 4 vonken
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Ontstekingspoel | 4 vonken |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aantal aansluitingen | 3 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Transistorontsteking
| Aantal contacten | 2 |
| Spoel-ontsteking | Transistorontsteking |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -72%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 16 mm, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | V-Line |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 6,0 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 6,0 |
| Hoogte [mm] | 109 |
| Buitendiameter [mm] | 36 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Rubber/Metaal, Haakse kogellager, Met bevestigingsmatriaal
| Inbouwplaats | Vooras |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Lageruitvoering | Haakse kogellager |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met bevestigingsmatriaal, Met kogellager |
| Aanvullende informatie | ProKit |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts achter, Links achter
| Inbouwplaats | Rechts achter, Links achter |
| Lengte [mm] | 1585 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts achter, Links achter
| Inbouwplaats | Rechts achter, Links achter |
| Lengte [mm] | 1580 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | V-Line |
- -24%
Pijpfilter
| Diameter 4 [mm] | 6 |
| Diameter 3 [mm] | 8 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 124 |
| Buitendiameter [mm] | 44 |
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -19%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1580/918, Rechts achter, Links achter, Trommelrem
| Lengte 1/2 [mm] | 1580/918 |
| Inbouwplaats | Rechts achter, Links achter |
| Remtype | Trommelrem |
| Vereist aantal stuks | 2 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1581/916, Rechts achter, Links achter, Trommelrem
| Lengte 1/2 [mm] | 1581/916 |
| Inbouwplaats | Rechts achter, Links achter |
| Remtype | Trommelrem |
| Vereist aantal stuks | 2 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achter, Trommelrem
| Complete set | |
| Inbouwplaats | Achter |
| Remtype | Trommelrem |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Lengte 1 [mm] | 1580 |
| Lengte 2 [mm] | 918 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Haakse kogellager, Kunststof, Vooras rechts, Vooras links
| Breedte [mm] | 44 |
| Lageruitvoering | Haakse kogellager |
| Binnendiameter [mm] | 35 |
| Buitendiameter [mm] | 107 |
| Materiaal | Kunststof |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Breedte [mm] | 30,90 |
| Binnendiameter [mm] | 60,00 |
| Buitendiameter [mm] | 110,00 |
- -15%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
IK16TT, 101-000-049AC, Crimped SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | IK16TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 101-000-049AC |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Crimped SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium Power |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
