Zoekresultaten "111 050 01 11"
Chroom-Mangaan-Nikkelstaal, Genietreerd, Stellite klepschotel
| Lengte [mm] | 103,5 |
| Materiaal | Chroom-Mangaan-Nikkelstaal |
| Oppervlakte | Genietreerd |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Stellite klepschotel |
| Klepschijfdiameter [mm] | 31 |
| Klepsteeldiameter [mm] | 7 |
| Klepzittinghoek [graden] | 45 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met afdichtring
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Let op de serviceinformatie |
- -44%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -44%
- -42%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -30%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, Met afgerond tandprofiel
| Kleur | Zwart |
| Riembreedte [mm] | 25,4 |
| Aantal tanden | 151 |
| Riem, snaar | Met afgerond tandprofiel |
- -32%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, Met afgerond tandprofiel
| Kleur | Zwart |
| Riembreedte [mm] | 25,4 |
| Aantal tanden | 151 |
| Riem, snaar | Met afgerond tandprofiel |
- -19%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Aantal tanden 1 | 148 |
| Breedte 1 [mm] | 25,4 |
| Let op de serviceinformatie |
- -30%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Aantal tanden 1 | 151 |
| Breedte 1 [mm] | 25,4 |
| Let op de serviceinformatie |
- -28%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, Met afgerond tandprofiel
| Kleur | Zwart |
| Riembreedte [mm] | 25,4 |
| Aantal tanden | 151 |
| Riem, snaar | Met afgerond tandprofiel |
- -20%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Aantal tanden 1 | 151 |
| Breedte 1 [mm] | 25,4 |
| Let op de serviceinformatie |
- -29%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, Met afgerond tandprofiel
| Kleur | Zwart |
| Riembreedte [mm] | 25,4 |
| Aantal tanden | 148 |
| Riem, snaar | Met afgerond tandprofiel |
- -28%
Metaal
| Breedte [mm] | 31 |
| Materiaal | Metaal |
| Binnendiameter [mm] | 25 |
| Buitendiameter [mm] | 50 |
- -44%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Aantal tanden 1 | 151 |
| Breedte 1 [mm] | 25,4 |
| Let op de serviceinformatie |
- -27%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
B00
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 60 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 242 |
| Koudstartstroom EN (A) | 680 |
| Houderuitvoering | B00 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Aanvullende informatie | S5A AGM |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Draairichting met de klok mee
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Rondsel-startpositie [mm] | -2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 11 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 66 |
| Retour van oud artikel niet verplicht |
- -10%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Nickel GE, M4/SAE, M14x1.25, 21 mm
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,45 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,45 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,65 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Nickel GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Koperen middenelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | N6YC |
| Bundeltype | Doos |
| Aanvullende informatie | COPPER PLUS |
- -6%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M 14 x 1,25, 20,8
| Aantal contacten | 1 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Draaimoment [Nm] | 28 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Nikkel |
- -50%
Evt. stekkeraansluiting aanpassen
| Vervangen na [km] | 160000 |
| Aansluiting/Klemmen | Evt. stekkeraansluiting aanpassen |
| Aantal leidingen | 4 |
| Aanvullende informatie | Universeel |
- -26%
B13
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 60 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 242 |
| Koudstartstroom EN (A) | 680 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Houderuitvoering | B13 |
| Poolvolgorde | 0 |
- -51%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
B13
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 50 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 207 |
| Koudstartstroom EN (A) | 540 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Houderuitvoering | B13 |
| Poolvolgorde | 0 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -57%
Zwart, Polychloropren (Neopren), Polyester
| Buiten lengte [mm] | 935 |
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | Polychloropren (Neopren) |
| Trekkoordmateriaal | Polyester |
| Lengte [mm] | 925 |
| Breedte [mm] | 10 |
- -12%
AGM accu, B13
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 62 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 242 |
| Koudstartstroom EN (A) | 680 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Batterij/accu | AGM accu |
| Houderuitvoering | B13 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Aanvullende informatie | AGM |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
F10x1
| Totale lengte [mm] | 232 |
| Schroefdraadmaat 1 | F10x1 |
| Schroefdraadmaat 2 | F10x1 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -73%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met afdichtring
| Buitendiameter [mm] | 53 |
| Openingstemperatuur | 88 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Let op de serviceinformatie |
- -53%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 126 |
| Gewicht [g] | 93 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 1821370H02 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 485 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -46%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Geen ontstoring
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -40%
M12 x 1,25, M4 / 0,8-1,5 Nm, 12 mm, Metalen gloeibougie
| Draaimoment [Nm] | 23 |
| Weerstand [Ohm] | 0,9 |
| Spanning (Volt) | 11,5 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M4 / 0,8-1,5 Nm |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 5,0 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 20,0 |
| Totale lengte [mm] | 70,0 |
| Aanvullende informatie | D-Power |
- -32%
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -40%
M12 x 1,25, M5 / 3,0-4,0 Nm, 12 mm, Metalen gloeibougie
| Draaimoment [Nm] | 23 |
| Weerstand [Ohm] | 0,55 |
| Spanning (Volt) | 11,0 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M5 / 3,0-4,0 Nm |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 5,5 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
| Totale lengte [mm] | 72 |
| Aanvullende informatie | D-Power |
- -53%
