Zoekresultaten "110 762 001"
Voor, Beugel wisserblad zonder spoiler, Set
| Inbouwplaats | Voor |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad zonder spoiler |
| Lengte 1 [mm] | 450 |
| Lengte 2 [mm] | 450 |
| Hoeveelheid | Set |
| Aanvullende informatie | Twin |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
M12 x 1,25, voor nagloeien geschikt
| Gewicht [kg] | 0,025 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 71 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Voor, Beugel wisserblad zonder spoiler, Set
| Inbouwplaats | Voor |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad zonder spoiler |
| Lengte 1 [mm] | 450 |
| Lengte 2 [mm] | 450 |
| Hoeveelheid | Set |
- -86%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Links voor, 5ND199555B
| Gewicht [g] | 1899 |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Voor OE nummer | 5ND199555B |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Zilver, OE Performance, Achter, Manueel
| Gewicht [g] | 1,859 |
| Kleur | Zilver |
| Kwaliteit | OE Performance |
| Inbouwplaats | Achter |
| Werkwijze | Manueel |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M10 x 1,25, M4 / 0,8-1,5 Nm, 12 mm, Metalen gloeibougie
| Draaimoment [Nm] | 17 |
| Weerstand [Ohm] | 1,4 |
| Spanning (Volt) | 7,0 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M4 / 0,8-1,5 Nm |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 8,0 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 32,0 |
| Totale lengte [mm] | 96,0 |
- -29%
M12 x 1,25, M5 / 3,0-4,0 Nm, 12 mm, Metalen gloeibougie
| Draaimoment [Nm] | 23 |
| Weerstand [Ohm] | 1,4 |
| Spanning (Volt) | 11,0 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M5 / 3,0-4,0 Nm |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 5,5 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 29,0 |
| Totale lengte [mm] | 79,0 |
- -33%
M12 x 1,25, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 73 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
M12 x 1,25, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11,5 |
| Lengte [mm] | 66 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 20 |
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M12 x 1,25, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 74 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
M12 x 1,25, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 73 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Rubbermetaallager, Links
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Inbouwplaats | Links |
- -52%
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Rubbermetaallager, Links, 1K0 199 555Q
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Inbouwplaats | Links |
| Voor OE nummer | 1K0 199 555Q |
- -65%
M5, M12x1.25
| Pooluitvoering | M5 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Inbouwdiepte [mm] | 24,5 |
| Totale lengte [mm] | 72 |
- -24%
Wisserblad met optische slijtagewaarschuwing, Beugel wisserblad, F3, T2
| Lengte [mm] | 450 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Wisserblad met optische slijtagewaarschuwing, Beugel wisserblad |
| Lengte (inch) | 18 |
| Bijgevoegde adapter | F3 |
| Passende adapter | T2 |
| Aantal | 1 |
| Aanvullende informatie | DAS ORIGINAL SINGLE |
- -34%
Voor, Beugel wisserblad, U + U
| Inbouwplaats | Voor |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Beugel wisserblad |
| Lengte 1 [mm] | 450 |
| Lengte 2 [mm] | 450 |
| Passende adapter | U + U |
| Aantal | 2 |
| Lengte 1 [inch] | 18 |
| Lengte 2 [inch] | 18 |
| Aanvullende informatie | DAS ORIGINAL SET |
- -46%
M12x1.25, M5
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 25 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25 |
| Aansluittechniek | M5 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Inbouwdiepte [mm] | 24,5 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 0873012 |
| Totale lengte [mm] | 72 |
| Aanvullende informatie | OE-LEVERANCIER |
M12X1,25, M5, Metalen gloeibougie
| Verwarmingstijd [min] | 7 |
| Lengte 2 [mm] | 25 |
| Lengte 1 [mm] | 32 |
| Inbouwhoek | 63 |
| Draaimoment [Nm] | 3 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 22 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12X1,25 |
| Aansluittechniek | M5 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Totale lengte [mm] | 72,4 |
- -59%
M12 x 1,25, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 25, 71 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
- -42%
Rubbermetaallager, Links boven, Versnellingsbak zijde, 1K0199555S
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Inbouwplaats | Links boven, Versnellingsbak zijde |
| Voor OE nummer | 1K0199555S |
- -15%
Rubbermetaallager, Links boven, Versnellingsbak zijde
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Inbouwplaats | Links boven, Versnellingsbak zijde |
Hydrolager, Versnellingsbak zijde, Links voor, 3C0 199 555 S
| Gewicht [kg] | 1,795 |
| Ophangwijze | Hydrolager |
| Inbouwplaats | Versnellingsbak zijde, Links voor |
| Voor OE nummer | 3C0 199 555 S, 1K0 199 555 T, 1K0 199 555 S, 1K0 199 555 R, 1K0 199 555 Q, 3C0199555R, 3C0 199 555M, 3C0 199 555 T, 1K0 199 555 AT, 1K0 199 555 AR, 1K0 199 555 AQ, 3C0199555AA |
| Vereist aantal stuks | 1 |
- -64%
- -79%
M12 x 1,25, Metalen gloeibougie
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 71 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
- -46%
Rubbermetaallager, Links
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Inbouwplaats | Links |
- -64%
Hydrolager, Links achter
| Ophangwijze | Hydrolager |
| Inbouwplaats | Links achter |
- -65%
